Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

az 1.6 astrában könnyedén ki lehet cserebelélni a motort GSI-re?és mennyibe fáj?

C20XE-re gondolsz? motor+elektronika+váltó+féltengelyek+fékek+... sok píz. Ha sikerül tájékoztass, mert hasonló upgrade-en gondolkodom. Jó azért az a romantika :)

De gyors vagy opel16v :oops:

Link to comment
Megosztás:

nyah!! Irni akarok, erre fórum ideiglenesen nem müködik..vagy mit írt.. szal...

Nah jah...Most hallottam én is a rádióban.. :evil: Kuva vihar... már nézegetem hova álljak át... de ezen a lakótelepen szinte mindenhol van fa, illetve ahol nincs is, oda meg ha kidöl, akkor is elérhet...

Azt nem mondják melyik irányba dölne majd el? :twisted: Asszem vhogy le kellene vinnem a pinyóba a kocsit :) :)

Amugy meg, kicsit kezdek morci lenni... az utóbbi egy héten,már 2szer villant fel a mocikontrol lámpám :evil: Múlthét pénteken mondjuk ugy is maradt...aztán leállit...csatik leszed...(légtömeg,hömérséklet, lambdaszonda..) WD40el megtisztit....visszarak, akkusaru le. Vissza..majd Beindít...azóta jó volt...

Majd a minap...asszem kedden este, egy erösebb gyorsításnál(1.ben 5 személyel) felsö fordszám tartományban megint felvillant...

de csak rövid idöre...talán 1secre...azóta megint semmi...igaz, azóta csak kb. 50-60kmert mentem....Péntek és kedd között meg talán 100at...

Már kezdek elöre félni, h megint mi a fene xarakodik... :?

Link to comment
Megosztás:

fejezd már be az 5letparádét koma :!:

először eladni akarod, nézünk kalit és most: digit műszarfal, hifituning,gsimoci,stb...

spekulálok teso!nagyon szarul számitják be a vasamat a szalonok,még akkor is ha ujjat veszek!az eladással meg nekem nincs idegem tökölni!utálom a sok szánto-vetöt akik kijönnek lehurogni a vasat!jo van 1-2 szépséghibája de szerintem 1.2 nem sok érte.és akkor jönnek a telefonok hogy 800 :shock: legszivesebben kitéptem volna a szivét a majomnak aki látatlanban(1fénykép) ilen árat mond a 95-ös járgányra !ezért gondoltam hogy átalakitom magamnak,vagy elcserélem!de ha ilyen ki...ott drága akkor hagyom a fenébe!na mi lessz este?a hifi tuning meg a bratyomtol kaptam egy öreg blau cd-t...

Link to comment
Megosztás:

"csak" :? most az se lenne jó :) igaz, egyszer régen már volt hogy tech jelzett lambda hibát..(zárlat vagy szakadás) már nem emlékszem,de utána viszont normálisan(gyorsan jó feszértékekkel) müködött..lehet tényleg csak kh-s...

Most mondják...állitólag mégse lesznek repkedö fák....

Link to comment
Megosztás:

na sikerült uninstallálnom a gyári magnot!kihuzo nélkül némi eröszakkal!És beszereltem a gyári opel cd-met! :) Aztec mi lessz este?kérdés!nem nagyon indul a vas,viszont tolásra azonnal.és ha utána leállitom akkor egyböl indul!viszont ha áll megint ugyanez....mi a baj? AC pumpa?

Link to comment
Megosztás:

Mooby te dikkk :)

Kitépted a magnót :shock:

áááááá Te... Te Szakács :)

majd csörgök, hamár kitisztult az esti prg, sztem 10 körül indulunk kajázni s csörgök :wink:

holnap van egy kis dolgunk koma ha ráérsz!meg kéne nézni 1 db GSI-T! :) ezt figyeld !a gazdája a telefonbeszélgetés alapján van vagy min 45 éves! :o "nem szivásen válok meg tüle,de köll a piiz a szintes ház ipitésrá" :shock:

Link to comment
Megosztás:

ez engem nem lep meg, s tudod mijé hawer?

me' 1ik nap mejek kollegámmal amerika úton ebédezni kedvenc helyünkre, s látom egy gsit bütyköl vki, de eszeveszett módon... na mondom majdnem mindennap látom, odamejek, persze ekkor már opelszívem figyelemre intett és néztem: gyönyörű állapot, rozsda nepá, belül full bőr, stb... erre beköszönök és egy cirka 55 éves ombre visszaköszön... :shock: beszélgettünk másfél órát közben próbáltam besegíteni, az ember 94be hozta be 30e kmmel a gsit :!: na eszembe jutott a milyen lenne gsit újonnan szerezni, de ekkor még ez nem volt téma fórumon.

a lényeg most 210e van benne és imádja és ő volt az aki el akarta adni 1 forintba a kocsit és fel kellett világosítanom, h azért minden extrával nem 1 az ára :idea:

holnap asszonnyal leszek, majd csörizz és koccolunk oszt go vizit dat GSi

Link to comment
Megosztás:

na kimentem megnyomtam 1szerre a kt gombot,és valoban!a KM-H jött ki.de csak 1-2 másodpercig,aztán mnden világitott,majd visszaállt az idöre!valamit rosszul csináltam?

noh, én is kimentem, nekem is ugyanez a szitu... az igaz, hogy a motort nem indítottam be, csak gyutacs... maj holnap még próbálkozom menet közben is, de ha valaki esetleg tudna írni valami útmutatót az nem lenne rossz....

Link to comment
Megosztás:

Laci4!

Én azt olvastam valahol (talán tis CD? Esetleg opel kézikönyv? Jó kérés :oops: ), hogy a felvillanó motorlámpát figyelmen kívül lehet hagyni. Akkor kell vele foglalkozni, ha ég...

Valami olyan is rémlik, hogy 4 sec világítás után tárolja el a computer...

De majd Opel16v megmondja a frankót :)

Meg remélem mond valamit az indítómotorról is :)

Link to comment
Megosztás:

Laci4!

Én azt olvastam valahol (talán tis CD? Esetleg opel kézikönyv? Jó kérés :oops: ), hogy a felvillanó motorlámpát figyelmen kívül lehet hagyni. Akkor kell vele foglalkozni, ha ég...

Valami olyan is rémlik, hogy 4 sec világítás után tárolja el a computer...

De majd Opel16v megmondja a frankót :)

Meg remélem mond valamit az indítómotorról is :)

ilyesmi nekem is rémlik, s mivel csak kézikönyvem van, - no meg a fórum - valszeg abban van ilyesmi

Link to comment
Megosztás:

na sikerült uninstallálnom a gyári magnot!kihuzo nélkül némi eröszakkal!És beszereltem a gyári opel cd-met! :) Aztec mi lessz este?kérdés!nem nagyon indul a vas,viszont tolásra azonnal.és ha utána leállitom akkor egyböl indul!viszont ha áll megint ugyanez....mi a baj? AC pumpa?

Haj mooby!

...ha nem vagyok indiscreet, honna szereztél gyári Opel CD-s cuccot :?:

(Nekem is kelleneeeee...!!!) :) :oops:

Link to comment
Megosztás:

Haj mooby!

...ha nem vagyok indiscreet, honna szereztél gyári Opel CD-s cuccot :?:

(Nekem is kelleneeeee...!!!) :) :oops:

nem vagy indiszkrééét!-)))mondjuk Aztec azt mondta hogy ilet még nem látott opelben,de ez egy G astrában volt,és felül kiirta az RDS-t!Mennyit ér meg neked hogy legyen ilened? :) nem uj de raj nekem!ha gondolod megseftelhetjük!

Link to comment
Megosztás:

nem vagy indiszkrééét!-)))mondjuk Aztec azt mondta hogy ilet még nem látott opelben,de ez egy G astrában volt,és felül kiirta az RDS-t!Mennyit ér meg neked hogy legyen ilened? :) nem uj de raj nekem!ha gondolod megseftelhetjük!

...az "ilen" mit jelent típusra? Egy F Astra-ba kellene, amelyiknek (kijelzôre/kinézetre) olyan BC-je van, mint a GSI-knek... :shock:

...és persze gyári, hogy illeszkedjen a mûszerfalba, mint a mostani gyári Grundig... 8)

...jó lenne a használt is, csak pöpec legyen... legutóbb 30 rugóért ajánlgattak nekem, de az a biznisz nem jött össze... annyiért megérné... :wink:

Link to comment
Megosztás:

...az "ilen" mit jelent típusra? Egy F Astra-ba kellene, amelyiknek (kijelzôre/kinézetre) olyan BC-je van, mint a GSI-knek... :shock:

...és persze gyári, hogy illeszkedjen a mûszerfalba, mint a mostani gyári Grundig... 8)

...jó lenne a használt is, csak pöpec legyen... legutóbb 30 rugóért ajánlgattak nekem, de az a biznisz nem jött össze... annyiért megérné... :wink:

blau a márkája! annyiért megkapod!

Link to comment
Megosztás:

mooby ,knight!

csak pár mp ig irja a sebességet és mint ugye bár megtudtam (Darktol asszem :oops: ) csak 53 km -ig.....ennyi

a többi szám nekem is rejtély....hali

köszi, :) ,milyen többi szám?? illetve ez az, hogy nekem, - meg sztem mooby-nak sincs más, csak a pill. seb. egy pár másodpercig, az is csak akkor ha egy csomó ideig nyomom mindkettőt, majd kb 2-3 sec múlva minden létező szegmens világít egy 2 másodpercig, aztán visszáll.... szal csak ez van egyéb más szám nincs...

mondjuk az is igaz, hogy ha arra nem lehet rávenni, hogy folyamatosan kiírja a sebességet, akkor nem érdekes a dolog, meg az 53-as limit is gáz... bár csak lakott területen próbáltam... szal ilyen magasságokba nem jutottam :) - főleg hogy egy hete is ilyenkor egész nap mértek... meg szerintem kicsit keveset is mutat...

mondjuk nem valódi bc ez ugye... de azért jó lett volna

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.