Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

a középkonzolon van 3 kapcsoló, amiket forgatni lehet jobbról balra és vissza.

na szóval a jobboldalit ( tőled a legtávolabbit, már ha a kormány mögött ülsz:))) forgasd el olyan irányba ahol a kis jelen a nyil nem a fickó lábára mutat, és már nem is fűti a lábad.

kettes verzió: a középső kapcsolót tekerd magad felé, amíg a ventillátor ki nem kapcsol.

hármas: a hozzád legközelebbit forgasd a kék szín irányába.

:) :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :P

ha ezek után is meleg van akkor kezdj imádkozni és ha tudod mi a megoldás oszd meg velünk :lol: :lol:

A kozepso kapcsolo a ventillatorral levegot szabalyoz (ami felulrol fuj lefele a labadra), nem pedig egy muanyag elem homersekletet a pedal mellett :)

Ennyire hulye azert nem volnek :)

Amugy kinezetre nemtom mi hianyozhat, most egy ilyen sima feluletu fekete doboz latszik. Mar gondolkoztam hogy kene oda applikalni valamit, mert ezt mar tavaly is megfigyeltem es tenyleg zavaro hogy izzad a gazpedalon a labam mikor nincs is meleg a kocsiban...

Link to comment
Megosztás:

Nahhh... Fent a nagyfék az autón. :)

fek.jpg

Ittennék egy 16"-os kerék van rajta, ez még viszonylag kényelmesen

elférne, de mégis kellett egy fél centis pogácsa alá, mivel a felniagy

beleért a féknyeregbe. :lol:

A 15"-os Stilauto felnik éppenhogy rácuppannak, de belül biztos nem

lesz koszos, mert a nyereg és a felni belső fala közt nincs 2mm. :D

Adatok:

Tárcsa: B Vectra V6, 288*25mm

Nyereg: B Omega 3.0, eredetileg 296*28mm tárcsához, 57-es munkahengerrel

Központosítás: eredeti Astra

Furatok: 4*100

Link to comment
Megosztás:

Háj mindenki.

Tegnap este..pontosabban ma hajnalban...éjfél épp elmúlt :) nézeteltérésünk támadt egy kisbusszal...pontosabban nekem 8) egyik GSi-s haverommal mentünk a vácin...na a lényeg,h gondoltuk jol otthagyjuk....nem is lett volna nagy gáz, csak épp haver a külsöben én a belsöben elsuhantunk egy, a középsö sávban "poroszkáló"yard mellett ugy 100as tempoval 3ikban... :twisted:

:? én már meszebbröl észrevettem,tudtam fékezni,de haver még javában ami a csövön kifér effektben volt.. :twisted: :? nah aztán mögötünk kék villogo...sorol ki....papirok...na akkor nézzük a kötelezö felszereléseket effekt :? izzókészletem nem volt...haver rendben volt...el is engedték...engem felírt a zsaru úr....mondta hogy majd az este folyamán eldöl, h feljelent-e..30-40 napon belül kiderül.nah mondom szép....addig egyem a kefét? (magamban) neki meg tök ártatlan képpel, :oops: :shock: h mégis mi lesz akkor, mert még nem volt semmi próblémám...(igy is van) 8) elmagyarázta hogy hogy megy ha elindul a dolog, csak épp azt nem h mire számithatok..csak annyit, h "feketepont" meg vmi pénz. mit gondoltok mennyire számitsak? már ha feljelent, bár bizom benne h nem.

Link to comment
Megosztás:

Laci!

Szerintem nézz magadba, és vedd meg azt az izzó készletet, ami

nem egész 1000 forint lehet bármelyik hipermarketben... :)

Egyébként meg kifogtál egy rendes yardot, és nagy valószínűséggel

nem fog feljelenteni, feltéve hogy nem viselkedtél vele csúnyán.

Ha mégis ezt gondolja, akkor 10000HUF + 1pont lehet a büntetés

esetedben, ha jól sejtem.

Én a helyedben áldoznék valamelyik isten oltárán, mert mostanság

nehéz olyan rendőrt találni, aki nem pöccen ezekre az esti száguldozásokra... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja..veszek az biztos..akartam is,meg volt is,de felhasználtam...szerintem se fog feljelenteni...tök normális voltam vele...söt szerintem még látta is,h kicsit még meg is voltam szeppenve.. :oops: ..meg amikor felvette az adataimat,és végeztünk elmondtam neki, h igazándiból azért akartunk elmenni, mert a kisbusz refivel jött mögöttem,tolt lefelé...igaz,mondom neki..tudom ez nem megoldás...meg ö is mondja,h az önkormányzat "rendeli" ki öket,mert sok bejelentés érkezik,h a vácin gyorsulgatnak..de hozzátete h lehet hogy nem önök,de nekünk ezért kell esténként dolgozni,ami nem egy öröm....mondom neki,h azt tudom,én is melozok éjjel... :wink:

meg asszem kétszer mondta h majd az este folyamán eldöl h tesz e feljelentést... Szal ezért bizakodom...no meg ha akartam volna el is huzhattam volna mellettük,mert a haverom elé mentek, öt villogták ki, én meg szintén kiálltam...tehát láthatta h nem egy hülyegyerek vok 8) 8)

Talán azt is nézte,h B-C-s jogsim van, talán gondolt arra, h nem véletlen :wink: na szal vigasztalgatom magam :) :oops: mondjuk 1pont nem a világ,de az a 10ropi nem hiányzik...

Egyébként van náluk vmi olyan hogy teljesítménybérezés? jutalék?

MÁS! 1: honnan lehetne megszerezni ezt a sokszor emlegetett TIS progit?

2: fényszoró állitás...a balosom elvileg nagyon vakit..gondolom akkor lejebb kell állitani...na most egy tekerentyüt találtam a lámpán hátul...gondolom azt kell tekerni...csak a végét?

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki,

A régi fórumban segített valaki, mikor műanyagost kerestem.

Egy hűtőmrácsot akarok átalakíttatni.

A telszámot nem írtam fe,l a régi fórum meg 'elveszett'.

Opel16V szerint Lacee kartárs tudott valakit.

Ha valaki tud segíteni megköszönöm.

Link to comment
Megosztás:

TIS: Vannak benne adatok, rajzok, de tényleg nagyon nehezen használható, és sok dolgot meg sem lehet találni benne.

Lámpaállítás: Igen, azzal a tekerővel lehet állítani. Állj szembe este egy fallal, ott tudod nézni a magasságát.

Lacee!

Majd segíts légyszi Szizsonak a műanyagos témában!

Link to comment
Megosztás:

Nem egyszerű dolog, az biztos.

Először is kell egy tárcsa, ami kétféle lehet ebben a méretkategóriában:

-A Vectra V6 ill. Turbo, 284mm

-B Vectra V6 ill. X20XE, 288mm

Ezeket át kell furatni és központosítani 4*100-ra és Astra méretre.

Ezek után be kell szerezni a szükséges féknyergeket:

- 284-hez Calibra ill. Vectra A nyergek jók

- 288-hoz B Vectra ill. B Omega nyergek jók

Végül betétet se felejts el venni hozzá. :)

Ezek után egy-az-egyben csere. :lol:

Anyagilag 60-70E körül jössz ki ebből a mutatványból.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki,

A régi fórumban segített valaki, mikor műanyagost kerestem.

Egy hűtőmrácsot akarok átalakíttatni.

A telszámot nem írtam fe,l a régi fórum meg 'elveszett'.

Opel16V szerint Lacee kartárs tudott valakit.

Ha valaki tud segíteni megköszönöm.

hali!

küldtem mailt

Link to comment
Megosztás:

Csá all!

Szizso!

Látom kaptál vlmi mailt Kesstöl... :) szal ha nem a Hernád Tomi számát kaptad és nem a boombastikos tuning mühelyt akkor A Hernád Tamást eléred a gsi.hun vlmi opel designer név alatt ott van a száma meg info +minden...a boombastikos mühely száma pedig 06203306521 vagy 06209189545 itt rákérdezel h megcsinálják e és h mennyibe lenne!! mert asszem ök nem olcsók :lol: na hali...

Link to comment
Megosztás:

hmmm.. :shock: én meg nézelödtem a MOTE oldalon... és lám, Heminek ha jol látom egy bordó astrája van....

HEMI nem jártál ma ugy ..mennyi is....16-17 magasságában ujpesten az árpád uton? az üzletháznál balra fordult egy olyan szinű verda, mint a tied...márha jól láttam,h milyen a verdád.....csak azt tünt fel,h jön vmi szép hangu ótó..aminek gazdija szépen pakolgatja visszafelé...aztán befordult balra az SZTK felé... nagyon szép hangja volt :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.