Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem minden reggel értesít hogy frissít, amint belépek, meg este is ált kiírja a nod. ;) A gépem ébreszt szóval... :D

Sok üzem nálam is megvan, 3-4 hetek egyhuzamban, újraindítás nélkül... :blush: és a wendaz is bírja! B)

Amikor bekötötték a netet, és ráéreztem a torrentezésre 2 hónapig nem volt kikapcsolva a gép. :lol:

Szerencsen meg szinte nincs jegesedés...

egész napfagypont felett volt ahőmérséklet, és nem jeges esső esett hanem csak sima, néhol csúszik jobban... de egyáltaln nem vészes.

Itt megint kezd lefagyni, meg mintha esne is vmi.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem sem.

Kecskeméten, csak pár csepp eső volt.

Délután a fent voltam a 3. kerületben, hazafelé meg a M0-on kerülve jöttem, de mindenütt rendben volt az út.

Felénk viszont pánik volt. Buszok nem jártak, utak voltak lezárva. Tatabányáról hazafele láttunk is pár fiatal autóst az árokban, na meg kamionokat.

Link to comment
Megosztás:

Felénk viszont pánik volt. Buszok nem jártak, utak voltak lezárva. Tatabányáról hazafele láttunk is pár fiatal autóst az árokban, na meg kamionokat.

Itt is leálltak a volán buszok. meg elmondták, hogy aki teheti hagyja otthon kocsit, és válassza a tömegközlekedést. B) ;) De nem volt vészes, éreztem, hogy csúszik, meg kipörög, ha rálépek a gázra, de ha ésszel mentél simán lehetett közlekedni. miután sikerült jégteleníteni a szélvédőt. El ne felejtsek holnap téli szélvédőmosót venni, ma ellocsoltam fél litert 100 méteren. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Itt is leálltak a volán buszok. meg elmondták, hogy aki teheti hagyja otthon kocsit, és válassza a tömegközlekedést. B) :blush: De nem volt vészes, éreztem, hogy csúszik, meg kipörög, ha rálépek a gázra, de ha ésszel mentél simán lehetett közlekedni. miután sikerült jégteleníteni a szélvédőt. El ne felejtsek holnap téli szélvédőmosót venni, ma ellocsoltam fél litert 100 méteren. :lol:

Én ma durván 15 percig kapartam a jeget a kocsiról este 5 után... ;) volt vagy fél centis. Igazából akkor indult meg, mikor már volt kellő fűtés a szélvédőre, hogy kicsit melegítse, addig csak kínlódás volt a kapargatás. Még egy ott veszteglő kamionostól is kértünk egy jégkaparót így ketten estünk neki. :D

Link to comment
Megosztás:

Én ma durván 15 percig kapartam a jeget a kocsiról este 5 után... B) volt vagy fél centis. Igazából akkor indult meg, mikor már volt kellő fűtés a szélvédőre, hogy kicsit melegítse, addig csak kínlódás volt a kapargatás. Még egy ott veszteglő kamionostól is kértünk egy jégkaparót így ketten estünk neki. ;)

Nekem nem volt ráfagyva amikor indultam, mert tető alatt állok, de amint kiértem már vastagodott is, folyamatosan spriccelnem kellett, amíg fel nem melegedett. Már úgy volt visszafordulok, mire elkezdett leolvadni. Ja és lerugdaltam a kerék mögül a 10 kiló havat, reggel ne fékezze a kereket ha összefagy.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként meglett a bűnös, egy trójai kis fíííreg bebújt a kedvenc videó playerembe. A Kaspersky nem de az Avast megtalálta a kis mocskot. Mondjuk már mindegy, újra pakoltam az egészet mérgemben.

Ehh. Nekem másszon bele, addig élt és beperelem a nod32-t, hogy a "drága pénzért vásárolt" programjuk sz.rt se ér. (Nyertem ezt is B))

Amúgy az avatarod nem egy fosvágen műszere? A számok formája onnan emlékeztet rá.

Link to comment
Megosztás:

Egy hete, mióta kimostam a komplett hűtőt (hűtő, motor, fűtőradiátor) ma megnéztük, milyen meleget nyom az autó. Mert nagyon zsír benne a fűtés, még -20 fokba is! Hát az eredmény, -2 fokba 72 fokos levegőt nyom be! Többször is mértük! Már a kezünket égette, ha sokáig közel raktuk! Megérte átmosni! B)

Link to comment
Megosztás:

Nakéremszéépen....

17:40 -kor léptem ki az Audiból (6-ig tart a munkaidőm, de meg tudom magyarázni B) ). Heves aktivitással 18:50-re sikerült megszabadítanom a kocsit a jégpáncéltól, hogy el tudjak indulni. A parkolóban kb. olyan hangzavar volt, mintha ezer hörcsög rágna, ahogy vakarta veszettül mindenki a jeget.

Kezdtem Sonax jégmentesítővel, átlagos reggeli fagyásoknál tökéletesen bevált. Most, ahogy ráfújtam, hallottam, hogy reccsen a jég, aztán maradt minden a régiben ;) Motor indít, hátsóablakfűtés (az igen jól fellazította vagy fél óra után), meg nyomatás előre veszettül.

A kavicsos parkoló (az a nagyobbfajta tavikavics) olyan szinten le volt fagyva, hogy gyakorlatilag helyben tudtam megfordulni mindenféle fáradság nélkül.

Éjjelre letakartam a szélvédőt azzal az alus nagyobbfajta napellenzővel, mert nem szeretném ezt reggel ugyanígy eljátszani...

A közlekedésről csak annyit, hogy a délutános műszakos Audis buszokat lemondták, illetve majdnem a délutáni műszakot is. Ahogy hallottam, a tömegközlekedés behalt Győrben rendesen.

Délután egy körül alkalmam volt bejönni ismerőssel a céges (asszem Fiat) kocsijával. Nos, ahol szééépen le volt takarítva az út, ott szigorúan max. 30 km/h, kanyarban 5, körforgalomban kb. -1 :blush:

Azért közel sem volt a csúszós training tanfolyamhoz, de elég állat. Ha lett volna időm, keresek valami félreeső helyet :D

Link to comment
Megosztás:

Nakéremszéépen....

17:40 -kor léptem ki az Audiból (6-ig tart a munkaidőm, de meg tudom magyarázni B) ). Heves aktivitással 18:50-re sikerült megszabadítanom a kocsit a jégpáncéltól, hogy el tudjak indulni. A parkolóban kb. olyan hangzavar volt, mintha ezer hörcsög rágna, ahogy vakarta veszettül mindenki a jeget.

Kezdtem Sonax jégmentesítővel, átlagos reggeli fagyásoknál tökéletesen bevált. Most, ahogy ráfújtam, hallottam, hogy reccsen a jég, aztán maradt minden a régiben ;) Motor indít, hátsóablakfűtés (az igen jól fellazította vagy fél óra után), meg nyomatás előre veszettül.

A kavicsos parkoló (az a nagyobbfajta tavikavics) olyan szinten le volt fagyva, hogy gyakorlatilag helyben tudtam megfordulni mindenféle fáradság nélkül.

Éjjelre letakartam a szélvédőt azzal az alus nagyobbfajta napellenzővel, mert nem szeretném ezt reggel ugyanígy eljátszani...

A közlekedésről csak annyit, hogy a délutános műszakos Audis buszokat lemondták, illetve majdnem a délutáni műszakot is. Ahogy hallottam, a tömegközlekedés behalt Győrben rendesen.

Délután egy körül alkalmam volt bejönni ismerőssel a céges (asszem Fiat) kocsijával. Nos, ahol szééépen le volt takarítva az út, ott szigorúan max. 30 km/h, kanyarban 5, körforgalomban kb. -1 :blush:

Azért közel sem volt a csúszós training tanfolyamhoz, de elég állat. Ha lett volna időm, keresek valami félreeső helyet :P

Audiban dolgoztam én is. :D De külsős voltam. Egy hátul lévő konténervárost telepítettek át egy közelebbi helyre, annak a villanyszerelését csináltuk. Ha láttál embereket aknákból kijönni, meg aknafedeleket felszedve az út kellős közepén, akkor azok mi voltunk! :) Amúgy nyáron volt ez. 8-as portán jöttünk be mindig. Sajnos dec 31-ével lejárt a belépőm oda. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Audiban dolgoztam én is. :blush: De külsős voltam. Egy hátul lévő konténervárost telepítettek át egy közelebbi helyre, annak a villanyszerelését csináltuk. Ha láttál embereket, meg aknafedeleket felszedve, akkor azok mi voltunk! :lol: Amúgy nyáron volt ez. 8-as portán jöttünk be mindig. Sajnos dec 31-ével lejárt a belépőm oda. :D

Hmm. van 8-as porta? ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Magyar óra

Keressétek ki a vonatkozó részt. ;) :D

Hát ez állat B)

Engem is zavar mindig, csak nem akartam okoskodni :blush:

Amúgy köszi a képeket, igen jól látszik minden. Azt hiszem, hasznát fogom venni, meg most már képben vagyok nagyjából. A nyerget nem értettem leginkább, hogy mibe kapaszkodik...

Lehet, hogy zaklatlak még ezzel, de eddig úgy néz ki, eltolom tavaszog a dolgot...

Link to comment
Megosztás:

Vagy 5-ös volt? A tűzoltók mellett van. Itt-E. A jobb oldalt található erős balos után a két parkoló között van, ahonnan nyíl egyenest megy az út az üzem mellett.

Jah, az az 5-ös... A jobb oldali pici csarnok a V8 / V10 / V12, abban futkosok körbe - körbe én általában ;) Marha érdekes, milyen picinek néz ki, aztán annyira mégse

Amúgy csak azt hiszitek, hogy autóval nehéz a jégen közlekedni. Próbálta már valaki ugyanezt targoncával, meg egy tonna főtengellyel? Zotya? Áhh, mondom átviszem én a szomszéd csarnokba mérőszobára, minek ide logisztikus... Csak 50 méter beton, de Kicsi Thubyt nem gyöngén leverte a víz a mínusz 5-ben B)

Link to comment
Megosztás:

Jah, az az 5-ös... A jobb oldali pici csarnok a V8 / V10 / V12, abban futkosok körbe - körbe én általában :blush: Marha érdekes, milyen picinek néz ki, aztán annyira mégse

Amúgy csak azt hiszitek, hogy autóval nehéz a jégen közlekedni. Próbálta már valaki ugyanezt targoncával, meg egy tonna főtengellyel? Zotya? Áhh, mondom átviszem én a szomszéd csarnokba mérőszobára, minek ide logisztikus... Csak 50 méter beton, de Kicsi Thubyt nem gyöngén leverte a víz a mínusz 5-ben B)

;)

Link to comment
Megosztás:

Jah, az az 5-ös... A jobb oldali pici csarnok a V8 / V10 / V12, abban futkosok körbe - körbe én általában ;) Marha érdekes, milyen picinek néz ki, aztán annyira mégse

Amúgy csak azt hiszitek, hogy autóval nehéz a jégen közlekedni. Próbálta már valaki ugyanezt targoncával, meg egy tonna főtengellyel? Zotya? Áhh, mondom átviszem én a szomszéd csarnokba mérőszobára, minek ide logisztikus... Csak 50 méter beton, de Kicsi Thubyt nem gyöngén leverte a víz a mínusz 5-ben B)

Még nem mentem jégen, csak hóba, mostanába nem volt ilyen idő. Meg azért a több tonnás targonya másként viselkedik mint az Opel. Nekem most az tetszett, hogy egy napig volt szervóm. Legalábbis most már tudom, hogy milyen. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ehh. Nekem másszon bele, addig élt és beperelem a nod32-t, hogy a "drága pénzért vásárolt" programjuk sz.rt se ér. (Nyertem ezt is :blush:)

Amúgy az avatarod nem egy fosvágen műszere? A számok formája onnan emlékeztet rá.

Nekem free edition, max azért szövegelhetek, hogy valami kénytelenségből kellett egy licenszkulcs, jobb esetben sikerül valami céges gépre ragasztott cetliről lenézni és akkor meg van úszva a shoppingolás. :D ;)

Passzolom, hogy mié, a tvn keresőjében dobta ki "turbo" keresendő szóra és mivel megtetszett maradt -míg meg nem unom. B)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy köszi a képeket, igen jól látszik minden. Azt hiszem, hasznát fogom venni, meg most már képben vagyok nagyjából. A nyerget nem értettem leginkább, hogy mibe kapaszkodik...

Lehet, hogy zaklatlak még ezzel, de eddig úgy néz ki, eltolom tavaszog a dolgot...

B)

Neked működik a link?

Link to comment
Megosztás:

Tápiószecső-féle távoktatás. B)

Nagyon helyesen teszi! A fórum nem a helytelen magyar helyesírás népszerűsítésére való!!!

Az más, ha valaki DIREKT tahósan ír, de azt valamilyen megkülönböztető jelzéssel látja el.

Pl: ... én harmadikba százhúszat toltam neki...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.