Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem led van abban?

Nem, izzó, kisebb mint a rizsszemizzó.

Zoli, nekem még működik az uolyan rádióm, jó pííííízéééé eladom, ha elrontod a sajátod. :) :P :P

Nem kell, kész van. Sikerült belebuherálnom a rizsszemizzókat. Egy kivétellel. Ami eddig világított a tekerő, oda nem fért be az izzó. :lol: De átfaragtam a fényterelőt, a mellete levőből vmi átdereng. Reggel 9-kor kezdtem el, és az előbb tekertem vissza a hernyócsavarokat. Az az igazság, hogy nem tetszik. Többet vártam tőle. :lol: Lehet hogy tényleg led kéne bele?

Link to comment
Megosztás:

Vagy egy másik rádió. Egész elfogadható áron vannak már, ami MP3-at is lejátszik CD-ről.

Nem kell. Vettem hozzá a tecsóban 1500-pízért átalakítót, rádugom az MP3-as lejátszóra és GÓ! Biztos, hogy nem olyan minőség, de legalább nem lopják el, a töredékébe kerül, és nem kell lemezt írnom, csak felmásolni a számokat a lejátszóra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kell. Vettem hozzá a tecsóban 1500-pízért átalakítót, rádugom az MP3-as lejátszóra és GÓ! Biztos, hogy nem olyan minőség, de legalább nem lopják el, a töredékébe kerül, és nem kell lemezt írnom, csak felmásolni a számokat a lejátszóra. :lol:

Nekem újraírható CD-ről mennek a zenék és levehető az előlapja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem újraírható CD-ről mennek a zenék és levehető az előlapja :lol:

Oké-oké, itt most a hangsúly az árán volt, nem sokszor halgatok zenét, csak ha egyedül vagyok, mert nagyon más az ízlésünk az asszonnyal, és ugye MP3-lejátszó az volt csak az átalakítót kellett megvenni. :) Annnyi mindent kéne venni, hogy a CD-s rádió fel sem került a listára. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig ez lett volna az első tippem.. Ablak mikor volt utoljára mosva? Rendesen, belülről.

1-2 hete... úgyhogy az is kilőve... Egyszerűen ha hátranézek a hátsó ablakokra és meglátom a párás ablakokat, elönti az agyamat az ideg... :lol:

Valami megoldást mindenképp találnom kell, ha nem akarom a psziho osztályon végezni :lol:

Link to comment
Megosztás:

...ha hátranézek a hátsó ablakokra és meglátom a párás ablakokat, elönti az agyamat az ideg...Valami megoldást mindenképp találnom kell

Pl. üvegfólia :lol: ugyan az is tud párásodni de hamar lemegy róla plusz jobb lesz az utastér hőtartása. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valamit majd alkotok! :-) Sztem ott hibádzik a dolog, h pl. nekünk az Astraba ugye csak az ajtóban lévő "szigetelés" egy nejlon fólia. Ezzel szemben, havernak a 4-es Golfjába vastag nikecel szerű anyag van. Na az már szigetel... Persze mondanom sem kell, hogy nem is párásodik az ő gépe úgy mint az enyém. :-)

Link to comment
Megosztás:

Akkor gondold el a körpanorámás járgányomat esős/havas és hűvös időben. Mióta körbe lett húzva amint tud fújni egy kis meleget le is megy róla utána meg fűtés + venti alapfokon és pára-stop van. De nyári meleg időben és verőfényes napsütésben is sokat jelent, ha esetleg ülnek hátul is nem üti meg őket a hőguta, valamint éjszaka mikor jön mögötted a távfényével a cimbora és nem veszi észre magát akkor sem veri ki a szemedet az erős fény. A dizájnról meg ne is beszéljünk de az már más lap. Sok az előnye a fóliának (egyedül az ára nem alacsony de megtérül hosszú távon), ennyit pár év használat után elmondhatok. :lol: :P :lol: :) :P

Link to comment
Megosztás:

Valamit majd alkotok! :-) Sztem ott hibádzik a dolog, h pl. nekünk az Astraba ugye csak az ajtóban lévő "szigetelés" egy nejlon fólia. Ezzel szemben, havernak a 4-es Golfjába vastag nikecel szerű anyag van. Na az már szigetel... Persze mondanom sem kell, hogy nem is párásodik az ő gépe úgy mint az enyém. :-)

Hát én még mindíg azt mondom, hogy sok köze nincs hozzá. Esetleg annyi, hogy ha jobban van szigetelve az ajtó hamarabb bemelegszik az utastér. De ha téged ez megnyugtat, lehet venni barkácsáruházban polifómra aplikállt alufóliát, radiátorok mögé használják. Olyan 1800-körül van egy 0.5X2 méteres tekercs. Azt szerintem be tudod rakni az ajtókba. Hátsó ablak fűtésed van? Én azzal nyomatom le a párát.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is körbe van fóliázva, de ettől még párásodik ugyanugy. Résnyire leengedett ablak, jó irányba állitott fűtés, és eltünik a pára.

Persze pár km. es utakon esélye sincs hogy le tudjon száradni. A hástóablak fűtés hamar leszáritja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tud valaki olyan oldalt, Ahol találok caraván csomagtér ajtót, újat vagy bontottat? Mert tegnap álltam a pirosnál, és egy huszonéves fiatal srác az új A6-os audijával volt olyan rendes, és beletolta az autóm hátuljába a mögöttem álló corsát. És most emiatt keresnék csomiajtót.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tud valaki olyan oldalt, Ahol találok caraván csomagtér ajtót, újat vagy bontottat? Mert tegnap álltam a pirosnál, és egy huszonéves fiatal srác az új A6-os audijával volt olyan rendes, és beletolta az autóm hátuljába a mögöttem álló corsát. És most emiatt keresnék csomiajtót.

Szia atis!

A vaterán elég sokszor van bontott autó, talán nézz körül ott hát ha!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tud valaki olyan oldalt, Ahol találok caraván csomagtér ajtót, újat vagy bontottat? Mert tegnap álltam a pirosnál, és egy huszonéves fiatal srác az új A6-os audijával volt olyan rendes, és beletolta az autóm hátuljába a mögöttem álló corsát. És most emiatt keresnék csomiajtót.

Pölö.:Klikk ide! Gratula, boldog karácsonyt! :lol: Felelősség elismerése, betétlep, rendőr?

Link to comment
Megosztás:

Elismerte a felelősséget, betétlapot is adott, a rendőrök nem voltak hajlandóak kijönni. Biztos féltek, hogy megáznak. De legalább 10 perc múlva visszacsörögtek, hogy sikerül-e megoldani.

Érdekes, mert elméletileg ki kellene jönniük, ha bármelyik fél kér rendőri intézkedést. Tegnap amikor mentem talira volt a tecsónál vagy 4 koccanás, fostam rendesen. Állandóan a tükröt néztem, meg hagytam magam előtt +3 métert, ha vki rámmászna tudjak menekülni. A parkolóban is mindíg a legtávolabbi sarokba állok, inkább gyalogolok 50 métert. Az ilyen koccanásnál már csak az szarabb, ha meg sincs a tettes. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tud valaki olyan oldalt, Ahol találok caraván csomagtér ajtót, újat vagy bontottat? Mert tegnap álltam a pirosnál, és egy huszonéves fiatal srác az új A6-os audijával volt olyan rendes, és beletolta az autóm hátuljába a mögöttem álló corsát. És most emiatt keresnék csomiajtót.

Eladó alkatrészek

1573-as hozzászólás általam... :lol:

+ keresem a corsást... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos, ma délután sikeresen kicseréltem a váltó meg a kézifék huzatát, fekete műbőrre. Elég ramaty szakadt volt már a régi. Ígí viszont nagypn pofás lett az egész...sokkal kellemesebb ránázni. :lol:

A váltótszoknyát már akkor megcsináltam amikor vettem a kocsit elég rongyos volt, úgyhogy vartam rá egy másikat. A kéziféknél csak porors volt, ezért levettem, lemostam, meg lefújtam szilikonnal. Egy ideig szép volt, de most a szilikon miatt jobban ragad rá a por. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A váltótszoknyát már akkor megcsináltam amikor vettem a kocsit elég rongyos volt, úgyhogy vartam rá egy másikat. A kéziféknél csak porors volt, ezért levettem, lemostam, meg lefújtam szilikonnal. Egy ideig szép volt, de most a szilikon miatt jobban ragad rá a por. :lol:

Egyébként érdekes, hogy az ilyen apró kozmetikai dolgok mennyit tudnak dobni a komfortérzeten...főleg ha tudom hogy magam csináltam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eladó alkatrészek

1573-as hozzászólás általam... :lol:

+ keresem a corsást... :lol:

A corsásnak picit több alkatrészre lessz szüksége, mint nekem. Neki a hűtő a blokknál állt meg. A kipufogó leömlőnél a hővédőlemez is összegyűrődött.Ő biztos, hogy biztositón keresztül csináltatja meg, én meg meglátom, hogy mit ajánl a biztositó nekem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.