Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj, kenőanyag, hidraulika olaj, zsírok


julien

Recommended Posts

Igen tudom nem a viszkozitás a követelmény, a viszkozitásra a motor futás miatt kérdeztem rá.

A Motulról azért váltottam, mert a közelben nem találtam olyat ami megfelelt volna belőle az autóba,.

Eneos Premium Hyper 5W-40-re gondoltam, hogy kipróbálnám.

Olyan olaj van a corsamban. (Z12XE)

Jó olaj, nagyon jó.

Link to comment
Megosztás:

Fent ahol a hidraulika cső belecsatlakozik a váltóba, kuplungharangba van egy ugyan olyan légtelenítő mint a fékeknél. Az eljárás ugyna az.

Fékfolyadék cserénél a kuplung kört is le kell engedni?

Azt hol lehet?

Meg kell hozzá bontani a kuplungházat? (feltételezem/remélem nem)

Nemrég volt kuplungcserém...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

ABS-es? Bár szerintem 1L elég kell legyen. Egy régi sima fékes autón cseréltem már arra a fél liter szűken de elég volt. Nekünk még bejön a kuplung is esetleg ABS de szerintem elég kell legyen 1L

A szakszerű/teljes cseréhen mennyi fékfolyadék kell? Épp 1L Ferodo Dot4-et készülök rendelni... Az elég?

Módosítva : Dj Menyus
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Opel Zafira A, 2000-es (Z18XE) közel 150e km-rel 2-3000 km alatt benyakal egy flakon olajat. Biztos, hogy jó bele az 5W30?

Igen, jó bele.

Számoljuk csak:

1, rosszabb eset: 2000km/1L => 1000km/0,5L

2, kedvezőbb eset: 3000km/1L => 1000km/0,33L

Gyári elfogadott kenőanyag fogyás: 0,6L/1000km = még nincs akkora gáz.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

T NW1!

"... jó bele az 5W30 ..."

A követelmény nem viszkozitási osztály (5W-30), hanem az aktuális olajkövetelményt (GM dexos2) teljesítő motorolaj.

Értsd: Van 5W-30-as, amin nem jó, és van 0W-40-s, 5W-40-s is ami jó.

T Janó32!

"... Gyári elfogadott kenőanyag fogyás ..."

Ilyen nincs, Ne kábítsd álmaiddal a népet!

A kézikönyvben ez és ennyi áll:

Olajfogyasztás 0,6 liter / 1000 km.

Módosítva : mantec
Link to comment
Megosztás:

T NW1!

"... jó bele az 5W30 ..."

A követelmény nem viszkozitási osztály (5W-30), hanem az aktuális olajkövetelményt (GM dexos2) teljesítő motorolaj.

Értsd: Van 5W-30-as, amin nem jó, és van 0W-40-s, 5W-40-s is ami jó.

T Janó32!

"... Gyári elfogadott kenőanyag fogyás ..."

Ilyen nincs, Ne kábítsd álmaiddal a népet!

A kézikönyvben ez és ennyi áll:

Olajfogyasztás 0,6 liter / 1000 km.

T mantec!

Legyél már akkora zseni, hogy magyarázd el nekem/nekünk, hogy az általam írt 0,6L/1000km és az általad írt 0,6 liter / 1000km közt mi az a baromi nagy különbség amitől összeomlott a világ?! Tényleg érdekel a differencia! Továbbá, ami a kézikönyvben olvasható érték az nem gyár által közölt????????

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

T Janó32!

"... gyár által közölt ..."

Gyári elfogadott kenőanyag fogyás

Ezt ki, hol írja?

T mantec!

Blabla meg blablabla amit írsz jelen esetben. Írd be Google-be, olvashatod sok helyen. Attól még mert játszol a szavakkal, nem mutattál rá a "0,6L/1000km" és a "0,6 liter / 1000km" közti jelentős különbségre.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

T Janó32!

"... blabla ..."

Értem a fájdalmad, Próbáld meg kezeltetni.

"... különbség ..."

A különbség a Gyári "elfogadott kenőanyag fogyás" és a "0,6 liter / 1000km" között van.

Ha a más által egyszer már leirt adatok veszteség- ferdítés mentes visszadása írásban feladat nehézségekbe ütközik nálad, érdemes lenne gyakorolni.

Link to comment
Megosztás:

Ritkán írok a fórumon, mivel hála Istennek ritkán van problémám, ahhoz meg általában kevés az Astrás tapasztalatom hogy túl sokat segíthetnék bárkinek is, viszont lelkes olvasó vagyok.

Viszont most megfordult a fejemben hogy nem lehetne egy " mantec " topikot létre hozni?

Ott ő lehetne az admin is. Bárki aki nemcsak tanácsra hanem konkrét szakszerű kioktatásra tart igényt, ott megkaphatná.

Biztos vannak itt a fóromon is akik imádják ha kioktatják őket.

Az összes többi topik pedig működhetne simán az " én kérdezek, te segítesz mert egy jó csapat vagyunk " stílusban.

Link to comment
Megosztás:

Össze ne vesszetek megint az olajon, nem volt célom összeugrasztani bárkit is. :icon1: Csak egy egyszerű kérdést akartam feltenni: jó az 5W30 (olajkövetelménytől eltekintve), vagy esetleg egy kicsit "sűrűbb" menjen bele.

De inkább ne is válaszoljatok. :D

Link to comment
Megosztás:

Össze ne vesszetek megint az olajon, nem volt célom összeugrasztani bárkit is. :icon1: Csak egy egyszerű kérdést akartam feltenni: jó az 5W30 (olajkövetelménytől eltekintve), vagy esetleg egy kicsit "sűrűbb" menjen bele.

De inkább ne is válaszoljatok. :D

Figyelj, nem védeni akarom Mantec-et, de olyan nincs, hogy sürübb!

Amire te gondolsz, az az olaj hideg oldali viszkozitása..

Tegyél bele Dexos2-es olajat és kész.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Össze ne vesszetek megint az olajon, nem volt célom összeugrasztani bárkit is. :icon1: Csak egy egyszerű kérdést akartam feltenni: jó az 5W30 (olajkövetelménytől eltekintve), vagy esetleg egy kicsit "sűrűbb" menjen bele.

De inkább ne is válaszoljatok. :D

Én ugyanilyen motorba EZT használom, bátran ajánlom. :icon1:

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

T Janó32!

"... blabla ..."

Értem a fájdalmad, Próbáld meg kezeltetni.

"... különbség ..."

A különbség a Gyári "elfogadott kenőanyag fogyás" és a "0,6 liter / 1000km" között van.

Ha a más által egyszer már leirt adatok veszteség- ferdítés mentes visszadása írásban feladat nehézségekbe ütközik nálad, érdemes lenne gyakorolni.

T mantec!

Kezeltetni max a te komplexusod kellene (vagy a családod akik hagyták hogy ennyire félre fejlődjön a személyiséged), rajtad kívül itt senki nem remeg azért hogy beleugathasson valamibe aztán habzó szájjal hajtogassa a katalógus adatokat. Hiába akarod játszani a felsőbbrendűt, pont lesz.rom a véleményed, továbbá gyakorolni neked kellene az értelmes kommunikációt, mert az is hibádzik nálad.

Ha már ferdítés/veszteség mentesség, még mindig nem válaszoltad meg a kérdést: mi a különbség a "0,6L/1000km" és az általad írt "0,6 liter / 1000km" közt??? Jah, hogy saját pofonodba futottál bele... Lúzer vagy az a nagy helyzet, de meghagyom neked azt a kis örömöt amit abban lelsz, hogy tapasztalat nélkül ordítasz bele a fórumba. Engem pont nem érdekel a nyomorod, nekem van szerencsére más örömöm és sikerélményem az életben, nem ebben/itt keresem... Egyenesen sajnállak.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Én ugyanilyen motorba EZT használom, bátran ajánlom. :icon1:

Egyetértek (részben) ajánlom én is, de kiegészíteném saját tapasztalatommal, hátha más is "tanul" belőle,

különösen a láncos motorral rendelkező társaknak szólna.

Z14XEP tulaj vagyok, 8 éven keresztül (kb. 120 ezer km-ig) hordtam szakszervizbe az autót - azaz évente márciusban

15.000 km-enként szerviz, GM 10W-40 olaj stb. Bármi elkopott, elromlott ott lett cserélve gyári alkatrészre, vezetve a szervizkönyvben. 2010 óta olvasom napi szinten a fórumot, tanulok, tapasztalok, felhasználom az ismereteket.

A többség véleményére alapozva - különös tekintettel a "szakértőnkre" - én is váltottam a dexos2-re. Környezetemben lévő összes szerelő és a szakszerviz is gyakorlatilag lehülyézett emiatt, de én kitartottam mellette...

(Most talán azt gondolom, hogy megbántam, mert nem a dexos2 a lényeg!!!)

Szóval nálam - miután GM 5W-30 dexos2-re, váltottam (1-2000 km után) elkezdett csattogni motor, elkezdtem hallani a láncot. Hozzáteszem addig tökéletesen halk volt a motor, még téli indításkor is 1,5 másodperc és minden ok. Ekkor fordultam egy szakmai berkekben elismert autószerelőhöz, hogy szerinte mi lehet ennek az oka.

(Megjegyzem télen kitűnő volt az indítás, de üzemmelegen jött a traktorhang)

A válasz az volt: az olaj a hibás (ezért váltottam?), nem a dexos2 a lényeg a láncosnál hanem a minőség, majd a viszkozitás (folyósság), majd utána lehet dexos2-őzni!

A melegen "híg" olaj nem tud olyan olajnyomást létrehozni ami kell a feszítéshez (nyúlik a lánc) ezért csattog. Válasszak egy kiváló minőségű 10W-40 - igen, nem tévedés - (vagy max 5W-40-t a tél miatt) olajat, és csak az olajcserétől jóval kisebb lesz a motorhang.

Ugyanis kevesebb "kárt" fog tenni (ha egyáltalán igen) a motorban egy szuper 10W-40-es, mint egy dexos2 de sz@r 5W-30-as. 10.000 km-enként csere javasolt. Baromság a 30.000 km (pedig ez a "gyártóművi előírás").

Azonnal 2 db példával is bizonyította állítását:

1. Astra G Z12XE (asszem) láncos - 200000 km végig Castrol 10W-40! 8-10.000 km-ént csere.

Mint a doxa óra úgy jár, gyári lánc! Keresni kell a motorhangot.... Tulaj és szerelő teljes megelégedettség.

2. Földön Insignia motorblokk - GM dexos2 olaj 30.000 km-enként - kuka (besült)

Szóval inkább olajat kidobom 5.000-km után a GM dexos2-t, és valszeg mobil1 5W-40 megy bele.

Még egy tanács a Z14XEP tulajoknak, ha az én véleményemet nem is veszik figyelembe; szerintem olyan szakértőre

hallgassanak akinek láncos motorral vannak tapasztalatai, nem csak a "katalógus elméletben" profi.

Majd jelentkezem az olajcsere utáni tapasztalatokkal, az 1. példa sokkal szimpatikusabb számomra,

és ha majd 300.000 után besül (kétlem) a dexos2 hiány miatt akkor is boldog leszek....

Üdv mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Volna egy furcsa kérdésem.

Ha megpróbálok találni egy vízszintes helyet ahol leengedem az olajat, akkor elvileg az összes olajnak ki kell folyni, nem?

Vagy ha a kerekein áll a kocsi, akkor az nem ugyan az mint ha felemelnék?

Nekem most 8 éves lesz a kocsim, és 4 éve GM 5w30-at használok minden probléma nélkül..

Módosítva : DM101
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.