Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát Dark figyi ez nem is igazán bc csak én hivom igy....nem gsi szal csak bc helyén lévö müszerröl van szo....de menet közben ezt irja ki egyébként ha 50 el megyek akkor is meg kilo fölött akkor is(meg mindig).....állo helyzetben nemtom mit ir ki de ez idáig jol müködött és mutatta a valos/pillanatnyi sebességet....

hali

Link to comment
Megosztás:

Hát Dark figyi ez nem is igazán bc csak én hivom igy....nem gsi szal csak bc helyén lévö müszerröl van szo....de menet közben ezt irja ki egyébként ha 50 el megyek akkor is meg kilo fölött akkor is(meg mindig).....állo helyzetben nemtom mit ir ki de ez idáig jol müködött és mutatta a valos/pillanatnyi sebességet....

hali

az soha sem mutthatta a sebességet: ugyanis csak 53-ig mér.

53 felett +53-at ir, de 53alatt kiirja atényleges sebességet.

Link to comment
Megosztás:

Lacee!

Sajnos nekem sem lett jó az ékszíj, visít mint a malac. Sajnos meg kell vennem a gyárit. :?

Igy ránézésre 1 - 1.5 mm-el szélesebb a gyári GM-nél (mondjuk lehet, hogy az már kicsit nyúlott volt) , és a fogak nagyobbak. Talán ez lehet az oka. :roll:

Azért köszi! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Aztec!

Ha ráérsz valamelyik este (8-9környéke), összefuthatunk.

Nekem szerdán kívül bármelyik nap jó, mondj egy helyet ahol jó Neked! :)

Tipp: Lakásod közelében :arrow: nem kell kocsival jönnöd :arrow: el is intézhetjük azt a sört :)

Oks Gabi, de akkor told a számod és akkor majd tudunk 1eztetni, mert sűrű a 7, mint az olajom :)

Link to comment
Megosztás:

Aztec!

Ha ráérsz valamelyik este (8-9környéke), összefuthatunk.

Nekem szerdán kívül bármelyik nap jó, mondj egy helyet ahol jó Neked! :P

Tipp: Lakásod közelében :arrow: nem kell kocsival jönnöd :arrow: el is intézhetjük azt a sört :)

Alkoholista :) :) :o :D

Link to comment
Megosztás:

megin vicces itten a hangulat ....és megint a Gabi van kereszt tüzben :)

Aggressor sajnálom!

szíjat dobd ki nyugodtan....rencám pénteken? multkor nem csörögtél...gondolom nem voltál....

szíjat meg sztem unixnál vegyél ...én is ott vettem ugyebár és egyböl bevált....1500 pénz volt....de ez csak egy tanács....

csao all

Link to comment
Megosztás:

Aztec!

70/3136658 Szólj ha tudsz valami konkrét időpontot.

Kess!

Súlyos következtetések ezek... :)

elvono kura vonal!minden abberált,alkoholista,narkos hivja bizalommal! :)

de télleg!milyen BC-röl beszéltek sima F-astrában?nekem semmilen 53-at nem ir ki!csak dátum meg hömérséklet!de majd agresszivan rá...szok 1 keményet hátha! :wink:

Link to comment
Megosztás:

te mondod? :) opel16v

bc végül is az is ami nekünk fastrásoknak van sak szart se tud gsikhez képest....ed hát most minek hivjam ha nem bc nek.....amugy tartod mind2 gombot rajta pár másodpercig és akkor ö körbe megy a menük között....ieneket ir ki h F 12 meg mittom én...én csak sebességre ismertem rá :)

háj

Link to comment
Megosztás:

te mondod? :) opel16v

bc végül is az is ami nekünk fastrásoknak van sak szart se tud gsikhez képest....ed hát most minek hivjam ha nem bc nek.....amugy tartod mind2 gombot rajta pár másodpercig és akkor ö körbe megy a menük között....ieneket ir ki h F 12 meg mittom én...én csak sebességre ismertem rá :)

háj

azt a prostituált! :) 2 éve van meg a verda!hehe de lövésem sem volt erröl! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Márkatársak!

Vezérműszíj csere milyen időközönként/kilóméterenként esedékes? Ha már itt lenne az ideje, de körülmények még nem, akkor lehet-e óvatosan addig, és azt hogyan kell? :? Vannak jelek, amikből lehet olvasni? Mármint, hogy netovább egy tapottat se - például.

Érdemes-e gyárit venni, vagy nem?

Köszönettel

Link to comment
Megosztás:

Márkatársak!

Vezérműszíj csere milyen időközönként/kilóméterenként esedékes? Ha már itt lenne az ideje, de körülmények még nem, akkor lehet-e óvatosan addig, és azt hogyan kell? :? Vannak jelek, amikből lehet olvasni? Mármint, hogy netovább egy tapottat se - például.

Érdemes-e gyárit venni, vagy nem?

Köszönettel

60 ezrenként és ne tovább, mert ha szakad akkor az drága lesz!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Hali

aki vasarolt már az ebay.de-n

segitsen már nékem ha tud

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...7904350087&rd=1

ezt kéne meg vásárolnom

de én egyszer már megrendeltem de mivel nem tudok utalni igy

postan jol le nyultak a pénzt ..

biztositva volt ... de ugye ami a lényeg az ember nem kapta meg és

igy áru sincs

szoval ha valaki meg tudná nekem ezt rendelni megköszönném

nem olyan nagy tétel csak itthon nem bezerezhetö

a pénzt ha igyényli elöre oda adom forint-ban vagy Euro-ban

Köszi elöre is a segitséget

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.