Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Nekem egy 93s 1.6 os astram van. Az lenne a kerdesem hogy lehet kiszedni belőle a rádiót. valami öreg alpine kazettás rádió van benne.

előre is köszi

Egy kiszedővillával a legegyszerűbb. Két oldalt benyúlsz vele a rádió mellett, beakasztod és kihúzod.

http://autohifioutlet.hu/kepek/kiszedo-villa.jpg

Itt vannak a célszerszámok: http://www.zsu.hu/?page=category&catid=415029

Na ha ilyened nincs, akkor macerásabb, de csavarhúzóval próbáld meg. Egyszerűbb, ha előtte kiveszed a felette levő kijelzőt, és benyúlsz a műszerfalba és kézzel nyomod kifelé, közben a csavarhúzókkal benyomod oldalt a rögzítő pöcköket.

Sok sikert. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem egy 93s 1.6 os astram van. Az lenne a kerdesem hogy lehet kiszedni belőle a rádiót. valami öreg alpine kazettás rádió van benne.

előre is köszi

Ha villát nem sikerül keríteni hozzá, akkor a GyIK-ban találsz képes leírást arról, hogy a középkonzolt hogy tudod kifordítani :D

Link to comment
Megosztás:

Helló astraf em van és az a történet hogy gyujtásra megy az óra/dátum háttér világítása, viszont ha kapcsolok egy lámpát helyzetjelző vagy tompitott tök mindegy nincs km/h háttérvilágitás és az óra világítás is eltünik! Valakinek volt már ilyen? tegnap délután még ment este már nem!

Link to comment
Megosztás:

Helló astraf em van és az a történet hogy gyujtásra megy az óra/dátum háttér világítása, viszont ha kapcsolok egy lámpát helyzetjelző vagy tompitott tök mindegy nincs km/h háttérvilágitás és az óra világítás is eltünik! Valakinek volt már ilyen? tegnap délután még ment este már nem!

Szerintem lerúgtad bal térddel véletlenül a műszerfal-háttérvilágítás potiját (lámpa kapcsoló alján a kis recés tekerentyű), és annyira levette a fényerőt, hogy nem látszik :D :D

Link to comment
Megosztás:

Helló astraf em van és az a történet hogy gyujtásra megy az óra/dátum háttér világítása, viszont ha kapcsolok egy lámpát helyzetjelző vagy tompitott tök mindegy nincs km/h háttérvilágitás és az óra világítás is eltünik! Valakinek volt már ilyen? tegnap délután még ment este már nem!

Világítás kapcsolód alatt nincs véletlen egy vizszintes tekerő? Lehet teljesen le van tekerve és azért nem látszik. Bár hogy full ne látszon semmi este annyira azért nem lehet letekerni azt se. De nézd meg hátha. :D

Link to comment
Megosztás:

Világítás kapcsolód alatt nincs véletlen egy vizszintes tekerő? Lehet teljesen le van tekerve és azért nem látszik. Bár hogy full ne látszon semmi este annyira azért nem lehet letekerni azt se. De nézd meg hátha. :D

Megvan a gond kösz! ott volt a hiba megmozgattam azt a teerőt és akk bevillant! szétszedtem a lámpa kapcsolót persze szétpergett és benne van egy porcelán lap a fényerősség szabályzónál na az 2é van törve!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Immós kompjutert meglehet valahogy viccelni hogy elinduljopn immo nélkül? Csak mert 2 kompjuterem van itthon és egyikkel sem indul el a motor. 96os és 97es F ASTRA. Nincs hozzájuk meg az immo. Venni meg nem szeretnék mégegyet. Ja x20xev a motor.

Én anno mikor eltörtem az immo karikámat. Akkor próbáltunk rá vagy 6darab imó nélküli vezérlőt a kocsira egyikkel sem indult. Szóval kétlem, hogy ki lehetne játszani. Sőt még imótlan kompival sem fog valószínűleg indulni. :D

Link to comment
Megosztás:

Én anno mikor eltörtem az immo karikámat. Akkor próbáltunk rá vagy 6darab imó nélküli vezérlőt a kocsira egyikkel sem indult. Szóval kétlem, hogy ki lehetne játszani. Sőt még imótlan kompival sem fog valószínűleg indulni. :D

Nekem ugye nincs kompim, mert minek az a szar egy kocsiba. :D

Én ki tudom iktatni az immot?

Link to comment
Megosztás:

Egy kiszedővillával a legegyszerűbb. Két oldalt benyúlsz vele a rádió mellett, beakasztod és kihúzod.

http://autohifioutlet.hu/kepek/kiszedo-villa.jpg

Itt vannak a célszerszámok: http://www.zsu.hu/?page=category&catid=415029

Na ha ilyened nincs, akkor macerásabb, de csavarhúzóval próbáld meg. Egyszerűbb, ha előtte kiveszed a felette levő kijelzőt, és benyúlsz a műszerfalba és kézzel nyomod kifelé, közben a csavarhúzókkal benyomod oldalt a rögzítő pöcköket.

Sok sikert. :D

köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.