Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Az nemlehet, mert az egyvezetékes fent van a szívótoroknál. Szerintem inkább olajgomba.

És az mit csinál az olaj gomba?:devlish: én is inkább arra hajaztam:D valami olajos témára csak gondoltam az a karterba lenne. Nem akartam hülyeséget írni bár úgy látom így is sikerült:D

De a főtengely jeladó az nem az SE-nél van? az ékszíj tárcsa alatt az a fogaskerék? AZ nz-nél nincs. Max ha DIS-es a gyújtás de az meg nem nz:D vagy FENETUDJA

Link to comment
Megosztás:

És az mit csinál az olaj gomba?:lol: én is inkább arra hajaztam:D valami olajos témára csak gondoltam az a karterba lenne. Nem akartam hülyeséget írni bár úgy látom így is sikerült:D

De a főtengely jeladó az nem az SE-nél van? az ékszíj tárcsa alatt az a fogaskerék? AZ nz-nél nincs. Max ha DIS-es a gyújtás de az meg nem nz:D vagy FENETUDJA

Hát gondolom az olajnyomás lámpicsot vezérli, de nem 100% hogy az van a képen, én sem akarok hülyeséget írni, várjuk meg amíg jön valaki okosabb. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Annak a kis fekete vacaknak a száma kéne ami a piros karikában van!

Bár ránézésre ez nem fix kódos, így a taníthatók kilőve.

Ha tudod milyen típusú riasztó van benne lehet venni távirányítót külön is.

Még egy lehetőség, hogy a két nyomógombot felcseréled benne (kiforrasztod őket és a jót teszed a rossz helyére)

Esetleg ha nagyon muszáj gyárthatok másik távot neked, de ha ehhez az ic-hez kell igazítani az sokba lesz, akkor egyszerűbb új riasztót betenni, 10000 Ft-ért már egész jókat lehet kapni.

Hello Brekeke!

Köszi a segitséget.

A nyomógombok felcserélésével már próbálkoztam, de én nem vagyok képes olyan profi módon beforrasztani a helyére, a nyákot meg nem akarom szétégetni a forrasztóval... Ugyhogy a forrasztást inkább nem eroltettem.

A kis fekete vacakra a következo van irva (nagyon apro betukkel, és halványan): HCS200/SN0019 3KQ

Valoszinuleg felveszem majd a kontaktot a tavadossal, hatha tud valami okosat.

Link to comment
Megosztás:

Hello Brekeke!

Köszi a segitséget.

A nyomógombok felcserélésével már próbálkoztam, de én nem vagyok képes olyan profi módon beforrasztani a helyére, a nyákot meg nem akarom szétégetni a forrasztóval... Ugyhogy a forrasztást inkább nem eroltettem.

A kis fekete vacakra a következo van irva (nagyon apro betukkel, és halványan): HCS200/SN0019 3KQ

Valoszinuleg felveszem majd a kontaktot a tavadossal, hatha tud valami okosat.

Bassszzz.....ugrókódos....ráadásul egyedileg programozható. :devlish:

Marad a másik táv vásárlás vagy építhetünk helyette másikat, de ahhoz kell ennek az ic-je...

Link to comment
Megosztás:

könnyű az olajkályhások élete , csak tankolnak és tankolnak ... :lol:

De milyen ritkán. :lol: :lol:

Télen meg izzítanak, és izzítanak, és izzítanak. :devlish:

Igen, izzítunk, mert azt egyszerűbb mint hibakódot villogtatni. :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Bassszzz.....ugrókódos....ráadásul egyedileg programozható. :lol:

Marad a másik táv vásárlás vagy építhetünk helyette másikat, de ahhoz kell ennek az ic-je...

Szerintem kár vele kínlódni! 10ért már vesz egy komplett riasztókészletet 2 távirányítóval.

(mert ha ezt meg is bütykölnétek, akkor is csak egy db maradna, és az egy idő után megint bemondja majd z unalmast... (ahogy az lenni szokott! :devlish: )

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!!

Elektromos ablakot szeretnék beszerelni c16nz 93-as astrámba.

Megvan a mechanika, kapcsolók és a kábelköteg a csatlakozóval a végén ami az ajtókbann van.

A kérdésem az lenne, hogy honnan vigyek áramot és hogy kössem össze a két oldalt.

Ha valaki tudja, hogy melyik szinü vezeték mire szolgál vagy van kapcsolási rajza azzal sokat segítene, mert sejtelmem sincs, hogy mit hova kössek.

Előre is köszönöm!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.