Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Engem majd egy évig copatott a kontaktos AC-csati , kerregettem, de nem indult, a kölkök izegtek-mozogtak hátul, egyszer csak elindult. Aztán a végén szerencsére itthon már el sem indult, akkor találtam meg a kontaktos mozgatásra néha érintkező (ezért indult el ha a gyerekek a hátsó ülésen mocorogtak) AC-csati hibát. Kicsit feszegettem a lábakon, és azóta nincs gond vele.

Igen, csak neki a szikra tűnik el. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hátammal még nem nyomtattam <_< , de egyébként nekem is ilyen a kilométeróra-számlapom. Lehet venni egyedit pl. itt, vagy plazmaszámlapot pl. ilyet, csak pénz kérdése.

Jó - jó, legyen házilag!

Éppen ezért a költségért nem akarok venni, hanem magam kinyomtatni és kivágni. Mivel 9-10 ezresért már vehetnék két órát is majdnem...

Csak azt nem tudom mire lehetne jól nyomtatni, de ha valakinek van ötlete ne tarstsa vissza magát!

Hogy legyen ösztönzés, aki mond olyat ami beválna annak ingyen nyomtatok és küldök egyet amilyet szeretne!

Link to comment
Megosztás:

Jó - jó, legyen házilag!

Éppen ezért a költségért nem akarok venni, hanem magam kinyomtatni és kivágni. Mivel 9-10 ezresért már vehetnék két órát is majdnem...

Csak azt nem tudom mire lehetne jól nyomtatni, de ha valakinek van ötlete ne tarstsa vissza magát!

Hogy legyen ösztönzés, aki mond olyat ami beválna annak ingyen nyomtatok és küldök egyet amilyet szeretne!

Nyomtattam már pölö műszaki rajzlapra is...

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy ma levettem a kocsimba a hátsó kapaszkodókat felülről!És ott mögötte találtam kábeleket!Kimértem és ilyen hátsó világítás lehet amikor kinyitom az ajtót!Ami bele van építve a kapaszkodóba!

F astrák jöttek igy ki,hogy ott volt világítás?És esetleg nincs valakinek két ilyen kapaszkodója?Vagy a G astráé is jó az F-ben?

Előre is köszi!

Üdv.:zozo

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy ma levettem a kocsimba a hátsó kapaszkodókat felülről!És ott mögötte találtam kábeleket!Kimértem és ilyen hátsó világítás lehet amikor kinyitom az ajtót!Ami bele van építve a kapaszkodóba!

F astrák jöttek igy ki,hogy ott volt világítás?És esetleg nincs valakinek két ilyen kapaszkodója?Vagy a G astráé is jó az F-ben?

Előre is köszi!

Üdv.:zozo

Én itt vettem:Klikk!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy ma levettem a kocsimba a hátsó kapaszkodókat felülről!És ott mögötte találtam kábeleket!Kimértem és ilyen hátsó világítás lehet amikor kinyitom az ajtót!Ami bele van építve a kapaszkodóba!

F astrák jöttek igy ki,hogy ott volt világítás?És esetleg nincs valakinek két ilyen kapaszkodója?Vagy a G astráé is jó az F-ben?

Előre is köszi!

Üdv.:zozo

Igen, van ilyen gyárilag. CD felszereltség. <_<

Link to comment
Megosztás:

És milyen lett egyenletes a világításnál a színe? Mivel papír, ez nem szív ott be párát vagy valami, szóval nem deformálódik?

Igazából nem számlapot csináltam, csak azért írtam mert lehet arra is nyomtatni, aztán hogy emnnyire bírja a fényt a tinta azt már passzolom. Nem hiszem, hogy a zárt műszeregységben sok párának lenne kitéve. Ha az autóban hagysz egy papírt az behullámosodik? <_<

Link to comment
Megosztás:

Jó az is. Ritkaságnak számít, de én is bontóból hoztam. <_<

Én elég sok bontóban megfordultam érte sikertelenül. A tapasztalat az hogy az ilyen alkatrészeket nyúlják ki belőlük, és általában azok akik bontják. Végülis én itt jutottam hozzá: http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1447478639.html

Amugy korrekt volt, úgy jött a csomag, hogy le voltak tisztítva, érvéghüvelyezve, saruzva (új), tehát beépítéshez előkészítve.

Örültem nagyon. Ja, és itt jelzem, hogy sikerült mind2 oldalt bevezetékezni anélkül hogy a tetőkárpit lekerült volna.

2 ember kell hozzá, egykis villanyszerelő mivolt, meg egy vezeték-fűzőszalag.

Én nem bántam meg hogy beleraktam, elég sok cumót tartok a hátsó ülésen, és este enélkül elég szar keresgélni.

Arról nem is beszélve hogy + 5 komfort pont. :P :P :angry:

Link to comment
Megosztás:

Én elég sok bontóban megfordultam érte sikertelenül. A tapasztalat az hogy az ilyen alkatrészeket nyúlják ki belőlük, és általában azok akik bontják. Végülis én itt jutottam hozzá: http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1447478639.html

Amugy korrekt volt, úgy jött a csomag, hogy le voltak tisztítva, érvéghüvelyezve, saruzva (új), tehát beépítéshez előkészítve.

Örültem nagyon. Ja, és itt jelzem, hogy sikerült mind2 oldalt bevezetékezni anélkül hogy a tetőkárpit lekerült volna.

2 ember kell hozzá, egykis villanyszerelő mivolt, meg egy vezeték-fűzőszalag.

Én nem bántam meg hogy beleraktam, elég sok cumót tartok a hátsó ülésen, és este enélkül elég szar keresgélni.

Arról nem is beszélve hogy + 5 komfort pont. :P :P :angry:

Majd ha már megvettem a villanyablakot, meg lesz tetőablakos tetőm, és megvan a lakatolás, meg az autó elejét rendbe tettem, akkor majd veszek ilyeneket is :P :P jááájdemesszevanmég... <_<

Link to comment
Megosztás:

És ha igen, akkor a rággyóba is bele van dugva? És ha igen, akkor az antennakábel is jó? És ha "és"-el nem kezdünk mondatot akkor mivan? <_<

Van antennám. :angry: Hogy bele van-e dugva, meg hogy jó e a kábel, azt nem tudom.

Lehet meg kéne néznem? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.