Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Kulcsot az ülésen hagyod, lenyomod a gombokat és bezárod az ajtót...kulcs benn, te kinn, autó zárva. Sikerül megérteni? :) :D :D

na ezzel most nagyon megnyugtattál, hogy nem én vagyok megbolondulva, de ha te is érted, mirőlszól a fáma, akkor Zotya készülékében van a hiba :D

Link to comment
Megosztás:

Jó hát ilyen gagyi cucctól nem is szabad sokat várni. :) Egy jó emelt fényes izzó viszont faja. Mostmár csak sárgát kéne találni valahol..nekem az nagyon tetszik. :D

Bocs, hogy kijavítalak de a középső az nem nightbraker hanem Osram Allseason Super +30%...és sárga

Asszony kispókjában virítanak már :D Azon nyafogott mostanában, hogy esőben, sötétben nem lát. Még nem szóltam, hogy kicseréltem az izzóit, kíváncsi leszek észre veszi-e?

Link to comment
Megosztás:

Na lefotóztam a lámpát a tungsram megalight ultrával. Jól lászik a búrán belül a kékes csillogás, de az útra tiszta fehér fény jut.

Ezt a kulcsmizériát olvasom itt a nagy xenonbajom kozepette :D de frankon besirtam a vegere LoooL :)

Invictus amugy Neked most nem angeleyes a lampatested:??

A kepet koszi :D Hat kekes valoban. Lehet veszek egy ilyen +90est azt ha nem jon be meglepem fatert azt beteszi a saxofonba en meg veszek xenont lesz ami lesz. :D Szegeny verdara jo sokat kell most koltenem... elrepedt a szelepfedel. + 2 tukor... Xenon amit meg kineztem egy 20as..

Link to comment
Megosztás:

te tényleg hülye vagy :)

én nem ellopni akarom a kocsinkat, hanem csak kizársá ellen biztosítani magamat te nagyon nagyon.

Kulcsot az ülésen hagyod, lenyomod a gombokat és bezárod az ajtót...kulcs benn, te kinn, autó zárva. Sikerül megérteni? :D :D :D

Ne húzzatok már fel teljesen miről beszéltek? :D Én arról beszélek amiről ti beszéltek hogy a bezárt kocsimat kulcs nélkül kinyitom. Ezért csak annyit kell tennem kulcselhagyás ellen, hogy eldugok egy kulcsot a kocsiba, ami ahhoz kell, hogy miután kulcs nélkül kinyitom a lezárt autómat a benne eldugott kulcsal el tudom indítani. Most engem szivattok, vagy tényleg nem értitek? Felmegyek Pestre, a pótkulcsot eldugom a kocsiban. K kínai piacon elhagyom az első számú kulcsot a lyukas zsebemből, erre odamegyek a lezárt autóhoz, kinyitom 10 másodperc alatt kulcs nélkül anélkül, hogy megrongálnám, és hazajövök az eldugott pótkulcsal. Így érthető? :D

Link to comment
Megosztás:

Ne húzzatok már fel teljesen miről beszéltek? :D Én arról beszélek amiről ti beszéltek hogy a bezárt kocsimat kulcs nélkül kinyitom. Ezért csak annyit kell tennem kulcselhagyás ellen, hogy eldugok egy kulcsot a kocsiba, ami ahhoz kell, hogy miután kulcs nélkül kinyitom a lezárt autómat a benne eldugott kulcsal el tudom indítani. Most engem szivattok, vagy tényleg nem értitek? Felmegyek Pestre, a pótkulcsot eldugom a kocsiban. K kínai piacon elhagyom az első számú kulcsot a lyukas zsebemből, erre odamegyek a lezárt autóhoz, kinyitom 10 másodperc alatt kulcs nélkül anélkül, hogy megrongálnám, és hazajövök az eldugott pótkulcsal. Így érthető? :D

Nem egyről beszéltünk.

Te kulcselhagyásról, mi pedig a kulcs kocsiban hagyásáról és bezárásáról.

Bocs, hogy kijavítalak de a középső az nem nightbraker hanem Osram Allseason Super +30%...és sárga

Asszony kispókjában virítanak már :) Azon nyafogott mostanában, hogy esőben, sötétben nem lát. Még nem szóltam, hogy kicseréltem az izzóit, kíváncsi leszek észre veszi-e?

Sorry, úgy emlékeztem nájtbrékert írtál a középsőre. És mennyire sárga ez a cucc? Nagyon vagy csak olyan könnyeden?

Link to comment
Megosztás:

Ha bezárom a kulcsot akkor mégegyszerűbb, mert nem kell eldugnom a kocsba, csak kinyitom, és ollé! :D

jó neked, hogy te ennyire ügyes vagy, de én nem tudom kinyitni pl, próbáltam ledugni a drótot az üveg mellett beakadt az pár dologba, de nem oda, ahova kellett volna neki...

Link to comment
Megosztás:

Sorry, úgy emlékeztem nájtbrékert írtál a középsőre. És mennyire sárga ez a cucc? Nagyon vagy csak olyan könnyeden?

Nem sokban marad el a mega-tól, és enyhén sárga fényt ad. Holnap megpróbálok szemből csinálni róla képet, úgy, hogy egymás mellett áll a két autó.

Link to comment
Megosztás:

Nem sokban marad el a mega-tól, és enyhén sárga fényt ad. Holnap megpróbálok szemből csinálni róla képet, úgy, hogy egymás mellett áll a két autó.

Ma este hogy már be van szerelve a magasságállító beállítottam rendesen a magasságot meg a horizontális irányt is és azt kell mondjam, nagyon tuti. Ez a megalight nagyon zsírság. Ennél jobban csak egy igazi kadmiumsárga tetszene. :D

Link to comment
Megosztás:

jó neked, hogy te ennyire ügyes vagy, de én nem tudom kinyitni pl, próbáltam ledugni a drótot az üveg mellett beakadt az pár dologba, de nem oda, ahova kellett volna neki...

És ha kihoznál egy pillanatkapcsolót valahova kívülre mint a régi buszoknál? Az egyik zármotornak adhatsz direkt tápot. Vagy bonyolítsd a dolgot. Egy külső eldugott kapcsolóval kinyitod a tanksapkaajtót, a tankba meg be van lógatva madzagon a pótkulcs. :D

Link to comment
Megosztás:

És ha kihoznál egy pillanatkapcsolót valahova kívülre mint a régi buszoknál? Az egyik zármotornak adhatsz direkt tápot. Vagy bonyolítsd a dolgot. Egy külső eldugott kapcsolóval kinyitod a tanksapkaajtót, a tankba meg be van lógatva madzagon a pótkulcs. :D

DE NEM KELL PÓTKULCS B+

egyébként a pillanatkapcsolós az hamarabb tervbe volt véve, és valószínű az marad meg csak, de ez elegánsabb lett volna...

Link to comment
Megosztás:

Én így nem tudnám bezárni, ha lenyomom a gombot, az ajtó becsukásakor felugik.

Gondolom felhúzott kilinccsel csukja be az ajtót. :D Legalábbis anno a Toyotánál én így zártam :)

igen ez szép és jó, de a megszokásról nehéz leszokni... :D

a jóhoz azért könnyű hozzászokni :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem.

Viszont haver nemrég szintén kizárta magát a kocsiból, félreállt vizelni, közben a motor járt, a riasztója meg olyan, hogy automatán visszazárja az ajtót menet közben... :D

Ha nagyobbért szállt volna ki akkor asszomdom szar ügy. Így csak szívás. :D (csak bennem vannak ilyen állandó bezárós-kulcseltevős hajlamaim? :D El nem tudom képzelni hogy járó motorral otthagyjam az autót. :D :D akár csak 5 méterre, és 2 percre is :D )

Csak hogy kicsit elektronikázzak is :) : A zafirában amikor égve hagyom a lápát, és nyitom az ajtót, akkor egész kellemesen csöng. Ha ugyanezt a Ribinél teszem akkor egy olyan agysejtpusztító nyöszörgést indít el hogy önvédelemből kapcsolom le a lámpát. Azt az új fajta csilingelőt cserélte már valaki a régi helyére? Ha igen akkor kellett hozzá valami (a csilingelőn kívül) vagy csak ki lehet cserélni két egyforma dobozkát azt kész?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.