Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Semmilyen mechanikai kapcsolat nincs a motor és a kormánymű között.

Ha az egész kasznit rázza a motor, akkor valami nem stimmel az alapjáratban.

A rossz motortartó bakot ki tudod szűrni azzal, ha megmozgatod kézzel a motort.

Ha ki tudod mozdítani 1-2 cm-t, akkor tuti cserések a bakok.

Hali.

Motor meg sem moccan.

Akkor itt megint valami gáz lesz.

Ezek szerint, álló helyzetben, alapjáraton, meg sem lenne szabad rezdülnie a kormánynak?

Link to comment
Megosztás:

Motor meg sem moccan.

Akkor itt megint valami gáz lesz.

Ezek szerint, álló helyzetben, alapjáraton, meg sem lenne szabad rezdülnie a kormánynak?

Rendesen neki kell ám feküdni B)

Nem azt mondom hogy meg se mozdulhat, mert alapból ugye azért van egy minimális rezgése a kaszninak,

ami a kormányon is észrevehető. De ha nagyon zavar, inkább a kormányoszlopot nézd meg, nincs-e elszakadva

az összecsuklós műanyag része pl. Vagy nem-e lóg az egész.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok azlenne a kérdésem hogy ha raknék gyári kipufogóra VÉGET akkor annak jobbhangja lenne 1 kicsit? tudom hogy a dob adja a hangot én nemakarok nagyhangot rá csak 1 kicsikét gondoltam megkérdezlek titeket hátha valaki csinált már ilyet meg felis dobja a kocsit sztem :P ha már írták ez akkor bocs csak nemakarok 500 oldalt viszsaolvasni :D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Találtam hasonlót: hasonló

Itt mégtöbb van. :D

Valami rendeléssel, árral, szállítással kapcsolatos lehet, és biztos hogy dánul van.

http://users.cybercity.dk/~nmb3879/dictionary/danishdic.html

skaffe - kapni

bruge - használni

resevre - foglalás , ahogy yooccoo mondta

A munka érdemi részét elvégeztem a többi rakd össze te. :D

Link to comment
Megosztás:

A légszűrőházba 3 helyről áramlik be a levegő: 1. a hűtőrács felől 2. leömlő felől 3. a jobb első kerék elől, a légszűrőház alatt.

Az volna a kérdésem, hogy a harmadiknak mi a funkciója?

Valamint annak a házban a légterelő "alagútnak" van valami komoly szerepe, vagy kikaphatom?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.