Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

9 órakor még alszik? Akkor már javában Debrecen fele tartottam, 5 óta fent vagyok de csak mert ma kivételesen ráértem felkelni.

Egy helybeli újgazdagék kisfiának volt egy nagyon ilyen csak mélykék színben azt sz@rr@' lőtte a sügér.

Folyt is a nyálunk meg irigykedtünk rá, mondjuk akkoriban még örültünk, hogy egyáltalán 4 kerék meg egy alváz van alattunk.

Megvan a kipuff-kacat (Bosal) meg vettem egy vízpumpát is (Ruville). Remélem bír annyit mint ami benne van.

Link to comment
Megosztás:

9 órakor még alszik? Akkor már javában Debrecen fele tartottam, 5 óta fent vagyok de csak mert ma kivételesen ráértem felkelni.

Egy helybeli újgazdagék kisfiának volt egy nagyon ilyen csak mélykék színben azt sz@rr@' lőtte a sügér.

Folyt is a nyálunk meg irigykedtünk rá, mondjuk akkoriban még örültünk, hogy egyáltalán 4 kerék meg egy alváz van alattunk.

Megvan a kipuff-kacat (Bosal) meg vettem egy vízpumpát is (Ruville). Remélem bír annyit mint ami benne van.

Miért nem vigyáztál a régi kipufra? Az enyém bezzeg bírja! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért nem vigyáztál a régi kipufra? Az enyém bezzeg bírja! :lol:

Nem sok fogja össze az utsót a sajtolásnál, tudod full gazdag csávó vagyok azt kihajítom, teszek be újat mert nem tudom hova szórni a lóvém. Közben meg nyivákolok, hogy 2 havonta kapom meg a kis fizetésem amit nem nagyon akarnak adni se. Örülj neki, majdnem 50-be volt ez a kis bevásárlás.

Ja: Traffipax kezelők szivatása 300-zal. :lol: :lol: :lol: :D :D :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem sok fogja össze az utsót a sajtolásnál, tudod full gazdag csávó vagyok azt kihajítom, teszek be újat mert nem tudom hova szórni a lóvém. Közben meg nyivákolok, hogy 2 havonta kapom meg a kis fizetésem amit nem nagyon akarnak adni se. Örülj neki, majdnem 50-be volt ez a kis bevásárlás.

Ja: Traffipax kezelők szivatása 300-zal. :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :lol: :lol:

Jóvanna! Az enyém tip-top. Legalábbis kivülről. Amikor utoljára alatta hasaltam végignéztem, úgy láttam semmi baja. Csak egy kicsit kellett igazitani a hátsó dobon, mert aki felrakta fa@án beigazitotta a kipufcsövet a kasznikivágás szélére, ezért alapjáraton szokott kopogni. De beljebb tudtam löködni a gumifülön, most csendben van.Bár már láttam olyat hogy kivülről patent volt, amikor elmarkolta a csávó meg összeroppant a kezébe. Volt ám.: hááát ez meg?! :lol: Mondjuk szerintem az enyém is egyedi, mert a kampó amin lóg bordás betonvasból készült, gondolom ez nem gyári. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem sok fogja össze az utsót a sajtolásnál, tudod full gazdag csávó vagyok azt kihajítom, teszek be újat mert nem tudom hova szórni a lóvém. Közben meg nyivákolok, hogy 2 havonta kapom meg a kis fizetésem amit nem nagyon akarnak adni se. Örülj neki, majdnem 50-be volt ez a kis bevásárlás.

Ja: Traffipax kezelők szivatása 300-zal. :lol: :lol: :lol: :D :D :lol: :lol: :lol:

5X néztem meg de a motort még mindig nem bírtam észrevenni :lol:

Válaszként:

http://www.youtube.com/watch?v=31epDeeSN6o

és

http://www.youtube.com/watch?v=AqLLp9f6sDI...feature=related

Link to comment
Megosztás:

...Az enyém tip-top. Legalábbis kivülről. Amikor utoljára alatta hasaltam végignéztem, úgy láttam semmi baja...

Az enyém is ilyen volt, aztán lett rajta egy akkorka rés, hogy a kisujjam körme épp befért rajta, mondom kicserélem a dobot. A szerelőnél a kocsit felemelve megpróbáltuk lerángatni a dobot, nem jött. Aztán csak úgy poénból a kezében levő szerelővassal épphogy hozzáért a dobhoz, és lett rajta egy akkora lyuk, hogy a kezem befért, meg kiszóródott belőle vagy fél liter rozsda :lol: Lett is szép hangja, a végén már sajnáltam lecserélni, tetszett a sportos hang. De azért le lett cserélve.

Link to comment
Megosztás:

Kinek a pap kinek a papné! :lol:

Végülis amig kivülről nem látok semmit, hiába aggódok nem? A hangja normális, úgy néz ki minden OK.! :lol:

Valakinek meg a paplan... :D

Ja, persze. Ez is jónak nézett ki csak a hüye alaposkodásom miatt odaszúrtam egy csavarhúzóval és már porzott is a rozsda de rendesen pedig úgy nézett ki, hogy na még 1-2 esetleg 3 évet kibír. Hát nem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valakinek meg a paplan... :lol:

Ja, persze. Ez is jónak nézett ki csak a hüye alaposkodásom miatt odaszúrtam egy csavarhúzóval és már porzott is a rozsda de rendesen pedig úgy nézett ki, hogy na még 1-2 esetleg 3 évet kibír. Hát nem. :lol:

Ja hát ha valaki izomból átnyomja a 2-es lemezen a csavarhúzót annak még a vadi új kipuf is likas lesz! :D

Nekem most olyat kezdett csinállni, hogy néha nehezen indul el. Kell kerregetni mondjuk 1 percig mire elkapja.. Először azt hittem hogy a hideg miatt ,de csinálta már 15-fokban is. Nem gyakran kb. minden 10-15-ig inditásnál. Egyenlőre nem foglalkozom vele ha éppen nem produkálja a hibát úgysem jövök rá mi a baja. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja hát ha valaki izomból átnyomja a 2-es lemezen a csavarhúzót annak még a vadi új kipuf is likas lesz! :lol:

Nekem most olyat kezdett csinállni, hogy néha nehezen indul el. Kell kerregetni mondjuk 1 percig mire elkapja.. Először azt hittem hogy a hideg miatt ,de csinálta már 15-fokban is. Nem gyakran kb. minden 10-15-ig inditásnál. Egyenlőre nem foglalkozom vele ha éppen nem produkálja a hibát úgysem jövök rá mi a baja. :lol:

Mióta , és mennyi E85-öt tankolsz?

Lehet az üza szűrő eltömődött, mint nekem. :D

Láttad milyen volt, te vágtad szét. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mióta , és mennyi E85-öt tankolsz?

Lehet az üza szűrő eltömődött, mint nekem. :D

Láttad milyen volt, te vágtad szét. :lol:

Csak egyszer 10 Litert kb 15 Liter benyára. De az eltömődött szűrő miért csak minden 15.-dik alkalomra produkálna nehéz inditást? A régi úgy el volt tömődve átt se lehetett fújni rajta, mégse okozott ilyen gondot. :lol: Látom hazafele "sima" utad volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak egyszer 10 Litert kb 15 Liter benyára. De az eltömődött szűrő miért csak minden 15.-dik alkalomra produkálna nehéz inditást? A régi úgy el volt tömődve átt se lehetett fújni rajta, mégse okozott ilyen gondot. :lol: Látom hazafele "sima" utad volt. :lol:

Akkor nem tudom. Az ilyen hibát nehéz megtalálni. :lol:

Jah, nagyon megijedtem. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem tudom. Az ilyen hibát nehéz megtalálni. :lol:

Jah, nagyon megijedtem. :lol:

Dicsekedtem az öcsémnek az elektromos ablakommal, leengedtem, behajolt az ablakon piszkállni a gombokat , azt majdnem lenyakazta magát. Egy darabig fehér volt a csávó, kellett 10 perc mire visszajött a szine! :lol: De amúgy tetszett neki.

Link to comment
Megosztás:

Dicsekedtem az öcsémnek az elektromos ablakommal, leengedtem, behajolt az ablakon piszkállni a gombokat , azt majdnem lenyakazta magát. Egy darabig fehér volt a csávó, kellett 10 perc mire visszajött a szine! :lol: De amúgy tetszett neki.

Erre nem tudok jobb szót: HÜLYE. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma feltettem az új kipufogó rendszert, érezhetően előkerült néhány eltévelyedett ló, teljesen máshogy adja a nyomatékot.

A vízpumpa csere meg még várat magára kicsit, lusta voltam szétszedni a kocsit.

Link to comment
Megosztás:

Dicsekedtem az öcsémnek az elektromos ablakommal, leengedtem, behajolt az ablakon piszkállni a gombokat , azt majdnem lenyakazta magát. Egy darabig fehér volt a csávó, kellett 10 perc mire visszajött a szine! :lol: De amúgy tetszett neki.

Nem enged vissza ha valami az utjában van? Az enyém olyan. Még csak nem is üt nagyot az ujjamra ha ott hagyom, és elindul lefelé. nem megy le teljesen, kb. a negyede fenn marad.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.