Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

milyen fórum???????? hol?????????

A lap alján a jobb széle fele látsz egy olyat, hogy "Astra F" -na arra katt és addig viszed felfele míg elő nem jön a fórum címszava (vagy minek hívják) "Opel-Club, Észak-Magyarország" és...

Link to comment
Megosztás:

www.patacsi.hu - róna utca

egressy/hungáris sarkán van egy bolt is

nagy lajoson a bosnyáktól ne messze van az ORIENT IMPEX

bosnyák utcában a másik bontó

sehez kell gondolom...az én átalakitásomhoz nem kell ez a tárcsa, de a donormotoron elvileg rajta van....ha gondolod :lol:

ja és köbányán vagyok

Link to comment
Megosztás:

az lehet...

most meg olyan rémhíreket kapok h dugókat is cserélni kell :lol: eddig még senkinél se láttam leírva :lol:

Nem kell.

Ugyan nem egyforma az NZ-és és az SE-é (tudtommal), ezért más kicsit a kompressziójuk is, de nem kell cserélni, menni fog az eredetivel is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kell.

Ugyan nem egyforma az NZ-és és az SE-é (tudtommal), ezért más kicsit a kompressziójuk is, de nem kell cserélni, menni fog az eredetivel is :lol:

csak nekem x16szr van :lol:

még hiányzik az a cső amit az elöbb irtam, meg ez: -Fűtőtömlő víz beömlő: 68 18 319 de ezt már nem találtam meg csergőnél...

Link to comment
Megosztás:

Az is van 4283Ft-ért "gazdaságosan" :lol:

FPepe!! vagy aki tud segíteni. Nincs képetek a 2 emlitett cuccról, mert mindenhol azzal izélnek h vigyek mintát...de ha lenne mintám azt raknám be... :lol:

Szerk.: már csak ez kérdéses: Fűtőtömlő víz beömlő: 68 18 319 :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.