Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

T. Cartársak!

Kérem azon forumozk jelentkezését, akik benne lennének egy Észak-Dunántúli szekció létrehozásában, én úgy gondoltam, hogy Fejér, Komáro-Esztergom, Veszprém és Győr-Moson-Sopron megyék tartoznának a területhez. Egyéb ötleteket is szivesen fogadok.

Amennyiben lenne ilyen, kérem iratkozzon fel az alábbi listára!

1.

2.

3.

4.hening (mert párosával szeretem :huh: )

5.

6.

..

..

..

Link to comment
Megosztás:

T. Cartársak!

Kérem azon forumozk jelentkezését, akik benne lennének egy Észak-Dunántúli szekció létrehozásában, én úgy gondoltam, hogy Fejér, Komáro-Esztergom, Veszprém és Győr-Moson-Sopron megyék tartoznának a területhez. Egyéb ötleteket is szivesen fogadok.

Amennyiben lenne ilyen, kérem iratkozzon fel az alábbi listára!

1.

2.

3.

4.hening (mert párosával szeretem :huh: )

5.

6.

..

..

..

Király! Még Vas megyét vinni kéne, vagy onnan nincs senki?

Esetleg én is feliratkoznék zárójelben, mert 7végenként hazajárok.

Link to comment
Megosztás:

Észak dunántúlba beleférek, hisz komárom esztergom megyében lakom. :huh:

Kis változás van, de azért Esztergom nincs olyan messze Győrtől. Mélykék megnyitotta nekünk a nyugati szekciót (GY-M-S, Vas, Zala megyékkel) :lol:

Olvasdd el a kérések az adminhoz topicot!!

Link to comment
Megosztás:

Kis változás van, de azért Esztergom nincs olyan messze Győrtől. Mélykék megnyitotta nekünk a nyugati szekciót (GY-M-S, Vas, Zala megyékkel) :lol:

Olvasdd el a kérések az adminhoz topicot!!

Elolvastam. Akkor a nyugatdunántúlba én nem férek bele megye szerint. Bár mélykék azt írta hogy lakhelytől függetlenül lehet csatizni. Középdunántúl topic-ok megnyitását meg még korainak tartom. Ahogy látom eddig én vagyok az egyetlen aki ebből a régióból ír. Szal egyenlőre felesleges... Megkeresek majd egy pár Opeles ismerőst itt a környéken az 5lettel hogy mi lenne ha megcsinálnánk ezt a szekciót is és alapítanánk egy klubbot. Bár őszintén szólva Én elég fiatalnak érzem magam egy ilyen kezdeményezéshez, szal nemhiszem hogy lesz belőle valami. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csak Pista (Mélykék) szerint úgy túl nagy lenne a szekció, és nem lehetne gyakrabban találkozni.

Egyébként én azt javasoltam, csak kifelejtettem belőle "Vazs" megyét.

Sztem ezt a tagoknak kellene megmondani, egyébként halkan annyit tennék hozzá, hogy jelenleg még nem túl bonyolult a Győr, Veszprém, Esztergom, Székesfehérvárt összehozni, mert ha jól rémlik ezen városokból/környékéről vannak aktív tagok.

Link to comment
Megosztás:

T. Cartársak!

Kérem azon forumozk jelentkezését, akik benne lennének egy Észak-Dunántúli szekció létrehozásában, én úgy gondoltam, hogy Fejér, Komáro-Esztergom, Veszprém és Győr-Moson-Sopron megyék tartoznának a területhez.

győrben lakom, komáromban dolgozom, és sűrűn járok fehérvárra, ott nőttem fel.

ez így oké? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.