Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Helló!

Mit gondoltok, 1,9CDTI Z19DTH-val egy kb 1000-1200kg össztömeget kellene húznom, autópályán, de nem sík terepen, és vagy 8-900km-re. Simán elbírná, vagy inkább béreljek valami kistehert? Mit gondoltok?

Szerintem sem gond, a lenyeg, hogy a 3,5T-t ne erje el az osszsuly.

Amugy mennyit lehet Vekivel vontatni?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok,

Lenne egy problémám illetve kérdésem a műanyag részek kopásával kapcsolatban.

Vectrám ami egy 2003-as C típus 4 küllős kormánykerékkel rendelkezik. Elég szépen meg van kopva a küllők műanyag/gumi butkolata. A rádióvezérlős küllők burkolatát sikerült lekaparnom a műanyagig és az bár sötétebb mint a gyári szín de mivel szép fényes alatta úgy is marad. A két alsó küllő műanyaga viszont egyáltalán nem olyan mint a vezérlős burkolat így lekaparva karcos maradt. Szeretném őket leszedni hogy megpolírozzam de nem tudom hogyan jönnek le.

Valószínű hogy hátulról tartja egy csavar de nem tudom milyen és nem is tudok a kormánykerék mögé kerülni helyhiány miatt.

Meg tudná valaki mondani milyen csavarral van felfogatva a kormánykerék küllőinek burkolata hátulról?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

Szeretnék tőletek egy kis infót kérni. Tervben van egy c Veki vásárlása. Benzines vagy Diesel? A legjobban a 2008 - 2009 1.9 CDTI -ket (150 LE) nézegettem. Az a baj, hogy nem nagy a választék, mert caravan-t nem szeretnék. A 120 LE-ről mi a vélemény, elég dinamikus az is a kasztni súlyához képest? Milyen tapasztalaitok vannak róluk? Mire figyeljek oda vásárlásnál? Milyen típus hibái vannak?

Jelenleg egy B Vektrám van.

Köszi előre, hogy leírjátok. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

1.9 diesel jó motor, élmény, a 150 lovas jobban megy, dinamikusabb, és kevesebbet eszik. Kicsit sok velük a gond, meg úgy egészében a C Vectrával, jó kocsi, de sok a gyári hiba. Diesellel természetesen még több a gond, de páratlanul jól fogyaszt.

Link to comment
Megosztás:

És mik azok a hibák amikkel számolnom kellene? A B vectrához képest több vagy kevesebb a hiba? Olvastam, hogy a szívó sor, meg a kettős tömegű a nagyon kóltséges dolog. De ezt nem javították ki a modell frissítésnél. Mire számíthatok még?

Köszi

Bocs ha sok a kérdés. :)

Igen, az a kettő amit írtál költséges, ezen kívül sajna eszik a generátorokat is. Jó, nem kell nagy dologra gondolni, kb 200.000 km-ként megeszik egyet.

Nem tudok viszonyítani a B Vectrához mert olyanom soha nem volt, csak F Astra de az benzines volt. Azzal 15 év alatt nem volt annyi gond, mint a C Vectrával fél év alatt. :) (Persze nem is volt benne ennyi extra, amikkel gondok voltak) Sok elektromos hiba van. Pl klíma vezérlő, belső levegő szervómotor, fojtószelep, CIM modul (ez is drága) Most kb ennyi jutott eszembe.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Ma lettem tulaja egy 2004-es Vectra C-nek. Egy olyan kérdésem lenne, hogy honnan tudnék hozzá letölteni magyar nyelvű User Manual-t?

Ez még a jobb oldali bajuszkapcsolóval vezérelhető fedélzetis.

Előre is köszi

Itt ne tégy fel ilyen kérdést! Az oldalon nem támogatjuk az illegális letöltést.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok

Ma lettem tulaja egy 2004-es Vectra C-nek. Egy olyan kérdésem lenne, hogy honnan tudnék hozzá letölteni magyar nyelvű User Manual-t?

Ez még a jobb oldali bajuszkapcsolóval vezérelhető fedélzetis.

Előre is köszi

Azért vezérelhető a jobb oldali bajuszkapcsolóval mert gondolom CDR2005 fej van benne.... Manualt találsz neten amúgy...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hello.

Autó vásárlás elött állok és kinéztem egy Opel Vectra C Caravan 1.9 Dízel 110kW-os változatot és egy Opel Astra H Caravan 1.9 Dízel 110kW

Nincs lehetőségem arra hogy egy két adatot megtudjak mind két kocsiról.

A csomagtartó mérete érdekelne.

Milyen mély (cm) ha a hátsó ülés nincs lecsukva?

Milyen mély (cm) ha a hátsó ülés le van csukva?

Mekkora a belső széle (cm) ami hasznosítható?

Ha valakinek van véleménye ezekről a Típusokról annak a véleményét is szívesen fogadom.

Köszi a választ előre is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.