Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Detto..

Nagy sz@r az egész.

Illetve még megoldás lehet, plussz előtétellenállás hozzárakása.

Foglalkozzon vele az akinek hat anyja volt. B) Másrészt pedig minden világítás gyári a kocsiba nem rontom el holmi leddel. Tény , hogy nem a legszebb a gyári sárga de legalább gyári és full úgy világít minden. Így szép. :D

A lámpába meg ott a karika helyzetjelzőnek nem ledelek. :) Az angelt is kihajintanámm már szívesen. :(

Link to comment
Megosztás:

Ilyen ellenállással én se fogok foglalkozni! Én csak pár száz forintért vettem és jól birja!A helyzetjelző ugyszintén!Már több mint 1éve!Persze a sima szofita azért jobban világit!

Használd egészséggel. B) Nekem annó a gyári lámpámba volt led 200Ft-os. Elég sokáig bírta. Átettük haver szutyukijába 1hetet sem bírt. :D

Link to comment
Megosztás:

Használd egészséggel. :D Nekem annó a gyári lámpámba volt led 200Ft-os. Elég sokáig bírta. Átettük haver szutyukijába 1hetet sem bírt. :)

én mindenhova nagyobb előtét ellenállást használok :( ledsorban is inkább kicseréltem a gyári 160 helyett 330asra :) nem csökken számot tevően a fényereje de tuti nem fog kifingani B) már csak a km-óra háttérvilágítását kéne tisztességesen megoldanom mert 5db ledszalagocska még nem elég...

Link to comment
Megosztás:

Semmilyen szofita ledet nem érdemes bele tenni, mert

1, Kaki a minősége hamar meghalik.

2, Nincs akkora fénye mint a sima izzónak. Max ha valami bika ledet veszel 500ezeré.

3, A belső világítás színe nem lehet más színű mint fehér vagy sárga.

4, 5

:D B) :) Az enyémmel még az ülés alatt is látni lehet :(

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy sikerült szereznem hátsó világítós kapaszkodót!Sima hagyományos szofita van mindkettőben és világit is!Nincs semmi gond vele!Tegnap bele akartam rakni ledes szofita izzót és az meg nem világit!beleraktam előre a tetőlámpába ott meg világit!Hátul meg nem!

Szerintetek mi lehet?Valakinek valami ötlet?

És milyen ledes szofitát érdemes venni ami jól is világit?

Ez egy astra F verda!

Előre is köszönöm!

zozo

http://bolthely.hu/mikroshop/lista/4b7cb76...LED-modul#01070

Nekem a négy ledes van benne, de sima kapaszkodóba van beleapplikálva. És világít mint az állat. Meg olcsóbb is talán, mint a sima szofita.

Amúgy készített már valaki jack bemenetet sima kazettás rádióra?

Link to comment
Megosztás:

Hella!

Valahogy nem gondoltam volna, hogy pont tavasszal lesz aktuális, de mégis, halódik az akksim. Tudtok valami elfogadható alternatívát gyári akksi helyett? Kinek mi a tapasztalata? Van olyan minőségű még a mostani gyári opel akksi mint régebben? Azért ragaszkodnék ennyire a gyárihoz, mert nekem röpke 9 évig hibátlanul működött.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kis technikai problémám támadt! A cpu szerint az alapjárati motor a ludas. Amikor üresben állok ingadozik az alapjáratom 900 és 2000 között.

Szerintetek is csak az okozhatja a jelenséget? Másik kérdésem ha ez a baja, hogy hol találom én ezt meg a motortérben? Szükséges a csere vagy elég kitisztítani? Előre is köszi a segítséget!!!

Üdv

laca

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kis technikai problémám támadt! A cpu szerint az alapjárati motor a ludas. Amikor üresben állok ingadozik az alapjáratom 900 és 2000 között.

Szerintetek is csak az okozhatja a jelenséget? Másik kérdésem ha ez a baja, hogy hol találom én ezt meg a motortérben? Szükséges a csere vagy elég kitisztítani? Előre is köszi a segítséget!!!

Üdv

laca

Jó és mi a motorkódod? B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kis technikai problémám támadt! A cpu szerint az alapjárati motor a ludas. Amikor üresben állok ingadozik az alapjáratom 900 és 2000 között.

Szerintetek is csak az okozhatja a jelenséget? Másik kérdésem ha ez a baja, hogy hol találom én ezt meg a motortérben? Szükséges a csere vagy elég kitisztítani? Előre is köszi a segítséget!!!

Üdv

laca

Az enyém így néz ki. Én levettem, a mechanikus részét kitisztítottam, az elektromos részét pedig, az akkuról vett feszkóval próbáltam ki, behúz-e. Aztán a takarítás után összeraktam és azóta is működik. Most szabin leszek, megint megcsinálom a takarítást, meg az EGR-t is megnézem milyen állapotban van B)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, nem teszel bele kazettát, de ha mégis, akkor hogy jön ki? :)

hát ezek után minek a kazetta bele? :-))

2) nem tudod benyomni az ajtocskát, ugyanit némító (tel mute) gomb funkciója van B) megnyomod elnemúl, mégegyszer megnyomod... buli tovább :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.