Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szia spzoli!

Ha neked valóban van egy főtengelyre való jeladós nem hoszbordás, hanem sima ékszijjas tárcsád akkor ídj egy pü-t telszámmal és megbeszéljük a részleteket!

Előre is Köszönöm!

Üdv:BB

sehez kell gondolom...az én átalakitásomhoz nem kell ez a tárcsa, de a donormotoron elvileg rajta van....ha gondolod :lol:

ja és köbányán vagyok

Link to comment
Megosztás:

Láttam tegnap este egy javítási kézikönyvet belinkelve (talán: Így csináld), egy piros astra volt az elején, sárga indexbúrával+ volt utána mégegy könyv- na, ezeket keresem, hol láttam? :lol: Elfelejtettem, és akárhogy is ütöm itten eztet a gépet, sehogysenem nem akarja nekem megtalálni. Kiváncsi lennék, mi mindent tanulhatok belőlük... :lol: :lol:

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Láttam tegnap este egy javítási kézikönyvet belinkelve (talán: Így csináld), egy piros astra volt az elején, sárga indexbúrával+ volt utána mégegy könyv- na, ezeket keresem, hol láttam? :lol: Elfelejtettem, és akárhogy is ütöm itten eztet a gépet, sehogysenem nem akarja nekem megtalálni. Kiváncsi lennék, mi mindent tanulhatok belőlük... :lol: :lol:

Köszi!

A pirosat innen is letöltheted.

Link to comment
Megosztás:

Szia FPepe!

Nekem is egy cső kéne az átalakításhoz! Bár én még számot sem tudok mondani hozzá, csak annyit tudok, hogy egy cső amin van még leágazás az NZ motorhoz képest. tudom így elég nehéz, de sajna nem tudok több infót sajna :lol: Állítólag erről a csöről megy valami plusz viz a szivó részbe előmelegítésnek!

Én vagyok a legszomorúbb ez miatt, mert csak néznek a boltosok akiket molesztáltam már ezzel!

Ha esetleg így is tudsz segíteni akkor Nagyon Megköszöném!

Üdv:BB

Az is van 4283Ft-ért "gazdaságosan" :lol:
Link to comment
Megosztás:

Mondtam hogy lehet jobban járnál ha venél egy gyárilag 16szelepest és egy az egybe átpakolnád... :lol: :lol:

Ezt már 1 éve mondtam neki,hogy ne szórja a pénzt olyan kocsira aminek a motorja kevés lesz egy idő után.......Válasz:Nem érdekel a száguldás,jó lesz nekem ez is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma nézegettem a hűtőt hogy hol tudom leereszteni belőle a "vizet" -mert szeretnék benne cserélni fagyállót és gondoltam nem csak felöntöm hanem csere- és arra lettem figyelmes hogy van egy AC felirat rajta...nyilván volt ez már cserélve mert eléggé "újnak" néz ki, de mégis érdekelne hogy akkor ezekszerint lehetne bele utólag klimát szerelni? Irjatok nekem erről valamit, légyszi!

Ja, és nem utolsó sorban, hol a francba tudom leengedni a hűtőfolyadékot? Hogyan kell cserélni benne, mi a munkamenete? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma nézegettem a hűtőt hogy hol tudom leereszteni belőle a "vizet" -mert szeretnék benne cserélni fagyállót és gondoltam nem csak felöntöm hanem csere- és arra lettem figyelmes hogy van egy AC felirat rajta...nyilván volt ez már cserélve mert eléggé "újnak" néz ki, de mégis érdekelne hogy akkor ezekszerint lehetne bele utólag klimát szerelni? Irjatok nekem erről valamit, légyszi!

Ja, és nem utolsó sorban, hol a francba tudom leengedni a hűtőfolyadékot? Hogyan kell cserélni benne, mi a munkamenete? :lol: :lol:

kiegyenlítő sapi le...

legalsó cső le...

jobb esetbe kompresszorral megnyomatod éssss ennyi...jahh és nemárt átmosni sem

am a klímát nem javasolják utólag,mert horrorért rakják bele ...

de ha van ember aki jóárosítja ,akkor GOOOO :lol:

Link to comment
Megosztás:

kiegyenlítő sapi le...

legalsó cső le...

jobb esetbe kompresszorral megnyomatod éssss ennyi...jahh és nemárt átmosni sem

ez teljesen logikusnak tűnik, én is igy gondoltam, viszont a hűtőn lévő alsó cső is kb. középtájt van a hűtőn(számomra ez elég furcsa) és az megy a pumpához(ha jól láttam)..ha azt leveszem akkor még mindig marad benne valami...akár valami üledék, trutyi is..hm? :lol: :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez teljesen logikusnak tűnik, én is igy gondoltam, viszont a hűtőn lévő alsó cső is kb. középtájt van a hűtőn(számomra ez elég furcsa) és az megy a pumpához(ha jól láttam)..ha azt leveszem akkor még mindig marad benne valami...akár valami üledék, trutyi is..hm? :lol: :D :lol: :lol:

Le kell szedni a hütőt, abba is marad. Asszem fent két csavar, a két bilincs meg egy csati. :D

Link to comment
Megosztás:

ez teljesen logikusnak tűnik, én is igy gondoltam, viszont a hűtőn lévő alsó cső is kb. középtájt van a hűtőn(számomra ez elég furcsa) és az megy a pumpához(ha jól láttam)..ha azt leveszem akkor még mindig marad benne valami...akár valami üledék, trutyi is..hm? :lol: :D :lol: :lol:

ok,nahh 1ik ismim így nyomja:belerakja a slagot,kis vízkőoldót,aztán meg vmi mosószert,és küldi neki a vizet...

aztán vagy levegővel,vagy nem nyomja ki a benne maradt vizet,csak akkor a fokkolással kell sokat babrálni...

de ha levegővel kinyomatod aztán akkor jónak kell lenni....

Link to comment
Megosztás:

ok,nahh 1ik ismim így nyomja:belerakja a slagot,kis vízkőoldót,aztán meg vmi mosószert,és küldi neki a vizet...

aztán vagy levegővel,vagy nem nyomja ki a benne maradt vizet,csak akkor a fokkolással kell sokat babrálni...

de ha levegővel kinyomatod aztán akkor jónak kell lenni....

ah, köszi...na, majd valahogy megoldom...vagy nem és ezt a telet még igy veszi...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.