Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is ragaszkodtam a testelési problémára, hiszen ha csak az ellenállat hal meg, akkor 4-es fokozaton üzemelnie kéne. Aztán eljutottunk odáig, hogy a gyújtáskapcsolónál volt lecsúszva a 15A áramkör saruja, mert bevillant, hogy azt az áramkört csak két dolog használja (klíma esetén 2 és a fűtőventi nem), az egyik a fűtőventi. :)

Nálam az a saru el volt égve. Az előző tulaj úgy oldotta meg, hogy rakott egy röv.zárat a 2 nagybizti közé. Eredményeképpen ment a fűtőventi gyújtás nélkül is. Még éppen észrevettem mielőtt leszopta volna az aksit....

Link to comment
Megosztás:

Ma miután beszereltük a villanyablakot, nem működött a fűtőmotor, mármint az utastér ventilátor...kimértük, de az ellenállásig kap feszt. Úgyhogy vagy az ellenállás, vagy a motor a rossz, egyik fokozaton sem megy. :) Ötlet?

Másik rejtély: a pendrive, ami a szerelés alatt a fejegységbe volt dugva, meghalt, se a fej, se a számítógép nem olvassa.

Nézd meg az ellenállaton levő hőbiztit nincs-e megszakadva.

Link to comment
Megosztás:

Ha gondolod küld át nekem,én is szedtem már szét magam és javítottam Delco generátort,konyítok hozzá mondjuk úgy! :)

Átnézem és felrakom,persze ott lesz,hogy te szerezted! :)

Köszi a feltöltést, illetve a modit. Csak most láttam.

Ilyen minőségű képpel, leírással készíthetek a továbbiakban leírást az itt szerelt generátorrol csapágycsere témakörben?

Illetve a továbbiakban is vállalod az átnézést? (PM-ben)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyire körülményes elektromos ablakemelőt szerelni (szereltetni?) az autóba?

Mi szükséges hozzá? Mennyibe kerülnek az alkatrészek? Házilag megoldható-e?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Gyári bontott 15-20 ezer körül szokott lenni szettben.(kapcsolók,kábelek)

Általában mindenki ilyet szokott beszerelni.

Megoldható házilag. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyire körülményes elektromos ablakemelőt szerelni (szereltetni?) az autóba?

Mi szükséges hozzá? Mennyibe kerülnek az alkatrészek? Házilag megoldható-e?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Bontóban már kapsz 15 ezer körül gyárit. Ebben benne van az emelő, az ajtókábelszett, a kapcsolók. Ám a kasznin belüli kábelezést magadnak kell megoldani, mert a '94-től már nincs benne.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyire körülményes elektromos ablakemelőt szerelni (szereltetni?) az autóba?

Mi szükséges hozzá? Mennyibe kerülnek az alkatrészek? Házilag megoldható-e?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Hy!

Simán megy házilag is! :D

Egy jó napos hétvégén be is lehet szerelni.. (persze csak ha van otthon elég sör :D )

ITT az én projektem.

Mifelénk 30.000 Ft egy szett (2db el.ablakemelő szerkezet, bal oldali 2-es kapcsoló ;jobb oldali 1-es kapcsoló, + kábelezés)

Én csavarokkal fogattam vissza az emelő szerkezeteket, a gyári szegecseket meg levágtam rólla.

Jó munkát hozzá!! :D

Szerk.:

Én ezzel a kókány megoldással szívtam sokat... :)

A donorautóból csak a vezetékeket vágtam le (a csatikkal), egyszerűbb volt, mint a műszerfal - ajtónál cserélgetni mindent.. :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet valamit javítani az ajtók kábelcsatlakozóin?

Azt vettem észre, hogy a magassugárzó nem mindig szól. A csatit mozgatva helyrejön. Lehet ettől vadul meg időnként a motorosablak is. Ki kell szedni a biztit csak úgy áll helyre :)

Pedig a magassugárzó az párhuzamba van kötve a lentivel, az ajtó belül. Amúgy szerintem kontakjavító zsír alkalmazásával és az érintkezések szorosabbá tételével lehet javítani rajta. Értem ezalatt, hogy a kitágult "anya" aljazatokat kicsit összenyomni. Bár a kontakt javító zsír többet ér.

Link to comment
Megosztás:

Pedig a magassugárzó az párhuzamba van kötve a lentivel, az ajtó belül. Amúgy szerintem kontakjavító zsír alkalmazásával és az érintkezések szorosabbá tételével lehet javítani rajta. Értem ezalatt, hogy a kitágult "anya" aljazatokat kicsit összenyomni. Bár a kontakt javító zsír többet ér.

Köszi! Holnap behatóbban tanulmányozom a dolgot. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ma egyik hirtelen kigyulladt a töltéslámpám, és leesett a fordulatszám mutató nullára. Előzmény csak annyi volt, hogy tegnap kétszer kivillant egy pillanatra a töltéslámpa.

Mi lehet a gond? Csak azt ne mondjátok hogy diodahid, mert akkor vágom a kukába.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ma egyik hirtelen kigyulladt a töltéslámpám, és leesett a fordulatszám mutató nullára. Előzmény csak annyi volt, hogy tegnap kétszer kivillant egy pillanatra a töltéslámpa.

Mi lehet a gond? Csak azt ne mondjátok hogy diodahid, mert akkor vágom a kukába.

Szia Tiv!

Nekem nyáron amikor diódahidat + szénkefét kellett cserélni akkor azt csinálta, hogy ( m7esen balaton felé ) hogy eleinte csak pislákolt folyamatosan vagy 40-50 kilóméteren át a töltésjelző lámpa,tehát voltak előjelek, majd folyamatosan világított. Viszont mivel nincsen fordulatszámmérőm, ezért arról nem tudok mondani. Most nemrég is pislákolt 1 darabig majd világított akkor meg testkábel kellett.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ma egyik hirtelen kigyulladt a töltéslámpám, és leesett a fordulatszám mutató nullára. Előzmény csak annyi volt, hogy tegnap kétszer kivillant egy pillanatra a töltéslámpa.

Mi lehet a gond? Csak azt ne mondjátok hogy diodahid, mert akkor vágom a kukába.

Itt volt a gond, ha azt mondod indul, akkor másnapra para lesz. :)

Kell segítség? Vontatás vagy ilyesmi?

A dizel indul. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ma egyik hirtelen kigyulladt a töltéslámpám, és leesett a fordulatszám mutató nullára. Előzmény csak annyi volt, hogy tegnap kétszer kivillant egy pillanatra a töltéslámpa.

Mi lehet a gond? Csak azt ne mondjátok hogy diodahid, mert akkor vágom a kukába.

Generátorszíjjat nézted? Elég feszes? :)

Nekem amiatt csinált ilyesmit. :)

A fordulatszámmérő érdekesen mozgott egyenletes fordulatnál, 1200-2500 közt bólogatott, a fordulatszám kb 2200 lehetett akkor, és pislákolt a töltéslámpa. Ezt esős, hideg időben csinálta. Feszítés után elmúlt a jelenség. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ma egyik hirtelen kigyulladt a töltéslámpám, és leesett a fordulatszám mutató nullára. Előzmény csak annyi volt, hogy tegnap kétszer kivillant egy pillanatra a töltéslámpa.

Mi lehet a gond? Csak azt ne mondjátok hogy diodahid, mert akkor vágom a kukába.

Inkább fesz.szab. vagy valami kontakthiba. Próbáld megmozgatni a csatikat a generátoron

(lüke kérdés, de belenéztél, szíj meg van még :) :))

Link to comment
Megosztás:

Generátorszíjjat nézted? Elég feszes? :)

Nekem amiatt csinált ilyesmit. :)

A fordulatszámmérő érdekesen mozgott egyenletes fordulatnál, 1200-2500 közt bólogatott, a fordulatszám kb 2200 lehetett akkor, és pislákolt a töltéslámpa. Ezt esős, hideg időben csinálta. Feszítés után elmúlt a jelenség. :D

Ilyen nekem is volt esős időben, hogy mentem mittomén 5.-ben 90el és akkor 1szercsak elkezdett csúszni az ékszíj, nyikorgott keményen, és égett 1 kicsit a töltésjelző. Aztán feszítve lett nekem is és nem csinálta. Sőt...alapjáraton akkor folyamatosan halkan és ütemesen nyikorgott.

Link to comment
Megosztás:

Hellotok!

Vettem egy balos lámpát és takarítás végett szeretném szétszedni. Vannak rajta hasonló fémbiztosítók, mint a légszűrőházon- ha azokat leveszem, szét lehet választani a búrát a háztól, ugye? Tömítést lehet külön kapni hozzá, vagy megfelel a sziló is? Köszi :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.