Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Ha már ilyen eladóm mert rossz a hangulat, én akkor akartam eladni amikor 4 évessen egyszer észre vettem, hogy a hátsó ivnél mint ha puposodna a festék, és erre láss csodát, hát valamikor az elöző tulaj valamivel lenyúzhatta róla a cuccot és csak tessék lássák modján volt kijavítva. Akkor én megcsináltam rendessen és kapott még egy dobbetétet is, de azóta csak hajtom, lassan jön is a futomű, vagy is idén meg kell oldani azt is!

Üdv:BB

Link to comment
Megosztás:

én még nem gondoltam á hogy eladom, nekem mindig az jár a fejembe veszek mellé egy másikat... mivel ez apué :D

de am ma is idegesített, mert jöttek olyan zajok, mint mikor leesik róla vmi... de megnyugtattam magam azzal, hogy csak a kaka miskolci utak

am ma sikerült vennem egy GTA 200as erősítőt.. ez mondjuk annyira nem nagy dolog, de vettem mellé egy szobait is rádióval meg ... ez meg nem is autós téma, na de ami ide vág, és érdekesebb is egy ősi blaut is vettem, ami 4X50w ott +2X100at tud... hát asszem ha meglesz az uj autó, ez lesz a lelke a "hifinek"

ritkán találkozom 6 csatis erősítővel, persze meg is fog gyűlni vele a bajom, mert régifajták a csatik meg ilyen csemegék, de sztem 10 ért az egész megérte...

am meg eladom veszek másikat... akinek sok a péne az meg tudja csinálni, de aki kis pénzekből él, az megvesz egy autót, és a végső lehetőségig azt hajtja...

Link to comment
Megosztás:

Én meg a járdaszegélyekkel nem vagyok jó viszonyban mostanában. :D Ma is parkolok orral (ami érdekes, mert általában mindig seggel szoktam a szegélyek miatt), oszt szépen rá is futottam a szegélyre, oszt volt ám zaj kintről... még a kocsi is megemelkedett egy kicsit, alig bírtam szép lassan lehozni róla. Ilyenkor károsodhat valami, vagy csak a lökhárító műanyag vagy gumi része (kopóréteg vagymi) sérül max, meg a motor alatt található köpenylemez(?) ?

Link to comment
Megosztás:

Hja, aki benősül az ne panaszkodjon! :lol:

Nincs nősülés. Igazából most kezdek rájönni dolgokra. Figyelem hogyan viselkedik édesanyám és a párom....és az a megdöbbentő hogy tényleg ráerőltetik az akaratukat a férfiakra. Legalábbis ez a cél.

És egy dolgot jegyezzetek meg jól: a nők mindig tovább élnek. :D

A Bad Boys-t meg nézd meg és rájössz mi a szúszá :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hja, aki benősül az ne panaszkodjon! :D

Igaz még nem nősültem meg, de milyen jó az, mikor panaszkodok asszonypajtinak, hogy újabban megint viszket nagyon a kullancs csípésem helye, később írom nagyba a postot a fórumra és egyszer csak egy hideg kéz érinti meg a hátam és bekeni valamivel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs nősülés. Igazából most kezdek rájönni dolgokra.

Jobban is teszed!

Én ma kaptam egy..egy jó ébresztőt..mindegy, ez már az én bajom. :D Pedig az idén meg akartam nősülni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: nekem még átsin iratva, és már másnap mikor megvettem már akkor megbántam, azza elgondolkoztam h minek vettem meg, mért nem vártam még egy kicsit, mért nem néztem meg többet, de ha már megvettem akkor rendberakom magamnak mondjuk nekem csak a belseje van lelakva, meg a lökösök, iagz hogy eredetvizsgán kiderült hogy körbe volt törve :S csak a teteje ép :lol: de hát na az enyém ez a lényeg. :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg a járdaszegélyekkel nem vagyok jó viszonyban mostanában. :D Ma is parkolok orral (ami érdekes, mert általában mindig seggel szoktam a szegélyek miatt), oszt szépen rá is futottam a szegélyre, oszt volt ám zaj kintről... még a kocsi is megemelkedett egy kicsit, alig bírtam szép lassan lehozni róla. Ilyenkor károsodhat valami, vagy csak a lökhárító műanyag vagy gumi része (kopóréteg vagymi) sérül max, meg a motor alatt található köpenylemez(?) ?

Jah remek tudása az fastráknak hogy a legalacsonyabb pontja ott elöl, az az olajteknyő. Nem nehéz mutatvány leb.szni egy szegélyre. Ha nagyott kapott akkor előferdül hogy kicsit több olajad fog fogyni mint kéne. Ott van a két nyúlvány is kétoldalt, sztem ez emelhette meg meg ugye az hátrafelé lejt, de az autó súját nem tartja meg, kicsit felnyomódik, és máris a teknőt üti. Sztem nézd meg h nem kapott -e valami csúnya pofont, ne utólag legyen lepetés. A koptató meg azért koptató hogy az kopjon, így nem téped le a lököst lemászásnál. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg a járdaszegélyekkel nem vagyok jó viszonyban mostanában. :D Ma is parkolok orral (ami érdekes, mert általában mindig seggel szoktam a szegélyek miatt), oszt szépen rá is futottam a szegélyre, oszt volt ám zaj kintről... még a kocsi is megemelkedett egy kicsit, alig bírtam szép lassan lehozni róla. Ilyenkor károsodhat valami, vagy csak a lökhárító műanyag vagy gumi része (kopóréteg vagymi) sérül max, meg a motor alatt található köpenylemez(?) ?

Az már nekem is egy csomószor ráért a járdaszegélyre, ezért nem akarok ültetni.

megdöbbentő hogy tényleg ráerőltetik az akaratukat a férfiakra. Legalábbis ez a cél.

Ezt mi már rég tudjuk, és ha elfogadsz egy tanácsot, akkor fuss! Ne néz hátra, csak...FUSS! :lol:

Igaz még nem nősültem meg, de milyen jó az, mikor panaszkodok asszonypajtinak, hogy újabban megint viszket nagyon a kullancs csípésem helye, később írom nagyba a postot a fórumra és egyszer csak egy hideg kéz érinti meg a hátam és bekeni valamivel. :lol:

Aztán majd ha a torkodon érzed azt a hideg kezet! Én volt úgy hogy arra ébredtem, hogy csillagokat látok. Az asszony izomból szemköztvágot. Állítólag álmában, és nem is emlékezett rá. Reggelre az orrom is meg volt egy kicsit dagadva. :lol: Szóval jobb ha vigyázol. :D

Link to comment
Megosztás:

most egy olyat kérdeznék, amivel még itt nem nagyon, vagy legalábbis nem emlékszem, hogy lett volna szó

arra lennék kiváncsi, hogy ki milyen szerszámot javasol a kocsiban tartani állandó jeleggel, esetleges útközbeni hiba javítására??

nekem jelenleg, egy darab szerszám sincs az alap dolgokon kívül. emelő stb.

Link to comment
Megosztás:

most egy olyat kérdeznék, amivel még itt nem nagyon, vagy legalábbis nem emlékszem, hogy lett volna szó

arra lennék kiváncsi, hogy ki milyen szerszámot javasol a kocsiban tartani állandó jeleggel, esetleges útközbeni hiba javítására??

nekem jelenleg, egy darab szerszám sincs az alap dolgokon kívül. emelő stb.

Nekem sincs azon kívül benne más. Csak ha a Blitzre megyek, mert ott szerelni is szoktam (igaz eddig csak egyen voltam :D )

Link to comment
Megosztás:

most egy olyat kérdeznék, amivel még itt nem nagyon, vagy legalábbis nem emlékszem, hogy lett volna szó

arra lennék kiváncsi, hogy ki milyen szerszámot javasol a kocsiban tartani állandó jeleggel, esetleges útközbeni hiba javítására??

nekem jelenleg, egy darab szerszám sincs az alap dolgokon kívül. emelő stb.

Általában nekem sincs, csak kesztyű, zseblámpa,olaj, deszt víz, ablakmosó, páratörlő szivacs, meg most télen hókefe, jégkapró, ablaklehúzó. De ha hosszabb útra megyek, pölö Balaton, akkor teszek be egy szerszámosdobozba mindenféle kéziszerszámot, kalapács, kulcsok, csavarhúzók, kábelkötegelő, cikcallag, szike, széles ragasztószallag, sőt fólia az esetleges ablaktörésre. Meg egy krovakészletet. Lehet hogy semmire sem megyek velük, de egy lelazult csavar miatt ne maradjak ott az út szélén. Meg persze ha hó van akkor lapát, hólánc, takaró, ivóvíz. A caravanba befér. :D Majd ha legközelebb autósbolt felé megyek, veszek egy pót ékszíjat, nincs ezer forint, meg 2 deka, de ha elszakad nem biztos hogy hazaérsz töltés nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Általában nekem sincs, csak kesztyű, zseblámpa,olaj, deszt víz, ablakmosó, páratörlő szivacs, meg most télen hókefe, jégkapró, ablaklehúzó. De ha hosszabb útra megyek, pölö Balaton, akkor teszek be egy szerszámosdobozba mindenféle kéziszerszámot, kalapács, kulcsok, csavarhúzók, kábelkötegelő, cikcallag, szike, széles ragasztószallag, sőt fólia az esetleges ablaktörésre. Meg egy krovakészletet. Lehet hogy semmire sem megyek velük, de egy lelazult csavar miatt ne maradjak ott az út szélén. Meg persze ha hó van akkor lapát, hólánc, takaró, ivóvíz. A caravanba befér. :D Majd ha legközelebb autósbolt felé megyek, veszek egy pót ékszíjat, nincs ezer forint, meg 2 deka, de ha elszakad nem biztos hogy hazaérsz töltés nélkül.

szóval semmit

:D

am... legközlebbi hosszabb út előtt a jó opelos kollégák telefonszámait be szeretném gyűjteni, ne adj isten szükség lenne rá... hátha nem maradok magamra.

érdekes lesz a nevek eltárolása a teloba :lol:

de lehet belső csoportot fogok létrehozni, és pl lesz olyan hogy Hening Tiszanekeresd :lol:

szal név és lakhely, hogy tudjam merre kit érdemes keresni :lol:

Link to comment
Megosztás:

szóval semmit

:lol:

am... legközlebbi hosszabb út előtt a jó opelos kollégák telefonszámait be szeretném gyűjteni, ne adj isten szükség lenne rá... hátha nem maradok magamra.

érdekes lesz a nevek eltárolása a teloba :lol:

de lehet belső csoportot fogok létrehozni, és pl lesz olyan hogy Hening Tiszanekeresd :lol:

szal név és lakhely, hogy tudjam merre kit érdemes keresni :D

Jól mondod. :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Általában nekem sincs, csak kesztyű,....

Meg egy pótcsoki mindennek a rém kacatnak. Nekem csak egy crova- és mindenféle csavarhúzó készlet van bent, semmi több. Na jó, néhány apróság azért még kerül. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.