Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem, csak ezek szerintem nagyon gagyin néznek ki. :)

nem kicsit, meg akad panasz is rájuk.

nekem azt tetszik, mikor a mutató ugrándozik, és nem egy szám írja ki, vagy egy lépcsősen ugráló lcd ikon megy...

de kinek mi :D

kadetét beleht berhelni astrába azt tudom,volt is itt erről egy projektbemutatás.

Link to comment
Megosztás:

nem kicsit, meg akad panasz is rájuk.

nekem azt tetszik, mikor a mutató ugrándozik, és nem egy szám írja ki, vagy egy lépcsősen ugráló lcd ikon megy...

de kinek mi :D

kadetét beleht berhelni astrába azt tudom,volt is itt erről egy projektbemutatás.

Azért az Astra fordulatszámmérője nem arról híres, hogy ugrál. Elég lusta szerkezet. :)

Link to comment
Megosztás:

Hali mindekinek!Egy olyan kérdésem lenne hogy valaki nem tudná nekem leírni hogy a biztosíték táblánál hova hány amperos biztosíték kell.Nekem egy 1.4-es 92-es opel astra f-em van.Csak hogy tudjam hogy hova hány amperos biztosíték kell.Mert szerintem nekem sok helyen kisebb van mint ami kellene.Az is jó ha csak valaki leírja vag yküld képet vagy akármi.Előre is köszönöm.VAgy akr küldhettek egy oldalt is amire le van írva hogy mennyi az előirt.Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindekinek!Egy olyan kérdésem lenne hogy valaki nem tudná nekem leírni hogy a biztosíték táblánál hova hány amperos biztosíték kell.Nekem egy 1.4-es 92-es opel astra f-em van.Csak hogy tudjam hogy hova hány amperos biztosíték kell.Mert szerintem nekem sok helyen kisebb van mint ami kellene.Az is jó ha csak valaki leírja vag yküld képet vagy akármi.Előre is köszönöm.VAgy akr küldhettek egy oldalt is amire le van írva hogy mennyi az előirt.Előre is köszönöm.

Nekem a biztositékok helyei körül az oda való biztositék szine van festve, nem lehet eltéveszteni...tiédben nincs igy?

Link to comment
Megosztás:

Nekem a biztositékok helyei körül az oda való biztositék szine van festve, nem lehet eltéveszteni...tiédben nincs igy?

Nekem nincs benne színnel jelölve azt hiszem, de megyek csinálok neked képet és feltölöm még ma! Illetve a könyv képét is feltudom tlteni de nekem nem eggyezik az autóval találtam benne eltéréseket!!!

Képek 1óra múlva linkelem, csak kajálok előtte:)

Link to comment
Megosztás:

Nekem nincs benne színnel jelölve azt hiszem, de megyek csinálok neked képet és feltölöm még ma! Illetve a könyv képét is feltudom tlteni de nekem nem eggyezik az autóval találtam benne eltéréseket!!!

Képek 1óra múlva linkelem, csak kajálok előtte:)

Nekem is van hozzá könyv - igaz, németül, és az szerint le is irhattam volna, de nem volt kedvem annyit pötyögni :) - de nekem egyeznek a könyvben leirtak a valósággal.(Legalábbis úgy rémlik) Persze, abban benne van minden mig a valóságban az autóban csak a felszereltségtől függően vannak a biztik.

.....

pl. itt is egész jól látszanak :D

igaz, ezen a "te korabeliden" meg még/már nem.. :D

Link to comment
Megosztás:

:D képek csúsznak kicsit mert most vettem észre hogy nincs cd-maghajtóm a gépbe, és nem tudom telepitetni a telót. De amint ittvan szobatársam virtuálcd-ként megoldjuk...

De az előző hsz. 2. képével nagyjábol azonos, illetve ez valóban szinekkel jelölt!

Egyébként pedig C14NZ táblája lessz ez, mert úgylátszik még ez is igen igen másképp néz ki!

Link to comment
Megosztás:

Hali mindekinek!Egy olyan kérdésem lenne hogy valaki nem tudná nekem leírni hogy a biztosíték táblánál hova hány amperos biztosíték kell.Nekem egy 1.4-es 92-es opel astra f-em van.Csak hogy tudjam hogy hova hány amperos biztosíték kell.Mert szerintem nekem sok helyen kisebb van mint ami kellene.Az is jó ha csak valaki leírja vag yküld képet vagy akármi.Előre is köszönöm.VAgy akr küldhettek egy oldalt is amire le van írva hogy mennyi az előirt.Előre is köszönöm.

Remélem ez segít vmit:

39058658.jpg

Link to comment
Megosztás:

az az igazság hogy nekem nem ilyen a biztosíték táblám.Sima fekete biztosíték tábla.De majd valahogy elemzem a dolgokat azt megoldom.Köszönöm a gyors segítséget meg válaszokat.

Nem a szín számít, a képen a tábla el van forgatva 90-fokkal, és nincsenek felette a relék. Tuti, hogy nem ilyen? Nem két sorban vannak a biztik?

Link to comment
Megosztás:

Nem a szín számít, a képen a tábla el van forgatva 90-fokkal, és nincsenek felette a relék. Tuti, hogy nem ilyen? Nem két sorban vannak a biztik?

De 2 sorban van nekem is.Lehet hogy ilyesmi.megnézem azt megprobálom beazonosítani azokat a helyeket ahova nekem vannak rakva biztosítákok azt megnézem hogy ott neked milyen szinüre van festve.Azt majd kiderül jó-e vagy nem.Köszönöm a segítségedet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olvasgattam ezt a ledes témát és bevallom nekem nagyon tetszett egy audi műszerfala ami piros fénnyel jelzett vissza. Nagyon szeretném ha az astrám visszajelzői is ilyen szinnel néznének rám :D Ha kicserélem az izzókat piros ledekre akkor nekem kell hozzá külön be forrasztgatni ellenállásokat vagy pedig azzal már fel vannak szerelve ezek a ledek? Ja? És miből hány db kell? Pl: Kilométeróra, világításkapcsoló, ködlámpakapcsoló, fűtéskapcsoló, fűtőventillátor, hogy ezek mind pirossan világítsanak?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olvasgattam ezt a ledes témát és bevallom nekem nagyon tetszett egy audi műszerfala ami piros fénnyel jelzett vissza. Nagyon szeretném ha az astrám visszajelzői is ilyen szinnel néznének rám :D Ha kicserélem az izzókat piros ledekre akkor nekem kell hozzá külön be forrasztgatni ellenállásokat vagy pedig azzal már fel vannak szerelve ezek a ledek? Ja? És miből hány db kell? Pl: Kilométeróra, világításkapcsoló, ködlámpakapcsoló, fűtéskapcsoló, fűtőventillátor, hogy ezek mind pirossan világítsanak?

rengeteg sok mégtöbb :)

nekem a középkonzolom olyasmi, nézelődj a fórumon is, meg a honlapomon is, de ha beírod a keresőbe, hogy astra F led

elég sokmindent kidobál :9

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép munkát végeztél, én is szeretném ha így nézne ki a műszerfalam de sajna ezek csak képek, és fogylmam sincs hova kell ellenállásokat beépíteni stb. de azért köszi. :D

az én oldalamon van egy két trük...

meg kép az építéséről is :)

nézelődj

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.