Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Nemtudom nem is figyeltem B) őszintén megmondom, de holnap megnézem a biztosíték az a biztosítéktáblába van?Aközpontizár az működik . :D Köszi az infót! :D

Nincs mit. :)

Nem magáé a központizáré, hanem a vezérlőben van egy rejtélyes szenzor, ami járó motornál kinyitja a zárakat esetleges csattanáskor. Azt is az F20-as bizti eteti. :D

Ja, igen a bizitáblán találod az F20-ast

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit. :D

Nem magáé a központizáré, hanem a vezérlőben van egy rejtélyes szenzor, ami járó motornál kinyitja a zárakat esetleges csattanáskor. Azt is az F20-as bizti eteti. :)

Ja, igen a bizitáblán találod az F20-ast

Jah értem !És ez a biztosíték sima olvadó biztosíték vagy boltban is így kell kérni ,hogy f20as biztosítékot? :D

Link to comment
Megosztás:

Jah értem !És ez a biztosíték sima olvadó biztosíték vagy boltban is így kell kérni ,hogy f20as biztosítékot? :D

20A-es késes. Így kérjed az autósboltban, de valószínűleg a kezedbe nyomnak egy levéllel, amin mindenféle értékű van.

Azért előbb nézd meg a biztitáblát! Ha szerencséd van, találsz tartalékot alul vízszintesen bedugdosva. Pirosat keress!

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy hasznosos, de nagyon szürkeműanyag nekem :D Nem tetsz :D

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni :) . Az lenne a problémám,hogy nem működik a szivargyújtóm nem jön el áram :D.Eddig működött! :D Azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem tudja e ,hogy a szivargyújtó melyik biztosítékra van rákötve vagy esetleg honnan kap áramot ,mert se gyújtáson se gyújtás nélkül nem működik B) . Köszönöm a segítséget! :D

Hali!

F20-as biztosíték (20A)

Tolatólámpád müxik? Az is azon van......( meg az ülésfűtés, és a gyári központizár vezérlő rejtélyes szenzora is)

Nekem úgy rémlik, mintha a hűtőventi is egy biztin lenne a szivargyújtóval :D

Link to comment
Megosztás:

20A-es késes. Így kérjed az autósboltban, de valószínűleg a kezedbe nyomnak egy levéllel, amin mindenféle értékű van.

Azért előbb nézd meg a biztitáblát! Ha szerencséd van, találsz tartalékot alul vízszintesen bedugdosva. Pirosat keress!

Nem megy a tolatólámpám :D .És nem is találtam 20A es piros biztosítékot csak sárgát , de átnéztem és nincs elszakadva 1ik sem esetleg ha számot tudnál adni , hogy hányasban kéne lennie.

Link to comment
Megosztás:

20A-es késes. Így kérjed az autósboltban, de valószínűleg a kezedbe nyomnak egy levéllel, amin mindenféle értékű van.

Azért előbb nézd meg a biztitáblát! Ha szerencséd van, találsz tartalékot alul vízszintesen bedugdosva. Pirosat keress!

Az nem a 10 amperos?

A sárga a 20.

Nem megy a tolatólámpám :D .És nem is találtam 20A es piros biztosítékot csak sárgát , de átnéztem és nincs elszakadva 1ik sem esetleg ha számot tudnál adni , hogy hányasban kéne lennie.

Vedd le a biztitábla tetejét. A 20asba van, egy KL felirat van benne. Alsó sor, balról az ötödik. Nekem.

Link to comment
Megosztás:

Az nem a 10 amperos?

A sárga a 20.

Vedd le a biztitábla tetejét. A 20asba van, egy KL felirat van benne. Alsó sor, balról az ötödik. Nekem.

Köszi megoldódott kicseréltem a biztosítélot :D és jó lett . :D .Nekem balrol a második alsó sorban van.

Link to comment
Megosztás:

Nekem úgy rémlik, mintha a hűtőventi is egy biztin lenne a szivargyújtóval :D

Nem, az a nagy zöld 30-ason van. Már coptam vele, onnan tudom :D

Az nem a 10 amperos?

A sárga a 20.

Igazad van, bocsánat. A piros valóban 10-es, a sárga a 20A-es. Valamiért piros ugrott be. :)

Link to comment
Megosztás:

egy aprósággal fordulnék hozzátok...

van a biztosítéktáblán az a sipákoló vacak ami vinnyog ha rajta hagyom a fényt gyújtás nélkül, ennek a vinnyogásnak szeretném megnövelni a hosszát ha már a hangszínét nem tudom :D tudja vki melyik kondit kell nagyobbra cserélnem h az R-C tag frekvenciája megnőjön?

kösz a segítséget

Link to comment
Megosztás:

Hi,

Hátha valaki tudja fejből: Astra Classic F Caravanba szeretnék fordulatszámmérős műszeregységet tenni.

Lehetséges kötögetés nélkül, van fordszám jel meg minden? Köszi :D

Lehetséges, ha gyárilag be van vezetve! :D Amúgy benzineshez kell egy szálat behúzni a motorvezérlőtől.

Amúgy itt a pontos leírás! GYÍK

Mikori évjárat? mert a régebbiekben asszem benne van gyárilag!

Link to comment
Megosztás:

Mi a hiba? :D

Hiba egyenlőre nincs. Egyedi építésben vagyok. C Kadettben van X20xev, viszont a motorhoz nem kaptam meg a motortérben elhejezett plussz dolgokat. És a kábelkorbácson van 4db csatlakozó amire nem tudok mit dugni, meg vákumcsöveket kellene dogdosnom, csak nincs hova. És abban kéne segítség hogy miket vegyek még hozzá. mit lehet ezekből kispórolni. Ami csak sallang, és nem kell a motor működéséhez. A másodlagos levegőrendszert is kihagyom belőle, meg ilyesmiket szeretnék valakivel átbeszélni aki komolyan ért hozzá elektromosan is.

Link to comment
Megosztás:

Hiba egyenlőre nincs. Egyedi építésben vagyok. C Kadettben van X20xev, viszont a motorhoz nem kaptam meg a motortérben elhejezett plussz dolgokat. És a kábelkorbácson van 4db csatlakozó amire nem tudok mit dugni, meg vákumcsöveket kellene dogdosnom, csak nincs hova. És abban kéne segítség hogy miket vegyek még hozzá. mit lehet ezekből kispórolni. Ami csak sallang, és nem kell a motor működéséhez. A másodlagos levegőrendszert is kihagyom belőle, meg ilyesmiket szeretnék valakivel átbeszélni aki komolyan ért hozzá elektromosan is.

Írd le a csatlakozókra menő vezetékek színeit, megpróbálom megfejteni rajz alapján, melyik micsoda.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.