Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Még meg van? :rolleyes:

Küld már el priviben még egyszer légyszíves a számlaszámod, meg a számlatulajdonos nevét, mert állt egy kis pénz a házhoz, szóval ha sikerül a melóból időbe elszabadulnom (értsd, kienged az ukrán a vasgyárból egy órával hamarabb) valamelyik nap, akkor utalom a lét.

Link to comment
Megosztás:

EPS rendszerű tolatóradarral 5 cm-ig lehet tolatni és nem kell befúrni semmilyen ultahangos fejet csak egy öntapadós alufóliát (antennát) kell felragasztani a lökösbe. <_<

Kicsit drága rendszernek tartom. 30ezer körül van a legolcsóbb.

Részemről kicsit más irányú terveim vannak. 20-ért már van olyan GPS aminek van video bemenete, ezt kipótolom egy infrás kamerával. Árban ott van és kicsit elegánsabb :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit drága rendszernek tartom. 30ezer körül van a legolcsóbb.

Részemről kicsit más irányú terveim vannak. 20-ért már van olyan GPS aminek van video bemenete, ezt kipótolom egy infrás kamerával. Árban ott van és kicsit elegánsabb :rolleyes:

De az nem is ír távolságot <_< Csak látod hogy jön a mögötted levő lökhárítója, jön az a lökös, jön-jön-jön-megjött. :) tizenpárért láttam belső tükröt is amúgy amiben kijelző van -_- (Nekem tetszett :D )

Link to comment
Megosztás:

De az nem is ír távolságot :rolleyes: Csak látod hogy jön a mögötted levő lökhárítója, jön az a lökös, jön-jön-jön-megjött. :) tizenpárért láttam belső tükröt is amúgy amiben kijelző van <_< (Nekem tetszett :D )

Nem is kell nekem, hogy írja a távot.....azt érezni kell. B)

GPS-t meg már nézegetem egy ideje, így összeköthetem a kettőt -_-

Link to comment
Megosztás:

Nem is kell nekem, hogy írja a távot.....azt érezni kell. :)

GPS-t meg már nézegetem egy ideje, így összeköthetem a kettőt :rolleyes:

Akkor ezt mondd :D Érezni kamera nélkül is lehet <_< Jóvanna, abbahagytam, nem tudom értékelni a parkolássegítő izéket. -_-

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud nekem valaki abban segíteni, hogy egy W:1111 esnek és egy W:1102 esnek mennyi az impulzusszáma (útszakasz jeladó)?

X14NZ s '98 as Astra F be kellene a BC mellé.

Előre is köszi mindenkinek

A W-számnak semmi köze ahhoz, hogy hány impulzusos a jeladója. Ki kell próbálni, ha nem jó, átiratni a BC-ben a kódot. Egyébként a motortipushoz be van már állítva a BC?

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne hogy egy 93as kombi F astra első jobboldali ablakemelő motorja az kompatibilis-e az én 3 ajtós 93as F astrámba ugyanúgy jobboldalra? A szerkezet tudom hogy más, de a motorról már kaptam olyan információt is hogy jó bele, meg hogy nem jó... Most szeretném ezt a kételyt egyszer s mindenkorra eloszlatni.... <_< Ugyanis nagyon kéne nekem az a motor... :rolleyes:

Előre is köszi!

Kari

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne hogy egy 93as kombi F astra első jobboldali ablakemelő motorja az kompatibilis-e az én 3 ajtós 93as F astrámba ugyanúgy jobboldalra? A szerkezet tudom hogy más, de a motorról már kaptam olyan információt is hogy jó bele, meg hogy nem jó... Most szeretném ezt a kételyt egyszer s mindenkorra eloszlatni.... <_< Ugyanis nagyon kéne nekem az a motor... :rolleyes:

Előre is köszi!

Kari

A szerkezet tuti más az ajtó hossza miatt, de sztem a motor jó lehet, ha mindkettő gyári, és ugyanúgy komfortelektronikás, vagy anélküli.

Link to comment
Megosztás:

A szerkezet tuti más az ajtó hossza miatt, de sztem a motor jó lehet, ha mindkettő gyári, és ugyanúgy komfortelektronikás, vagy anélküli.

Igenigen, gyári van benne. Pár 'tanult' kollégám és én személyszerint is erre tippeltem hogy a motor az ugyanaz. :rolleyes: Köszönöm a gyors választ! További kevésbé ennyire meleg napot!

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Nincs valakinek eladó hátsó elktromos ablakhoz való relé? Vagy valaki egy képet be tudna rakni rolla hogyan is néz az ki?

Mert a bontósomnál van egy kaska relé de ő sem tudja meik is az.

Ez minek a csatija találtam amikor kifestetem a kocsi belsejét:Visit My Website Visit My Website ac relé mellet van.

Hátsó villanyablakhoz milyen relé kellene neked?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.