Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Sziasztok,

sok teszt-olvasás, konkurencia összehasonlítás után a J Astra sedan mellett döntöttem céges autó szempontból. Mivel elég nagy kedvezményt kapunk, így elég sok dolgot belerakattam, a FlexRide nevű csodát is. Mivel az Opel oldalán is inkább marketing szöveg van a dologról, a kinti fórumok pedig elég keveset írnak róla, ezért megkérdezem itt, hátha valakinek több infója van erről, hogy lényegében mit is takar ez a típusú futómű-feature :icon1: az autó (sajnos) csak júliusban érkezik, de már nekiálltam vágni a centit :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Szerintem egy tök felesleges és drága extra (még 20-25% kedvezmény mellett is). Én tavaly egy Insigna tesztvezetésen találkoztam ezzel az extrával és nem vágtam tőle magam hanyatt. Tourban ringatózott az autó mint egy hajó, Sport mód meg a városhoz túl kemény (pláne a magyar utakon). A maketing szövegen kívül sokat nem lehet hozzátenni.

Én a helyedben elkölteném ezt a pénzt egyéb extrákra (pl holt-tér figyelő, tolató kamera, navi) vagy komfortot növelő extrákra (pl ülés/kormányfűtés, quickheat).

Módosítva : kovacsr
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Szerintem egy tök felesleges és drága extra (még 20-25% kedvezmény mellett is). Én tavaly egy Insigna tesztvezetésen találkoztam ezzel az extrával és nem vágtam tőle magam hanyatt. Tourban ringatózott az autó mint egy hajó, Sport mód meg a városhoz túl kemény (pláne a magyar utakon). A maketing szövegen kívül sokat nem lehet hozzátenni.

Én a helyedben elkölteném ezt a pénzt egyéb extrákra (pl holt-tér figyelő, tolató kamera, navi) vagy komfortot növelő extrákra (pl ülés/kormányfűtés, quickheat).

Helló,

Köszi az infót - igaziból már meg van rendelve, ez a Cosmo/Sport csomagban van benne, ezért került bele. kormányfűtésen kívül kvázi minden benne van (navi, xenon, ülésfűtés, tolatóradar, komfort ülések, süllyesztett felfüggesztés, stb), holttér-figyelő és sávelhagyást figyelő dolgok lehet valamennyire hasznosak, számomra picit feleslegesnek tűnnek, de elképzelhető, hogy ez a flexride dolog is felesleges... na mind1, ha már bekerült, kíváncsi vagyok milyen. durván kemény futóműhöz már hozzá vagyok szokva, az nem lesz újdonság :icon1:

(insignia lett volna még a másik befutó, de sajna azt a céges keretből annyira nem lehetett volna felszerelni, mint az Astra-t, így inkább ez lett. formára amúgy nagyon hajaz az Insignia az Astra-ra, és sedanból én még Pesten egyet nem láttam :) )

Módosítva : Coppermine
Link to comment
Megosztás:

Kormányfűtésről csak annyit, hogy kvázi fölösleges extrának tűnhet, de legalább akkor komfortérzetet ad a vezetőnek, mint az ülésfűtés (és a felára sem vészes). Hideg autóba beülve 1 perc után már kellemes meleg a kormány és nem fagy szét az ember keze. Én imádom!

Astra sedanból még én se sokat láttam, konkrétan 2-3 db-ot, de nem is bánom, mert nekünk is az van! :)

Link to comment
Megosztás:

Kormányfűtésről csak annyit, hogy kvázi fölösleges extrának tűnhet, de legalább akkor komfortérzetet ad a vezetőnek, mint az ülésfűtés (és a felára sem vészes). Hideg autóba beülve 1 perc után már kellemes meleg a kormány és nem fagy szét az ember keze. Én imádom!

Astra sedanból még én se sokat láttam, konkrétan 2-3 db-ot, de nem is bánom, mert nekünk is az van! :)

ma ha lesz rá időm, el is megyek az egyik kereskedésbe, és megnézem közelről a "jövendőbelit" :D

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

Colin nagyon jo dolog az USB, nalam 8gb olvas es szepen mapakba mutatt minden zenet, valogasa stilus,eloado szerint. Es az 1 gombrol ha BT van sem tudsz hivast kezdemenyezni csak hanghivassal de az majdnem lehetettlen, amire jo az 1 gomb hogy fogad vele a hivasokat. Szamomra AFL Xenon es a BT a 2 leghasznosabb dolog az autoba.

Link to comment
Megosztás:

TourerZ sajnos tipushiba hogy nyivog a generator szij, ha nincs penzed feszitore plusz szijra akkor megteszi par honapig egy ujj szij is. Elore szijat csereltem es csend lett, aztan vezermu cserekor sajnos ujra elojott a siras mert a feszito nem teszi jol a dolgat.

Link to comment
Megosztás:

TourerZ sajnos tipushiba hogy nyivog a generator szij, ha nincs penzed feszitore plusz szijra akkor megteszi par honapig egy ujj szij is. Elore szijat csereltem es csend lett, aztan vezermu cserekor sajnos ujra elojott a siras mert a feszito nem teszi jol a dolgat.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Itthon ilyen tudtommal nincs, de a márkakereskedésben nyomon tudják követni az értékesítők. Igazából ami sok időt vesz igénybe a gyár részéről a rendelés feldolgozása és a gyártás után történő szállítás, továbbá itthon a forgalomba helyezés se 1 nap. Maga a gyártás az relatíve hamar megvan: kb pár óra... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hi!

Régebbi astráknál a kezelési (vagy szerviz)könyvben le volt írva, hány km-enként (vagy évenként) miket kell cserélni. Kérdésem, hogy J-hez is van ilyen? Mert kicsit furcsállom, hogy most voltam 2 éves szervizen 25 ezer km-rel, és levegőszűrő nem, de a fékolaj le lett cserélve. (1.7 dízel)

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Régebbi astráknál a kezelési (vagy szerviz)könyvben le volt írva, hány km-enként (vagy évenként) miket kell cserélni. Kérdésem, hogy J-hez is van ilyen? Mert kicsit furcsállom, hogy most voltam 2 éves szervizen 25 ezer km-rel, és levegőszűrő nem, de a fékolaj le lett cserélve. (1.7 dízel)

Műszaki adatok

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI

Feltöltési mennyiségek és specifikációk

Motorolaj szűrővel

5,40 liter

Motorolaj specifikációja

GM-LL-B-025

Mechanikus sebességváltó

új feltöltés 2,20 liter

cseremennyiség 2,00 liter

Specifikáció mechanikus sebességváltóolaj

Original Öl

Hűtőfolyadék

7,10 liter

Hűtőfolyadék specifikációja

B040 1065

Fékfolyadék cserénél

1,00 liter

Specifikáció fékfolyadék

DOT 4

Hűtőközeg légkondícionáló

600 gramm

Specifikáció hűtőközeg

R134 a

Specifikáció hűtőolaj

Polylub GLY 801

Specifikáció tengelykapcsoló-folyadék

DOT 4

Csereintervallum

Fogasszíj - motorvezérlés csereintervallum

minden 150.000 km / 10 év

Motorvezérlés feszítőgörgő csereintervallum

minden 150.000 km / 10 év

Vezérműszíj-terelőgörgő csereintervallum

minden 150.000 km / 10 év

Segédberendezés-szíj csereintervallum

minden 150.000 km / 10 év

Légszűrő csereintervallum

minden 60.000 km / 4 év

Üzemanyagszűrő csereintervallum

minden 60.000 km / 2 év

Fékfolyadék csereintervallum

minden 2 év

Motorolaj és szűrő csereintervallum

minden 30.000 km / évente egyszer

Rádiós távirányító elemének cseréje

minden 2 év

Beltéri szűrő csereintervalluma

minden 60.000 km / 2 év

Szelephézag - ellenőrző üzemmód

minden 150.000 km

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Tapasztalt már valaki olyat hogy OPEL ASTRA J 1.7 CDTI (125) típusnál hogy inditás után kb 20 km sebességnél van egy kattanás de ha újra megálok és elindulok (nem állítom le) akkor már nincs. Olyan mint ha indítás után ennél a sebbeségnél valamit összekapcsolna és addig nincs hangja még újra be nem indítom. jahh... és mindegy ha váltasz vagy nem akkor is hallani. ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Tapasztalt már valaki olyat hogy OPEL ASTRA J 1.7 CDTI (125) típusnál hogy inditás után kb 20 km sebességnél van egy kattanás de ha újra megálok és elindulok (nem állítom le) akkor már nincs. Olyan mint ha indítás után ennél a sebbeségnél valamit összekapcsolna és addig nincs hangja még újra be nem indítom. jahh... és mindegy ha váltasz vagy nem akkor is hallani. ötlet?

Sebességfüggő a szervó úgy tudom, esetleg az kattanhat, pontosabban annak a vezérlőjében egy relé.

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Tapasztalt már valaki olyat hogy OPEL ASTRA J 1.7 CDTI (125) típusnál hogy inditás után kb 20 km sebességnél van egy kattanás de ha újra megálok és elindulok (nem állítom le) akkor már nincs. Olyan mint ha indítás után ennél a sebbeségnél valamit összekapcsolna és addig nincs hangja még újra be nem indítom. jahh... és mindegy ha váltasz vagy nem akkor is hallani. ötlet?

Igen, nalam ennel a sebesegnel bezarja az kozponti zar az ajtokat es ez kattan.
Link to comment
Megosztás:

Üdv! Tapasztalt már valaki olyat hogy OPEL ASTRA J 1.7 CDTI (125) típusnál hogy inditás után kb 20 km sebességnél van egy kattanás de ha újra megálok és elindulok (nem állítom le) akkor már nincs. Olyan mint ha indítás után ennél a sebbeségnél valamit összekapcsolna és addig nincs hangja még újra be nem indítom. jahh... és mindegy ha váltasz vagy nem akkor is hallani. ötlet?

Igen, nálam és a kollégám autójában is van ilyen. Előlről jön a motorérből, fogalmam sincs mi lehet. Szerintem nem a központi zárra gondoltál, mint ahogy mások írták..

Ezen kívül nekem ezek a furcsaságok vannak a motorral (1,7CDTI 125LE):

- már 3x előfordult, hogy 3 henger ment csak és a "vigye szervizbe, csökkent motorteljesítmény" felirat jelent meg a kijelzőn (youtube-on is 3 ilyen videó hanggal együtt megtalálható) Szerviz vélemény : szoftverfrissítés kell

- "szürcsögő hang" váltásnál, olyan 1600-2100 1/min fordulatszám tartományban, az üzemanyagellátó rendszerből, teljesen véletlenszerűen. Szerviz vélemény: Ez a motor ilyen!

- garanciában generátor, és feszítő cserék, mert valmi nyikorgott

Emlékszek amikor vettük, az értékesítő külön kiemelte, milyen jó ez az 1,7-es dízel mert bevált konstrukció...Ja, azóta jót röhögök rajta!

Link to comment
Megosztás:

Igen, nálam és a kollégám autójában is van ilyen. Előlről jön a motorérből, fogalmam sincs mi lehet. Szerintem nem a központi zárra gondoltál, mint ahogy mások írták..

Ezen kívül nekem ezek a furcsaságok vannak a motorral (1,7CDTI 125LE):

- már 3x előfordult, hogy 3 henger ment csak és a "vigye szervizbe, csökkent motorteljesítmény" felirat jelent meg a kijelzőn (youtube-on is 3 ilyen videó hanggal együtt megtalálható) Szerviz vélemény : szoftverfrissítés kell

- "szürcsögő hang" váltásnál, olyan 1600-2100 1/min fordulatszám tartományban, az üzemanyagellátó rendszerből, teljesen véletlenszerűen. Szerviz vélemény: Ez a motor ilyen!

- garanciában generátor, és feszítő cserék, mert valmi nyikorgott

Emlékszek amikor vettük, az értékesítő külön kiemelte, milyen jó ez az 1,7-es dízel mert bevált konstrukció...Ja, azóta jót röhögök rajta!

És megszűnt a nyikorgás? Nekem klímakompresszort cseréltek, mert annak volt hangja. :)

Hétvégén nálam érdekes dolgot produkált az autó.

Gyújtás rád, a műszerfalon checking felirat és utána jött a check airbag, check park assistant, check Theft Deterrent System, motor jár, fordulatszámmérő fekszik a 0-n, üzemanyagszintjelző is, kézifék kiengedve, de a piktogram világít a műszerfalon. Akkusaru le majd vissza és minden megjavult. Egy kérdést majd teszek a helyi szervízben hogy ilyen hibával voltak-e már náluk.

Link to comment
Megosztás:

És megszűnt a nyikorgás? Nekem klímakompresszort cseréltek, mert annak volt hangja. :)

Hétvégén nálam érdekes dolgot produkált az autó.

Gyújtás rád, a műszerfalon checking felirat és utána jött a check airbag, check park assistant, check Theft Deterrent System, motor jár, fordulatszámmérő fekszik a 0-n, üzemanyagszintjelző is, kézifék kiengedve, de a piktogram világít a műszerfalon. Akkusaru le majd vissza és minden megjavult. Egy kérdést majd teszek a helyi szervízben hogy ilyen hibával voltak-e már náluk.

Eddig úgy néz ki megszűnt a nyikorgás. Érdekes a leírt hibajelenséged is.

Link to comment
Megosztás:

Igen, nálam és a kollégám autójában is van ilyen. Előlről jön a motorérből, fogalmam sincs mi lehet. Szerintem nem a központi zárra gondoltál, mint ahogy mások írták..

Ezen kívül nekem ezek a furcsaságok vannak a motorral (1,7CDTI 125LE):

- már 3x előfordult, hogy 3 henger ment csak és a "vigye szervizbe, csökkent motorteljesítmény" felirat jelent meg a kijelzőn (youtube-on is 3 ilyen videó hanggal együtt megtalálható) Szerviz vélemény : szoftverfrissítés kell

- "szürcsögő hang" váltásnál, olyan 1600-2100 1/min fordulatszám tartományban, az üzemanyagellátó rendszerből, teljesen véletlenszerűen. Szerviz vélemény: Ez a motor ilyen!

- garanciában generátor, és feszítő cserék, mert valmi nyikorgott

Emlékszek amikor vettük, az értékesítő külön kiemelte, milyen jó ez az 1,7-es dízel mert bevált konstrukció...Ja, azóta jót röhögök rajta!

Köszönöm a választ! Ugyan ezt tapasztaltam amit leírtál! Tényleg nem a központi zára gondoltam azért azt csak csak megismerem :)

Egyébként nekem semmi bajom az autoval eddig, de a szürcsögő hang nekem is megvan.

Egyszer nekem is kiírta hogy "vigye szervizbe, csökkent motorteljesítmény" de egy újrainditás megoldotta.

Vezérlést nem tudod véletlenül mikor kel cserélni? Mert valahol 90.000 km máshol meg 150.000 km írnak.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a választ! Ugyan ezt tapasztaltam amit leírtál! Tényleg nem a központi zára gondoltam azért azt csak csak megismerem :)

Egyébként nekem semmi bajom az autoval eddig, de a szürcsögő hang nekem is megvan.

Egyszer nekem is kiírta hogy "vigye szervizbe, csökkent motorteljesítmény" de egy újrainditás megoldotta.

Vezérlést nem tudod véletlenül mikor kel cserélni? Mert valahol 90.000 km máshol meg 150.000 km írnak.

Nem tudom, majd egy szervizt megkérdezek. Az újraindítás nálam is megoldotta a dolgot, csak furcsálom, hogy ilyen előfordul.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.