Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

De mikor ráadom a gyújtást mindig világít a lámpa. Vagy az ecutól más vezetéken kapja a jelet, mint mikor áll a motor?

Nem, ugyanott kapja. Valószínű amíg áll a kocsi, addig jó, mikor már mozog, kontaktos :D

A biztos az, hogy folyamatosan kell világítania, ha meleg a motor, és le van húzva a lambda (ez alól csak a C20XE a kivétel,

ahol asszem ez nem áll fenn).

Link to comment
Megosztás:

ez most jó kérdés..engem is érdekel, ugyanis újabban...meleg, de csak meleg mocinál(X16XEL) (hidegen semmi gond) ha indítok van hogy úgy berángat az alapjárat, hogy le is áll...ha bírom nézni a vergődését anélkűl, hogy elindulnék...300 és 900 között kalapál, aztán megnyugszik...de kell neki hozzá néha kb 20mp is....idegesít, mert lassan nincs olyan meleg indítás amelyiknél ne tenné...szerintetek mi lehet? :D

:D :D

Link to comment
Megosztás:

C20XE motoros GSIben a tolatólámpa kapcsoló ugyanazon a helyen van ahol a C16NZ-mben volt? Nem világít a tolató lámpám és az égő jó... Tehát megint maradt a kapcsoló. :D

Közben már tárgytalan... Megtaláltam... Összekötöttem a lábakat és világítottak hátul az égők, szal a kapcsoló szar. :D

Link to comment
Megosztás:

ez most jó kérdés..engem is érdekel, ugyanis újabban...meleg, de csak meleg mocinál(X16XEL) (hidegen semmi gond) ha indítok van hogy úgy berángat az alapjárat, hogy le is áll...ha bírom nézni a vergődését anélkűl, hogy elindulnék...300 és 900 között kalapál, aztán megnyugszik...de kell neki hozzá néha kb 20mp is....idegesít, mert lassan nincs olyan meleg indítás amelyiknél ne tenné...szerintetek mi lehet? :D

türelmetlen vagyok? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

ezek kb mennyit bírnak? mert ahogy nézem nem az a mütyür amit megéri "csak úgy" kicserélni....~15 papír....

Nekem van egy használt, de jó. X16XEL ből vettüki, igaz 3 éve. De nem az volt a baja, én meg bent hagytam az ujat. Tehát ez elvileg hibátlan, ha a 3 év állás nem tet benne kárt. Amugy jó helyen tároltam. Szoval ha érdekel, kiprobálod, és ha jó pár sörér a tiéd.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.