Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


julien

Recommended Posts

Ilyen mértékű fogyást nem tudok elképzelni csak ha kifolyt belőle... De ez a gyűrű meg nem rugalmas vagy mi? Kettétört???

Rugalmas volt, relatíve, mikor még kiszettem.

Az újhoz képest már képlékenyebb.

Aztán amikor kiszedtem, a hideg levegőn, és nézegettem egy erősebb szorításra szétpattant :P

Én is utánanézetek már, hogy nem szivárgásról van-e szó.

Hidegen néztem, mentem vele 1 km-t és utána.

Arra gondoltam, hogy a hideg olaj, annyi idő alatt nem tudott még maradéktalanul visszafolyni a deknibe, azért nem látszott semmi.

Hagytam az feleségemet menni vele, mert dolga volt, és mikor hazajött, megnéztem melegen úgy már volt nívó.

fél liter olajat töltöttem utána, és most úgy néz ki tele van...

Tehát elvileg 3 deci fogyott ezen a 200 km-en...

Elvileg nekem kuplungcsere alkalmával cserélve lett a főtengyely szimering, már ha lehet bízni a szerelőmben.

Az olacserénél konstatáltam, hogy a dekni elég olajos.

A vezérlés felőli szimeringre is lehet rá kellene nézni.

Nekem a kuplung felől végül is nem cseppen semmi.

A fogyásom se lineáris, nem egyenletes. Egyszer kevesebb máskor több...

Nem zárnám ki a szivárgás lehetőségét sem, bár tócsát nem szoktam találni...

Mindenesetre veszek még egy 4 literes kanna olajat, biztos ami biztos, legyen a kocsiban :P

Kollégám mondott egy módszert, amivel elvileg meg lehet állapítani, hogy gyűrűnél, vagy szelepszár szimeringnél eszi-e az olajat.

Ha jól emlékszem: (állítólag) ha a nívópálcát kihúzva járó motornál füst jön belőle, akkor gyűrű, ha a kartergázcsőből jön füst/gőz akkor szimering.

Erről mit gondoltok?

Link to comment
Megosztás:

csicsó, on 12 Feb 2015 - 10:48 AM, said:

2011 11.havi gyártási dátumu motorolaj még felhasználható ugye?Ez bontatlan.

Úgy tudom 5 évig ok.

Tavalyról maradt 1,5l Mobil 3000 5W-40 4l-es kannából ez mehet még most bele?

Én úgy tudom bontatlan full szintetikus 5 évig használható, felbontva 1 évig.

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

Olajfogyás... (0,5L/1000km)

Na, tegnap megnézem már mi van, mert gyanús volt:

https://lh5.googleus...12/DSC_0966.jpg

https://lh5.googleus...52/DSC_0968.jpg

https://lh3.googleus...52/DSC_0970.jpg

https://lh4.googleus...52/DSC_0971.jpg

Még az olajszűrő felől is olajos a dekni.

A szűrő alól nem folyik, az nincs lelazulva, azt már korábban kitapogattam :P

Ez tuti friss olaj, mert olajcserekor decemberben letörölgettem amit tudtam...

Másrészt nem emlékszem ennyi olajra a vezérlés felől...

Én főtengely szimeringre gondolok, a vezérlés felől még nem cserélték.

http://ecat24.com/op...224/2513/25763/

10-es, 8-as, 4-es tömítések jöhetnek még szóba?

Ma megnéztem jobban, levettem a motor burkolatot is

https://picasaweb.google.com/jacksonguitars82/2015Februar12?authuser=0&authkey=Gv1sRgCK-7zrC1gtuWXA&feat=directlink

Úgy néz ki a szelepfedél alól is jövöget...

Plusz a képek alapján lehet az olajszivattyú tömítését is érdemes lenne cserélni.

Azt szokták a főtengely szimeringgel együtt?

A vezérlésnél kíváncsi lennék, a burkolat alát nem tudtam benézni.

Olajteknőhöz érdemes hozzányúlni, vagya csak akkor, ha a szimering nem hoz eredményt?

Végül is ilyen mértékben a teknő alől szerintem nem fogyhat...

Olajteknő tömítésre a Cromax kétfélét hoz:

20R22448-ig gumi

Fölötte paszta van

Az alkatresz.hu többfélét dob fel:

20R22448-ig egyféle gumi

20U75999 motorszámig másféle gumi

Fölötte paszta...

Az én motorszámom 20R88...

Ezek alapján Cromax szerint paszta, másik szerint másik féle gumi...

Valaki cserélt már?

Link to comment
Megosztás:

2011 11.havi gyártási dátumu motorolaj még felhasználható ugye?Ez bontatlan.

Úgy tudom 5 évig ok.

Tavalyról maradt 1,5l Mobil 3000 5W-40 4l-es kannából ez mehet még most bele?

Mehet bele! Semmi baja nem lesz. 5 év a szavatossága, de szerintem tovább is ok lehet.

Egyszer az olajdoktor írta a totalcaron, hogy megbontott is eláll ugyan úgy 5 évig, viszont ha az olajat használatba vetted, tehát ha beleöntötted a motorba és járni kezdesz vele, hiába a nevetségesen alacsony km felhasználás, 1 év után le kell cserélni, mert a kémia is dolgozik.

Link to comment
Megosztás:

T merenyi85!

"... szerintem ..."

Szerinted igen, a kenőolaj gyártók szerint meg nem.

Szerinted ki ért hozzá jobban? És miért?

"... olajdoktor írta ..."

Ha ezt írta, butaságot írt.

Ráéreztél, hogy a szerintemen volt a hangsúly! És nem vitatom ki ért hozzá jobban.

Ui.: A hozzászólásaiddal találkozva, gyakran gondolok arra, hogy milyen jó lenne, ha minden 1.6 TDCI tulaj olyan beállítottságú lennéne mint te. (az általam ismert motorok közül az a legigényesebb a kenési rendszer karbantartottságára)

Link to comment
Megosztás:

T merenyi85!

"... szerintem ..."

Szerinted igen, a kenőolaj gyártók szerint meg nem.

Szerinted ki ért hozzá jobban? És miért?

"... olajdoktor írta ..."

Ha ezt írta, butaságot írt.

T mantec!

Akkor most meddig felhasználható konkrétan e tárgykörben említett bontatlan motorolaj?

És a bontott?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Továbbra sincs dexos2-es minősítésű 10w40-es olaj? Ennek mi az oka? Magyarul, ez alapján az Opel nem ajánlja a 10w40-es olajat? Holott azt olvasni mindenhol, hogy az X-es motorok Pont azt szeretik:-O

Módosítva : Elfi
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Továbbra sincs dexos2-es minősítésű 10w40-es olaj? Ennek mi az oka? Magyarul, ez alapján az

Opel nem ajánlja a 10w40-es olajat? Holott azt olvasni mindenhol, hogy az X-es motorok Pont azt szeretik:-O

Nekem is x-es motorom van 5w40-es olajat is szereti, abszolút nem eszi, nem fogy belőle halkabban, csendesebben jár! x14xe :)

Link to comment
Megosztás:

Azt azért vedd figyelembe, hogy a magnatec a castrol 'legalja', nem mellesleg a hamisítók legkedveltebb terméke.

Nekem sem muzsikál szépen, és valószínű hogy nem is eredeti. Mondjuk már ment utána 2 liter eredeti is :D

Nem félsz 40-esről 30-asra váltani?

Bennem lenne egy kis félsz :)

No, mostanra jött össze az első nagyjából 1000km (kicsit visszaesett a jövés-menés, de lesz ez még így se). Semmi fogyás nincs (eddig? lekopogom), legalább is a nívópálcán nem látható. A színe kicsit sötétebb barna (már nem méz színű), de még mindig inkább csak halványbarna és áttetsző. Kicsit mintha kevesebb lenne a hidrotőke csattogás indításkor (csak néhány másodperc, de van hogy nincs is)... Nem is olyan rossz ez a kenőanyag, sőt, eddig pozitív. Majd idővel meglátjuk miként alakul a dolog...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

No, mostanra jött össze az első nagyjából 1000km (kicsit visszaesett a jövés-menés, de lesz ez még így se). Semmi fogyás nincs (eddig? lekopogom), legalább is a nívópálcán nem látható. A színe kicsit sötétebb barna (már nem méz színű), de még mindig inkább csak halványbarna és áttetsző. Kicsit mintha kevesebb lenne a hidrotőke csattogás indításkor (csak néhány másodperc, de van hogy nincs is)... Nem is olyan rossz ez a kenőanyag, sőt, eddig pozitív. Majd idővel meglátjuk miként alakul a dolog...

Ez most a Mobil olaj? :)

Link to comment
Megosztás:

Húha itt nem látom a Dexos 2-öt:) Lesz kapsz:)

Ne is foglalkozz a felsorolással... Egyébként ha megnézed a thefiltershop oldalát a főoldaltól, akkor látható hogy a dexos2 kategóriában van besorolva.

De másolok ide egy linket, ez talán elég meggyőző és így elmaradhat a lesz-kapsz... :icon1:

http://www.mobil.co.uk/UK-English-LCW/carengineoils_products_mobil-super-3000-xe-5w30.aspx#

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.