Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mármint a maci a tuning? Hááát.. :D ízlések és ficamok... :lol:

Spec én nem szeretem telecuccolni a kilátási helyeket ilyesmikkel, mondjuk az enyémből nem is látszódna ki :lol: . Még a kék-piros villanófényt is leszedem ha nem kell pedig az a belső tükör felett szokott vigyorogni, szeretek kilátni. De ez csak az én véleményem...

Link to comment
Megosztás:

Mármint a maci a tuning? Hááát.. :D ízlések és ficamok... :lol:

Spec én nem szeretem telecuccolni a kilátási helyeket ilyesmikkel, mondjuk az enyémből nem is látszódna ki :lol: . Még a kék-piros villanófényt is leszedem ha nem kell pedig az a belső tükör felett szokott vigyorogni, szeretek kilátni. De ez csak az én véleményem...

Ott nem zavarja a kilátást, az egészen biztos :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem esetenként igen. Nem példázok de szinte mindig lehajtott napellenzőkkel járok és a pirosnál épp ott látszik a lámpa az oszlopon ha a legelső vagyok.

Link to comment
Megosztás:

meg gondolta magam, most megcsináltam a TUNING-ot

csak őszintén fiúk csak őszintén.

Engem esetenként igen. Nem példázok de szinte mindig lehajtott napellenzőkkel járok és a pirosnál épp ott látszik a lámpa az oszlopon ha a legelső vagyok.

Egyről beszélünk? Én a Novyy spéci maciára gondoltam. :D Az a hátsó ajtó utáni kis ablakban van, vagy nem jól látom!?(jól látom) Ott bizony nem sokat zavarhat.

Link to comment
Megosztás:

Jaa, hát ott télleg nem sokat fog, főleg az én körpanorámásomon. Bár akkor se szeretem ha ott van valami. Kivételt képzett mikor Blitzről jöttünk visszafelé és Mantababy tompítottja távolsági volt. Akkor jó volt, hogy a raktér tetőig volt pakolva minden kacattal. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát annyi hatása ennek is van mint egy-két mostani "csak ragaszd vmelyik csőre és jobb lesz tőle a gép" stílusú tuningkütyünek. Jah és a lényeg, a fogyasztást is csökkenti. Ez egy mentálmaci, ha asszonnya: múkodj, akkor megy a gép mint atom, és még a benzin is termelődik benne. Csak ne tedd így ki az ablakba mert kilopják.

Link to comment
Megosztás:

nem bír kapaszkodni szegény...lementem tokajba meg vissza még hősiesen a hellyén maradt, aztán kicsit le akartak tolni szerencsen, de nem sikerült... dea maci megunta és lepotyogott... nem volt mitt tenni, mgálltam, és szépen visszatettem, de hazáig mgint leesett :D

nem tapad elég jol ez a huly kocsog korong

Link to comment
Megosztás:

nem bír kapaszkodni szegény...lementem tokajba meg vissza még hősiesen a hellyén maradt, aztán kicsit le akartak tolni szerencsen, de nem sikerült... dea maci megunta és lepotyogott... nem volt mitt tenni, mgálltam, és szépen visszatettem, de hazáig mgint leesett :D

nem tapad elég jol ez a huly kocsog korong

Meg kell nyálazni a korongot, mielőtt felcuppantod, könyebben alakul ki vákum, ha nedves a korong. Mondhatnám, hogy vizezd meg, de a nyelv kéznél van. :lol: Ha így se jó tapadógorong csere. Díszhalasnál lehet kapni.

Link to comment
Megosztás:

Nyelveznéd, mi? :lol: :D :lol:

Ha tiszta az üveg és úgy van oda téve akkor se tart sokáig mert manapság olyan jó minőségű korongokat gyártanak, hogy a 2 oldali ragasztó is jobb attól. Inkább csere -ha megér annyit a tunying... :lol:

Link to comment
Megosztás:

van 12 korongom, de mind ugyan olan szar

egy részen szabálytalana séle, sztem ott engedi el a vákumot... de akkor már inkább egy kis szilót nyomnék alá, az eltávolítható, bár... ahogy eddig néztem az fbst, megkötés után az is ilyen gumis marad, szikável alá lehet vágni.

most nézem, hogy ki lehet fűzni a kampót belőle, ez pont kapóra jön, mert így is hosszú a maci madzgja, így legalább nem kell annyire feltolni a tappancsot

aproóp, lehet azért engedte el, mert annyira fel van tolva, a tappancs, hogy a kekete részen volt a fele...

és ugy tui könnyebben engedte el a vákumot...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.