Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ez komoly? :lol: nemhiszem

am ahogy ígértem visszatérek, de hogy annyire? :

http://kepfeltoltes.hu/view/081019/1179426...ltoltes.hu_.jpg

:lol:

Na jó ,olyan gyakran már nem fulladok le, de tényleg öreguras tempóban szoktam autózni. Sok a rendőr, meg általában a család is velem van, ma kivételesen toltam neki pályán 150-el, de nem hosszú távon.

Link to comment
Megosztás:

caravánnal 150 már elég jó tempó

én ugy 120 al szoktam menni vele

az egy átlagos utazó nekem

tiltani meg tilt 50nél is :lol:

Én huzamosan max. 90-nel megyek vele , pályán nem szoktam menni, itt Győrnél van egy ingyenes szakasz, azt leszámítva. Egyszer kűdtem meg 160-nal óra szerint, de azt is csak pár pillanatra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

megy az tartósan is :lol:

nekem 5be 170 el sikerült eddig mennem vele max...

de mentem vele pár percet ugy de nem olt semmi, ég csak a víz se met fel benne az üzemi felé.

Hát felénk nem nagyon vannak olyan utak, ahol huzamosabb ideig lehetne tolni neki, meg általában nem sietek sehova se, akkor minek nyúzzam? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na megvolt az áttörés, elhatározás, kemény voltam mint a vídia.: 2-be 90-ledadog, 3-be 140 ledadog. Ennyi, megvolt, be se sza@tam, vége ,kész. :lol:

Nolátod montamééén! :lol:

Különben én sem pörgetem az enyémet még a tiltás közelébe se. Nincs értelme, mert a nyomatékgörbém nagyon lapos, mondhatni 2300 és 4200 között végig a maximumon van. Ezért aztán ritka ha 5000-ig elforgatom, pedig 6000 fölött tilt csak! :D

Régen a kis nyóccelepes 1,4-esnek én is kinyomtam a szömit!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nolátod montamééén! :D

Különben én sem pörgetem az enyémet még a tiltás közelébe se. Nincs értelme, mert a nyomatékgörbém nagyon lapos, mondhatni 2300 és 4200 között végig a maximumon van. Ezért aztán ritka ha 5000-ig elforgatom, pedig 6000 fölött tilt csak! :D

Régen a kis nyóccelepes 1,4-esnek én is kinyomtam a szömit!!! :lol:

Tudom, régen amikor az itt fórumozók nagy része, még gondolatban sem létezett! :lol: Majd ha felnövök, és jó leszek talán én is meglepem magam egy nagyobbal. De lehet hogy mégse, igen megszerettem ezt a kocsit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

pedig elvileg annak is alacsonyan van a nyomaték maximuma, de én is ugyérzem hogy pörgetni kell.... :lol:

Hát persze, mert bár alacsonyan van a max nyomaték, de az meg kevéske. Ha meg valami érezhető teljesítményt akarsz kicsikarni belőle, például egy kamion előzésekor, akkor pörgetni kell! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dzsoni lelt neked kábelköteget ?

Udival beszéltem, aztmondta szombatra megnézi epcbe a dolgokat mert nem ismeri az x16szrt. viszont vájlingon találtam egy hirdetés és a srácnak maradtak cuccai mert 2motorja is volt. ja és neki is hasonlo(x16sz) motorja van és már megcsinálta. ugyh elküldi ami maradt neki...aztán a héten elhozom a motort, hf megy sikolodni...csak lehet h nem lesz meg a héten....

néztem csergöbe...10e az egyik csö ami kéne :lol:

meg majd kéne benzinpumpa...meg pár aproság :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud valaki a 14kerben opel bontót? Egy egyszerű ám igen nehezen beszerezhető cucc kéne nekem! Jeladós ékszijtárcsa! Ha valaki tud ebben segíteni azt nagyon megköszönném!

Üdv:BB

sehez kell gondolom...az én átalakitásomhoz nem kell ez a tárcsa, de a donormotoron elvileg rajta van....ha gondolod :lol:

ja és köbányán vagyok

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.