Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

figyuzzatok már.

ha kiveszem azt a kis csipogót ami csipog ha kinyitom az ajtót gyujtás nélkül helyzetjelzővel vagy tompítottal, annak a helyére köthetek pl edet ellenállással??

fix 12 voltot kap az a vacak??

mert nagyon idegesít, de szervizben meg egy 11est ugyhagytam mert abban meg semmise csipog :huh:

astrában meg a visszajelző is félreeseő helyen van.

jah igen

lassan 2 hónapja nem világított a középkonzolomban egyik égő se a kettő közzül, ami az alsó részn van a szabályzóknál.

ma meg az ameik utóbb ment ki ujra világít :lol:

tiszta öröm :D

Link to comment
Megosztás:

azok rendszámok hellóka :lol:

ezekhez az autokhoz van közöm, vagyis részben már csak volt.

HRR ez a mostani autónké, az Astráé

ALU az haverom 1300 kockája volt, töbet szereltem mint ő az fix :D

CTM az pedig a volt Wareszunk, amin megtanultam vezetni igazábol :huh:

Link to comment
Megosztás:

azok rendszámok hellóka :lol:

ezekhez az autokhoz van közöm, vagyis részben már csak volt.

HRR ez a mostani autónké, az Astráé

ALU az haverom 1300 kockája volt, töbet szereltem mint ő az fix :D

CTM az pedig a volt Wareszunk, amin megtanultam vezetni igazábol :huh:

Így már más. Pedig kerestem ám előtte a HRR CTM ALUfelnit :D

Mielőtt nagyon off lenne, elektronikusan kerestem.

A témához: Eddig Bosch FR78 gyertyát használtam, ill. még 3e km-ig fogok. Közben azért egyszer cseréltem eredetire, de 8e km után visszaraktam a B-t. Az eredeti gyári FLR8LDCU GERMANY feliratú kétpólusú. Egy apró problem volt vele nem zavaró, de ha 55-ről finoman gyorsítottam, előbb picit megtorpant az autó. Fogyasztásban ill. másban nem volt különbség. Tegyem vissza?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Kb. mennyibe kerül egy generátor az X17DTL hez? Nagyon gyenge a töltésem. Épp a határon mozog. 13.5 V körül van terhelésen. Magasabb fordulazon még talán kevesebb.

Szia!Én az 1.7 TDS(Isuzu) Astrába vettem vadi új generátort.A munkadíjjal(régi generátor le,szétszed,új vásárlása,felrak) került 48000Ft-ba!

Link to comment
Megosztás:

de ez mindegyik generátorra vonatkozik???

Alapvetően a dizel generátor csak abban külömbözik a benzinestől, hogy némelyiken arról veszik le a ford.szám. mérő jelét. A melyikben nincs ilyen műszer arra nem szükségeltetik ilyen generátor. Jó rá a bengás is, sztem.

Link to comment
Megosztás:

Alapvetően a dizel generátor csak abban külömbözik a benzinestől, hogy némelyiken arról veszik le a ford.szám. mérő jelét. A melyikben nincs ilyen műszer arra nem szükségeltetik ilyen generátor. Jó rá a bengás is, sztem.

azta kibe baszott eget...

egyik haverom egy generátort, fordulatszámmérős órát, kormányt meg még pár dolgot A s vectrárol 5 ezerért adott le :S

Link to comment
Megosztás:

Akkor azt benézte! Vesztett rajta 1 keveset.

nem kicsit....

nekem szepi pl azt jácca, hogy egy jó hónapon keresztül nem világított, most meg a féloldala megint világít...

rá kellene mérni első körben pl a csatlakozóira van e feszkó...

biztosítékhiba nem lehet, mert egykörön van a műszerfallal ha jol tudom...

Link to comment
Megosztás:

nem kicsit....

nekem szepi pl azt jácca, hogy egy jó hónapon keresztül nem világított, most meg a féloldala megint világít...

rá kellene mérni első körben pl a csatlakozóira van e feszkó...

biztosítékhiba nem lehet, mert egykörön van a műszerfallal ha jol tudom...

Megvan!Gyújtásra kell rakni,s egyből világít,nem is kell felkapcsolni a lámpát!Érdekes!!A tietek is ilyen?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.