Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

RE!Ma 20:15 töl polus parkoloban pörgésre mindenkit szivesen vár a parkolo:D engem ha minden igaz haver visz trabival :) de szivesen megnéznék pár opel csodát amiben van erö is esetleg....aki tud/akar jöjjön ki !!sztem mások is probálkoznak majd...hali

Link to comment
Megosztás:

Lacee!

Nekem az sajna messze van. Meg egyébként is, tegnap a Baumaxnál

voltam, és élvezhetetlenül nagyon csúszott, szerintem a Pólusnál sem

lehet sokkal jobb a helyzet. De majd írd meg mi volt! :lol:

A jégen nem számít az erő. :)

Vírus nekem is jött pár tucat. Ne nyisson meg senki ismeretlen

csatolt file-t mostanság, ha javasolhatom.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam kint a Felvonulásin egy kis pörgésre. Elég sokan voltak és a pálya sem volt az igazi. A legveszélyesebben két vagonR-es gyerek ment. Őket nem érdekelte, hogy szembe is jönnek :roll:

Ezért 1 órát és 10l benyát elbohóckodtunk :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap az M3-es bevezetőn lehet, hogy készült rólam egy kép :) Az az igazság, hogy nem is néztem mennyivel megyek túl gyorsan bizti nem. Van valakinek tapasztalata, hogy ilyenkor ha esetleg lencse végre kerültem mikorra számíthatok valami papírra illetve csekkre??? Vagy ez ilyenkor, hogyan müxik?

Link to comment
Megosztás:

Elveszik a jogsidat!!!

Akkor majd elviszem néha az autódat megjáratom!! :)

Én ilyenkor amikor nem vagyok biztos a fotóban vissza szoktam menni mert írják a rendszámokat és ott helyben is ki lehet fizetni a bírságot ha lekaptak. Így viszont várhatsz kb 1hónapot míg kiküldik!

Link to comment
Megosztás:

Csá!

Szal havert 50 helyett 80 an kapták el 50 volt a bünti kb.....másik havert 50 helyett 58 al és 8 volt a bünti!!! szal nem lehet tudhassni h mi lészen....

A polus meg nem volt rossz csináltam videjót :) maj feldobom....de azért kellett volna oda pár erö gép is ...szal a gsi sek most szégyelljék magukat :lol: ien verdájuk van és nem a polusban lognak ahol van hely 1000 L .... :lol:

na csákány....jah most látom kaptam vlmi tuning stereos ajándék csomit :D de hogy mire föl azt már nem irták meg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet!

Gyári Blaupunkt rádiós magnó van, de magnó nincs. Azaz: belé helyezem a kazit, mireföl villog, hogy CAS, aztán szól szépen tovább a rádió. Az érdekelne, ez vajon különleges eset, és vigyem, ahova akarom, vagy már többen jártak így? Na, és ha igen, akkor mit kell bizerélni rajta, hogy engedelmes legyen?

Köszönettel

S

Link to comment
Megosztás:

Szeva Blau!

Bocsi hogy nem kereslek, de annyi a dolgom, hogy nem is mondom... :)

Büszkén jelenthetem, elkelt minden reklámfelület az autón, elég komoly

szponzoraim lettek az idei évre. :lol:

Március végére tervezek egy szezonnyitó bemutatkozást, egyben a

szponzorok bemutatását is.

Veled mizu?

Link to comment
Megosztás:

Hali Laci!

Kösz. Megszenvedtem érte. :)

Még egyenlőre nem árulok el részleteket, nem szeretném a

szerződések megkötéséig elszólni magam. :lol:

De jövő hét végére talán már meglesznek a papírmelók, és akkor

hivatalosan is publikálom majd a szponzoraimat.

Link to comment
Megosztás:

Addig is vlki  aszondja meg nekem h motorháztetöhöz gumi csikok hol tok szerezni?(vlki már észre is vette h nincs meg, tuning forumban...most nemtom hirtelen ki...) a hosszabik kéne....szal a bal oldali....danke  

Én voltam. :)

Bontóban kérdezted már? De egy sima boltban sem kérhetnek érte túl sokat (már ha van). Amúgy mi lett vele?

Link to comment
Megosztás:

Jah...van némi igazad de gondoltam nem irom körül annyira mert ugy is tudjátok mire gondolok....amugy ugy hagytam el hogy amikor a rácsot tuningoltam akkor levettük és másik rácsot kaptam vissza ugyebár és azn meg nem volt szal mond6juk ugy is h lehuztak egy darab gumival :) nah ennyi kb....bontot nem probáltam még de maj holnap talán rákérdezek Patacsinál csak ök 16 kerben vannak szal nem akartam oda elmenni egy darab ien cumoért ...bár van itt boltjuk a szomszéd utcában is csak ott alig van néhány csavaron kivül vlmi....:lol: na halihó

Link to comment
Megosztás:

Tegnap az M3-es bevezetőn lehet, hogy készült rólam egy kép :)  Az az igazság, hogy nem is néztem mennyivel megyek túl gyorsan bizti nem. Van valakinek tapasztalata, hogy ilyenkor ha esetleg lencse végre kerültem mikorra számíthatok valami papírra illetve csekkre??? Vagy ez ilyenkor, hogyan müxik?

Szia Renzso!

Engem 2003 nyarán fényképeztek le Miskolc felől érkezve a BVSC uszodánál a buszmegálló után (ott állnak fent a járdán a mocskok).

Teherautóval voltam (7,5t-ás renault midlummal) és 50-es táblánál pontosan 75-el zugtam keresztül...ez pont 50%-nak felel meg és 51%-tól jogsi elvétel...qrva nagy mákom volt, és idézem: "mivel még nem volt Ön ellen közúti szabálysértésért eljárás, igy a birságot 10 ezer forintban állapitom meg"...

Ennyivel megúsztam, jah és észre sem vettem hogy lekaptak, csak az eset után kb 3-4 héttel a főnököm dugta az orrom alá a levelet...

Üdv: Madison

Link to comment
Megosztás:

Hali Laci!

Kösz. Megszenvedtem érte. :lol:

Még egyenlőre nem árulok el részleteket, nem szeretném a

szerződések megkötéséig elszólni magam. :lol:

De jövő hét végére talán már meglesznek a papírmelók, és akkor

hivatalosan is publikálom majd a szponzoraimat.

Hát kiderült!!!!!

Mármint, hogy a MOL miért lépett vissza Baumgartner támogatásától.

Gabi adta a jobb ajánlatot így őt támogatja 60 millióval :) :lol:

Gtarula :D

de abból már egy jobb kocsi is kijönne :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.