Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Töltés van rendesen? Azért a testkötéseket átt lehetne nézni.

A hibajelenség érdekesen megoldódott magától, mikor lepadlóztam és a pedál lenyomta a gázpedál jeladóját.Azóta nem villog semmi.Ha hazaérek a nyaralásból megnézem a kapcsolót és a kötéseket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy X14XE motorkódú gyári klímás F Astrába milyen generátor való? Azért kérdezem mert az enyémbe nem az eredeti van és úgy néz ki, hogy dióda zárlat miatt megsült a tekercse. Szóval vennem kell másikat és jó lenne a belevalót.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy X14XE motorkódú gyári klímás F Astrába milyen generátor való? Azért kérdezem mert az enyémbe nem az eredeti van és úgy néz ki, hogy dióda zárlat miatt megsült a tekercse. Szóval vennem kell másikat és jó lenne a belevalót.

Köszi

Minimum 100A-es Bosch vagy Delco-remy kell bele, hosszbordás, 6 bordás szíjtárcsás.

Azért minimum, mert a 70A kevés a klímához.

Link to comment
Megosztás:

Én még nem láttam ilyet. Más szögből nincs fotó?

Egyébként én úgy hallottam vagy olvastam, hogy a Magneti a Bosch-al működik együtt és közösen fejlesztettek egy időben és ugyanazt a minőséget nyújtja mint a Bosch csak kicsit olcsóbban.

Egy normális D6RA forgórész: http://ibex.destiliarahi.com/Valeo-D6RA-32/Valeo-D6RA-32-02.JPG

Igazából minőségileg nem lenne rossz ez a magneti, csak hát ezt az egy dolgot nagyon elszúrták rajt...

Link to comment
Megosztás:

igen, ez a három :) dájzel, sima, gsi?

Akkor összefoglalom: passzoljon a fordulatszámérő skálázása, a W szám, a tankszintjelző, a sebességmérő mértékegysége, talán még a vízhőfok skálázása is, és ha meg szeretné tartani a régi órát a régi kilóméter távolsággal akkor a márka is..egyéb? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A generátorom pár perc üzem után (kb. 15) klímával, világítással együtt kb. 100 fokra melegszik fel, viszont ott megáll, nem melegszik tovább, félóra után sem. Ez normális? Az igazság az, hogy megnéztem egy másik típusban de ott sem igazán hidegebb. Nekem kicsi furcsa.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A generátorom pár perc üzem után (kb. 15) klímával, világítással együtt kb. 100 fokra melegszik fel, viszont ott megáll, nem melegszik tovább, félóra után sem. Ez normális? Az igazság az, hogy megnéztem egy másik típusban de ott sem igazán hidegebb. Nekem kicsi furcsa.

Köszi

Sosem néztem mennyire melegszik, de hűtőventi van rajta, gondolom nem véletlenül.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két problémában kérném a segítségetek, az elsö, hogy szeretnék utólag beépíteni egy elektromos visszapillantó tükröt (külső), viszont nem találok jobbos elektromosat, gyárilag csak balos volna? A másik problémám, hogy mikor zenét hallgatok és mondjuk felhúzom az ablakot közben (ez is elektromos), akkor egy pillanatra elmegy a hang azon az oldalon, ha lezáratom a riasztóval az ajtókat és, mondjuk a beltér világírás fennt van, akkor meghalványul egy pillanatra, régebben ha dudáltam lezárt a központi, bár az új ezt már nem csinálja, de még mindég megmozdul a kis pőcők az ajtón, szóval olyan mintha vlmi össze érne, tippek esetleg? (amugy a hifi nem gyári de nem is extra két pár hangfal egy erősítő)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.