Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

12 hours ago, wookie írta:

Nekem is az a tippem hogy mivel ezek ilyen 20 tonna környékére vannak belőve, valszeg kisebb tömegnél kevésbé pontosak. De lehet holnap kipróbálom saját súlyal is. Ha azt pontosan mutatja, akkor.... valaki ólmot öntött az astrámba! :D

Lakatolták és 2x annyi lemezt tettek be :)))

Link to comment
Megosztás:

16 minutes ago, OpelesLaci írta:

2016 projekt fő része is megvan. Sose hittem volna hogy sikerül de sikerült. Márcsak pofozni és feyteni kell. 

 

Már csak "autó" kell mögéje....:hehe: Egy időben gondolkodtam a GSI hűtőrácsban az enyém amúgy is megtört és úgy van kábelkötegelőzve ( rejtve, nem látszik), de lökös nélkül béna lenne nem? :confused:

Link to comment
Megosztás:

2 hours ago, wookie írta:

A gsi "rács" szerintem mindenhogyan béna. 

 

7 minutes ago, OpelesLaci írta:

A gsi rács felicia vagy favorit frontra hasonlít a GSi löki nélkül. Nekem is volt egy időbe de csak 2 percig amig felpróbáltam. Aztán eladtam. Utána vettem ezt a rieger maszkot. Ezt szeretem. Zotya ott a kocsi mögötte xD

 

Most vett egy ismerős Favoritot..:-) De nekem a 95-utáni rács sem tetszik, akkor már inkább GSI.

Link to comment
Megosztás:

1 minute ago, hetyke írta:

Bíztam benne, hogy lesz aki értékeli! :) A koptató ér 30-at... lökös is minimum...

Meg EREDETI vonószemtakaró. Az se mindennapos dolog. Flautner Dávid mondta hogy van...aztán 1-2 óra mulva megtaláltam jófogáson is és kész...muszáj volt mennem. Ennyiért soha az életbe nem találok. Vadiúj (sz.r elálló merevítés nélküli)50ezer plusz koptató 30ezer plusz vonószemtakaró 5 (üvegszálas)

Link to comment
Megosztás:

4 minutes ago, OpelesLaci írta:

Meg EREDETI vonószemtakaró. Az se mindennapos dolog. Flautner Dávid mondta hogy van...aztán 1-2 óra mulva megtaláltam jófogáson is és kész...muszáj volt mennem. Ennyiért soha az életbe nem találok. Vadiúj (sz.r elálló merevítés nélküli)50ezer plusz koptató 30ezer plusz vonószemtakaró 5 (üvegszálas)

Én is ajánlottam ismerősnek, de szívta a fogát! :D Mondom Te hülye vagy! :D

Link to comment
Megosztás:

2 minutes ago, OpelesLaci írta:

Hát nekem ez a szerencsém. :D

Hát igen! :) Enyém megvan vagy 1 éve... de még mindig nem lett fújva... 40-ért vettem balos ködlámpával... Koptatót külön rendeltem hozzá 30-ért, meg lett egy tartalék garnitúra koptatóm, mert jobbos, balos újat tudtam szerezni, meg középsőből egy szakadtat. Javítottam, és szép lett. megpróbáltam eladni... fúúú... de drága! Mondom vegyé má olcsóbban! :D Inkább megtartom! :)

Link to comment
Megosztás:

6 minutes ago, hetyke írta:

Hát igen! :) Enyém megvan vagy 1 éve... de még mindig nem lett fújva... 40-ért vettem balos ködlámpával... Koptatót külön rendeltem hozzá 30-ért, meg lett egy tartalék garnitúra koptatóm, mert jobbos, balos újat tudtam szerezni, meg középsőből egy szakadtat. Javítottam, és szép lett. megpróbáltam eladni... fúúú... de drága! Mondom vegyé má olcsóbban! :D Inkább megtartom! :)

Sokan olcsón akarnak mindent. Biztos hogy nem fogom én se eladni ezt sose. Tavasszal le lesz festve és megy fel az autóra. Most hirdettek gsi ködlámpákat 40ért....azt is oltottàk hogy kukába való ennyiért meg ilyenek. Sok hozzá nem értő okoskodik. Amúgy kb darabja (míg lehetett újat kapni) vadiújan 50 volt.

Én azt vallom hogyha valamibe belefog az ember és mondjuk elkezd autót építeni...akkor ne az ár miatt adjuk fel. Vagy inkább el se kezdjük. Ház építésnél se hagyom félbe mert drága a műanyag nyílászáró vagy a cserép

Link to comment
Megosztás:

19 minutes ago, zotya975 írta:

Semmi...csak komplett kipufrendszer kell alája, meg még nyári gumim sincs. Valami kopog elől de majd előműszakin megkeresik mi az.

Na katalizátor ki középdob ki remus a végére, és egy leömlő csere. Kész a rendszer remèlem ilyen lesz. ( najó csak vicc) :D

Link to comment
Megosztás:

15 hours ago, daykiller írta:

HIVATALOS! Egy hónapja nincs autóm.

(próbáltam bulvárszerű lenni)

Ringre remélem kész lesz. Na meg remélem jössz :)

Közben painttal slendriánul felszerkeszettem a kocsira. (Rendszám nincs ott de azért van a kitakarás mert úgyis rajta lesz a rendszám és a képen most ott tiszta retek a löki)

Jól fog neki állni. Bár a maszk meg az ANGEL ICE ( :hehe: ) kicsit már túlzás lesz...Lehet megkapja a gyári lámpákat sárga indexeket meg facelift utáni maszkot...Szerintetek?

20160114_153258.jpeg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.