Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem szabadna neki, nem sima gitt hanem üvegszálas kell, csak a jel vonalában kellett fújni és két oldalt fel a spoilerig , gyakorlatilag egy u alak, de ha már csináltatod akkor falazd le a csomagtérajtót is , már bánom hogy egy kalap alatt nem csináltuk meg!!

de azt már tuti nem gittel! :)

Link to comment
Megosztás:

Kösz Pizo!

Akkor ha jol számolok: 14 rongy elég volt 8 darab helyre (4 nagy-elöl 4 kicsi-hátul)

Szal ha nekem kell kettő elöre összesen akkor az kb 5 pénz?! mert ha ez igaz lenne akkor elég jol hangzik...ha stimt a számítás szerinted is akkor dobd lécci a hely címét mer az tuti hogy a budapesti boltokban dupla az ár...már csak flex kell :) jah meg 5 pénz :)

kösz még1x

csao

Link to comment
Megosztás:

Kösz Pizo!

Akkor ha jol számolok: 14 rongy elég volt 8 darab helyre (4 nagy-elöl 4 kicsi-hátul)

Szal ha nekem kell kettő elöre összesen akkor az kb 5 pénz?! mert ha ez igaz lenne akkor elég jol hangzik...ha stimt a számítás szerinted is akkor dobd lécci a hely címét mer az tuti hogy a budapesti boltokban dupla az ár...már csak flex kell :) jah meg 5 pénz :)

kösz még1x

csao

Holnapra megkérdezem a pontos árat, de az a bökkenő hogy össze kell beszélned valakivel, mert a legkisebb tábla került annyiba, sajna nem vágnak méretre!!!Elosztottuk és 7ezer volt/fő

Link to comment
Megosztás:

Saját készítés!!!!!!!Szinesfém és szerelvény boltba bementem vettem alu lemezt egy táblát!!!Hullámpapírból kivágtam a formát beillesztve a kocsiba,átrajzol az alulemezre, kivág "flex-el",finomit lesorjáz, majd a végén trabant ajtókeret gumit felrak a szélére hogy a kosz ne jöjjön le róla!!!! Ennyi, méretpontos és kb 3 óra alatt megvan!!Nekem hátul is van :wink:

ööö..lehet hülye kérdés, de a "minta" is benne volt? azok a rovátkák? akkor engem is érdekelne...

lacee lehet találtál társat :wink: majd ha lesz idöm én is utánajárok itt pöstön...bár nekem elösször a fék projectet kell véghezvinnem...

Link to comment
Megosztás:

jaja laci4!

a rovátkák biztos benne voltak...legalább is azt megcsinálni nemtom h lehetne....kalapáccsal bele ütögetni ?! :) :)

majd még egyeztetünk...én sem holnap akartam megvenni :wink:

Mooby sztem ne dőlj be a képnek!

azért mert le van mosva meg fel van polirozva nem biztos h nem esik szét a jövö 7n :)

sztem rángass magaddal cali forumbol vlit és együtt vegyétek szemügyre :wink:

sok sikert :o

Link to comment
Megosztás:

uhuhuu

de jo h ittvagy... szal az lehet, h lassan 10e kmer lesz a verdában olajcsere óta... 5w40 opel szinti...és a min max között van félúton...

viszont elég sürün kiirogatja h oelmangel vagy mi a szöszt... lehet attól h már tréh az olaj?

Link to comment
Megosztás:

uhuhuu

de jo h ittvagy... szal az lehet, h lassan 10e kmer lesz a verdában olajcsere óta... 5w40 opel szinti...és a min max között van félúton...

viszont elég sürün kiirogatja h oelmangel vagy mi a szöszt... lehet attól h már tréh az olaj?

akkó cseréljük ki az olajat4

különben azért irogatja ki, mert a kartelban lévő jeladó túl érzékeny, magyarul kicsit hibásan müködik, és a min és max között is ugy érzékeli mintha alacsony lenne az olajszint.

sajnos az csak cserével orvosolható.

igy kő hagyni! vagy mindig max ra tölteni az olajat.

amyugy én 10ezrenként kicserélném az olajat.......

Link to comment
Megosztás:

uhuhu..

én is :wink: csak most csöppet leamortizálodtam anyagilag :) csöppet sok kiadásom volt...és lofaxt kaptam vissza a biztositótól..kaptam, de elég keveset a légtömeg meg full saját zsebb. a lengök meg sztem amik benne voltak is jobbak voltak...mintha keményebbek lettek volna..ezzel eléggé csonakossá vált a kocsi...sztem..aztán lehet h csak elfelejtettem vezetni :) bár nem hinném...

Link to comment
Megosztás:

Most nézem kézikönyvet.. van két jelzés: motoröl stand (szint túl alacsony) ezt is szokta, de ezt általában amikor megállok..vagy indulás elött, aztán meg h ölmangel (veszélyesen alacsony) ezt meg pl autóút, hosszabb folyamatos menet..kb 2-3ezres fordszám, és mondjuk, visszaváltok... akkor...

szal akkor lehet h tényleg kevés kicsit az olaj, (stand) és amikor megyek felhordja ahova kell, és igy "mangel"? amugy csak egy érzékelö van? az látszik elölröl? a deknin kis kocek, középen kipuposodik és kijön belöle egy "madzag" vmi ilyesmi rémlik :shock:

Link to comment
Megosztás:

Most nézem kézikönyvet.. van két jelzés: motoröl stand (szint túl alacsony) ezt is szokta, de ezt általában amikor megállok..vagy indulás elött, aztán meg h ölmangel (veszélyesen alacsony) ezt meg pl autóút, hosszabb folyamatos menet..kb 2-3ezres fordszám, és mondjuk, visszaváltok... akkor...

szal akkor lehet h tényleg kevés kicsit az olaj, (stand) és amikor megyek felhordja ahova kell, és igy "mangel"? amugy csak egy érzékelö van? az látszik elölröl? a deknin kis kocek, középen kipuposodik és kijön belöle egy "madzag" vmi ilyesmi rémlik :shock:

JÓL EMLÉKSZEL. A KARTELBÓL JÖN KI AZ AZ 1 MADZAG.

DE A JELADÓ BELÜL VAN, AZT NEM LÁTOD.

töltsd szintre, ha ugy is kiirja, akkor vagy csere, vagy ki kell kötni, hogy sohaneirja :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Mit jelent az ócsó, és hó vegyem? Amúgy annyi kell, amennyit a könyv ír (4,5l), avagy több? Márka, ilyesmi? Nem értek ehhez, gyik magyarázat needed.

Thx.

be kő sétálni egy opel márkaszervizbe, vagy egy opel alkatrész bótba, és ott lehet kapni. az opel gyártja.

asszem olyn 1.200 Ft/L.

ha 4,5 L kell bele, akkor ennyit vegyél.

és kell egy 700 forintos olajszürő is.

te akarod otthon lecserélni?

ha nem akkor érdemes bemenni egy szervizbe, és kérni egy olajcserét opel 15w40-*es olajból . kb olyan 3.000 munkladijat kérhetnek érte.....

plusz az anyag, de az igy is ugy is annyi.

Link to comment
Megosztás:

uhuhu..

én is :wink: csak most csöppet leamortizálodtam anyagilag :) csöppet sok kiadásom volt...és lofaxt kaptam vissza a biztositótól..kaptam, de elég keveset a légtömeg meg full saját zsebb. a lengök meg sztem amik benne voltak is jobbak voltak...mintha keményebbek lettek volna..ezzel eléggé csonakossá vált a kocsi...sztem..aztán lehet h csak elfelejtettem vezetni :) bár nem hinném...

nem fizetett a biztositó??????????????????

ugy emlékszem azt mondtad, hogy minden levan zsírozva..... mégsem volt???

mennyit fizetett?

Link to comment
Megosztás:

Laci4!

Nekem a mai napon kezdett el üzengetni a BC :) idáig csak a fékpofák miatt (bremsbelagen vagy mi a szösz...) de ma először volt motoröl stand utána meg jött a ölmangel... olajcsere érett ezexerint :)

Mooby sztem a calik sem fogyaszt6nak sokkal többet, mint egy gsi (+100kg) a spanom 8vje olyan 9 körül eszeget, én most döntöttem meg minden eddigi rekordom, mert sikerült kihoznom a 12es átlagot (thx 2 pénteki rac!ng)... a levelezésre azt mondták a nagy hackerek,h már elmúltak azok az ídők, mikor még be lehetett osonni :idea:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.