Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

mond,h ez lesz az uccsó tuning,én i :lol: s ezzel próbálkozom :lol:

Végül is olyan sok tuning, vagyis inkább csak komfortositás nem ment bele, asszem csak az első el.ablak. Csak sok volt a nem várt kiadás. Ez a belső világitás már az utolsó utánni csepp, de nagyon piszkálja a fantáziám. Meg hát hátul tök sötét van, hiába kapcsolom be elöl a lámpát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

komolyan mondom tök jó ötlet ez a pilács.... :lol: ..

én is sokat bosszankodom,mert nem lehet lekapcsolni a belső világítást :lol:

felkeltette az érdeklődésem :D

egyszerű volt beszerelni, meg olcsó is...és még apukám is örült neki, egyetlen alakítás a verdán ainek ő is örült :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végül is olyan sok tuning, vagyis inkább csak komfortositás nem ment bele, asszem csak az első el.ablak. Csak sok volt a nem várt kiadás. Ez a belső világitás már az utolsó utánni csepp, de nagyon piszkálja a fantáziám. Meg hát hátul tök sötét van, hiába kapcsolom be elöl a lámpát. :lol:

én megértelek hidd el :D

én is ezt szoktam ,én is el.ablaknál tartok :lol: ,de most én is befejeztem 1 időre :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na hát erről van szó, ha minden igaz nekem is lámpás kapaszkodóm lesz. :lol:

Nolátod? Azé a pénzér amit az ótódra kőtöttél a vételkor, már mindez benne lenne egy CD felszereltségű C20NE-ben.... Sőt még bóóórdkompjúter is!!! Meg ABS is, meg tetőablak is, meg ..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na miután kijöttem a sarokból ( büntibe voltam) :P elkezdtem behekkelni a frissen vásárolt világitást a hátsó kapaszkodóba. Sajna nekem nem ment átt a kapálógépberántózsinórvisszahúzórugóból készült kábelbefűző, ezért kénytelen voltam lebontani a fél tetőkárpitot. Onnan viszont töménytelen mennyiségű heggesztősalakhoz hasonlító vmi potyogott a nyakamba. Kábel befűzve, de csak egyik lámpát tudtam feltenni ideiglenesen, mert nem találtam meg a multkor vásárolt két marék kis sarut, csak az ellendarabját. :D Kicibáltam az asszonyt a gép elől, hogy né má világitt! Nem volt nagyon elragadtatva. Semminek nem tud örülni. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.