Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Állítólag a rendszám lakkozást büntetik :roll: mert az nem is a mi tulajdonunk, vagy mi... :roll: olyan, mintha rongálnánk :roll: néha elbizonytalanodom, hogyha megveszem az autót a leadózott fizetésemből,és még a véte után is adózom, meg fizetem a kötelezőt, és abban mindenféle járulékokat, meg a benzinben az adó adóját, és az egyéb autón végzett átalakításokért is fizetnem kéne stb. stb. és még le sem fóliázhatom, mi több! a rendszámot sem lakkozhatom le, hogy szép fényes legyen, akkor mennyire enyém az autó?! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Az előbb néztem meg a Totalcar-t, ajánlom mindenkinek az ismétlést. :)

A H Astra Turbot is tesztelték, és teljesen objektíven, jó hangulatkörítéssel

mutatták be. Jól kivesézték, és nem emléxem hogy egy rossz szót is

szóltak volna róla, sőt mi több, "GSi feelinget" is emlegettek. :D

Link to comment
Megosztás:

Azt aszem mindenki látja.......no de jó idő van, süt a nap....miért nem mész sehova??? :D

Jelentem, mentem egy OFF Fiat Bravaval ON el is tévedtem, mert nem lehetett lehajtani Gödöllőnél az M3-asról, de remek tájékozódóképeségemnek hála (kuckuc :) ) megtaláltam a helyes utat. :D

Hmmm... mindenki Opeltalin van? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Mivel ez a legolvasotabb téma a fórumon ezért ide írom.

Sajnálatos, de egy nevében is igazán Opel klub nem vonza nagyon a tulajdonosokat. A pénz (tagdíj), vagy a személyes ÖN megvalósítás miatt.

Ha a szeptemberi tali nem hozzzz klubtag javulást, akkor biztosra vehető a teljes átalakulása a klubnak.

Javasolni fogom a fórum átalakítását is. SZóval lehet imátkozni:)) Van még kb 2 hónap.

Sajnálom az új vezetősséget, de nekik még tagság sem jutt:)) 3 hónap alatt vesztett a klub 30 embert.

Jó szórakozást.

Link to comment
Megosztás:

Mivel ez a legolvasotabb téma a fórumon ezért ide írom.

Sajnálatos, de egy nevében is igazán Opel klub nem vonza nagyon a tulajdonosokat. A pénz (tagdíj), vagy a személyes ÖN megvalósítás miatt.

Ha a szeptemberi tali nem hozzzz klubtag javulást, akkor biztosra vehető a teljes átalakulása a klubnak.

Javasolni fogom a fórum átalakítását is. SZóval lehet imátkozni:)) Van még kb 2 hónap.

Jó szórakozást.

Ez gondolom azt akarja jelenteni

hogy majd csak az forumozhat aki tag !

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.