Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

Mondjuk itt: 1042 Budapest, József Attila u.40. 3500Forint korrekt összeg érte, és a 4 literes kiszerelés elég is egy autóra. Szerintem még marad is! ;) Itt a web címük: Klikk ide

Köszi a linket megnézem! ;) Olyan kérdésem lenne hogy ehhez milyen higító kell?? Szintetikus, lakkbenzin vagy milyen?? Mert hogy mondták hogy azt is vegyek..

Link to comment
Megosztás:

Én ajánlottam valakinek ablaküveg politúrt: Klikk ide De ez csak hajszálvékony karcokra, és a rászáradt vízkőre jó.

Vettem ilyen ablaktisztitót, és nekem eddig bejött, valami hártyaszerüség volt a szélvédön, (lehet hogy a waxos sampontól) és eddig nem jött le semmilyen ablaktisztitóval, de ez a kence lehozta, esöben zavaró volt az a hártya, de most teljesen jó lett a szélvédö.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a linket megnézem! ;) Olyan kérdésem lenne hogy ehhez milyen higító kell?? Szintetikus, lakkbenzin vagy milyen?? Mert hogy mondták hogy azt is vegyek..

A legjobb hígító hozzá a nitróhígitó. Ez nagyon sűrű festék a bitumen alap miatt. Én úgy szoktam fújni, hogy megmelegítem egy kis rezsón. A hő hatására meghígul, és ez által csak kevés hígító kell hozzá. A 4 literhez ha megmelegíted, akkor csak pár deci hígító kell. :lol:

Vettem ilyen ablaktisztitót, és nekem eddig bejött, valami hártyaszerüség volt a szélvédön, (lehet hogy a waxos sampontól) és eddig nem jött le semmilyen ablaktisztitóval, de ez a kence lehozta, esöben zavaró volt az a hártya, de most teljesen jó lett a szélvédö.

Az a hártya szerű valami lehetett a vízkő... Nos ha bevált akkor mindenki happy! ;)

Link to comment
Megosztás:

Vettem ilyen ablaktisztitót, és nekem eddig bejött, valami hártyaszerüség volt a szélvédön, (lehet hogy a waxos sampontól) és eddig nem jött le semmilyen ablaktisztitóval, de ez a kence lehozta, esöben zavaró volt az a hártya, de most teljesen jó lett a szélvédö.

Hol sikerült olyan ablaktisztitót venned és milyen árban van?

Link to comment
Megosztás:

A legjobb hígító hozzá a nitróhígitó. Ez nagyon sűrű festék a bitumen alap miatt. Én úgy szoktam fújni, hogy megmelegítem egy kis rezsón. A hő hatására meghígul, és ez által csak kevés hígító kell hozzá. A 4 literhez ha megmelegíted, akkor csak pár deci hígító kell. ;)

Köszönöm akkor a napokban ilyen higítót veszek hozzá! Hétvégén kiderül hogy milyen eredményt kapunk majd! ;) Köszönöm mégegyszer a tippet s a segítséget! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az ajtók alsó felén apró fekete pöttyök vannak, talán az első gumikról leröpülő darabkák lehetnek, vagy nem tudom..

Mivel lehet ezeket eltávolítani, a fizikai kapirgáláson kívül?

Üdv, Ákos

Én először tennék egy kis benzint rongyra, (sima 95-ös benzint) és azzal próbálnám megtörölgetni ;) Ha nem nyer hangszórót, akkor szintetikus hígítóval törölgetném, ha az se, akkor políroznám.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az ajtók alsó felén apró fekete pöttyök vannak, talán az első gumikról leröpülő darabkák lehetnek, vagy nem tudom..

Mivel lehet ezeket eltávolítani, a fizikai kapirgáláson kívül?

Üdv, Ákos

1000 evrol megmaradt bitumen eltavolito (vagy mi a csuda) spay-vel szedtem mar le ilyet. Szerintem is inkabb aszfalt. Nezz korul biztos lehet meg venni. Amit en hasznaltam az meg sztem velem egyidos volt ;)

Link to comment
Megosztás:

Én először tennék egy kis benzint rongyra, (sima 95-ös benzint) és azzal próbálnám megtörölgetni ;) Ha nem nyer hangszórót, akkor szintetikus hígítóval törölgetném, ha az se, akkor políroznám.

Köszönöm, ki fogom próbálni az összes módszert ;)

Jártam többször is friss aszfalton, szóval kátrány is lehet akár..

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, ki fogom próbálni az összes módszert ;)

Jártam többször is friss aszfalton, szóval kátrány is lehet akár..

Az lesz az, elég makacs dolog... ha tudsz, szerezz spéci cuccot az eltüntetéséhez.

(nekem a tényleg friss aszfalthoz jó volt az autósamponos melegvíz is, többszöri áztatással, és puha ronggyal törölgetve. De az nem viszi le, csak a frisset.)

Link to comment
Megosztás:

Szép lett!Nekem tetszik!Gratula

Minden elismerésem, nagyon szép munka! :lol: ;)

Köszönöm mindenkinek! ;)

Az lesz az, elég makacs dolog... ha tudsz, szerezz spéci cuccot az eltüntetéséhez.

(nekem a tényleg friss aszfalthoz jó volt az autósamponos melegvíz is, többszöri áztatással, és puha ronggyal törölgetve. De az nem viszi le, csak a frisset.)

Spéci cucc?? Minek?? Sima 95-ös benzin :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.