Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehuztam az üza. szürő bemeneti oldalat, inditottam es nem jött az anyag, bemertem a szivattyú csatlakozot ott volt nafta. Ezert kiszedtem az AC pumpat, ma veszek újat.

Mondjuk ettől még lehet reléhiba is :)

Ezt úgy értelmeztem, hogy mért feszültséget a pumpa csatijánál.

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal csak le kell nyesni a szögletes tömböt a hátuljáról és onnan már be is ér a motor ameddig kell :)

Igen, a szögletes tömb a probléma, ha "lenyesed" akkor valóban be fog érni a motor ameddig kell, de hogyan rögzíted? Esetleg szigszalaggal, de az meg meddig tart és milyen biztonsággal?

Link to comment
Megosztás:

Igen, a szögletes tömb a probléma, ha "lenyesed" akkor valóban be fog érni a motor ameddig kell, de hogyan rögzíted? Esetleg szigszalaggal, de az meg meddig tart és milyen biztonsággal?

A fent illetve korábbi (19479 számú) hosszabb hozzászólásomban írt problémát szemlélteti a két alábbi kép:

http://kepfeltoltes.hu/thumb/101005/mechan...ltoltes.hu_.jpg[/url

http://kepfeltoltes.hu/thumb/101005/motoro...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!!

Vettem egy első lökhárítót amibe szeretnék ködlámpát szerelni.

A kérdésem az lenne hogy milyen ködlámpát vegyek?

Nem tudom, hogy van-e eltérés a lökhárítók között (94-előtt vagy után),

és a ködlámpák között, mert van nagyítós ugyebár és a másik.

Most akkor milyen ködlámpát tegyek bele???

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!!

Vettem egy első lökhárítót amibe szeretnék ködlámpát szerelni.

A kérdésem az lenne hogy milyen ködlámpát vegyek?

Nem tudom, hogy van-e eltérés a lökhárítók között (94-előtt vagy után),

és a ködlámpák között, mert van nagyítós ugyebár és a másik.

Most akkor milyen ködlámpát tegyek bele???

Tudtommal a felfogatása mindegyik ködlámpáé azonos, kivétel a GSI...

Szerk.: A lökösben ha jól tudom nincs eltérés, szóval mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A kérdésem: Az komfortelektronikás ablakemelő azt jelenti, hogy be lehet tanítani a cuccost arra, hogy ha egyszer megnyomom a gombot, akkor megy magától fel vagy le az ablak amíg meg nem nyomom mégegyszer?

A sima elektromos ablakemelő pedig olyan, hogy addig megy az ablak ameddig nyomom a gombot?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A kérdésem: Az komfortelektronikás ablakemelő azt jelenti, hogy be lehet tanítani a cuccost arra, hogy ha egyszer megnyomom a gombot, akkor megy magától fel vagy le az ablak amíg meg nem nyomom mégegyszer?

A sima elektromos ablakemelő pedig olyan, hogy addig megy az ablak ameddig nyomom a gombot?

Úgy valahogy de van még olyan is, ha odarakod a kezed akkor megáll, és visszanyit, nem vágja le.

Link to comment
Megosztás:

Akkor sztem nem. Enyémben valami vacak, fatengelyes központi van. :)

A gyári központi tudja. A legegyszerűbb kideríteni, hogy milyen van benne, úgy lehet, hogy próbáld meg a vezetőoldali ajtó kulcslyukát elfordítani jobbra vízszintesen. Ha eltudod (és hallasz még egy minimális zárást), akkor gyári van benne, ha nem tudod, akkor utángyártott.

Link to comment
Megosztás:

A gyári központi tudja. A legegyszerűbb kideríteni, hogy milyen van benne, úgy lehet, hogy próbáld meg a vezetőoldali ajtó kulcslyukát elfordítani jobbra vízszintesen. Ha eltudod (és hallasz még egy minimális zárást), akkor gyári van benne, ha nem tudod, akkor utángyártott.

Nem gyári a központim ez biztos. Nemtom milyen típusú, de nem gyári.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.