Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Helóka!

De biztos, hogy lehet. Csak nemrég hallottam a rádióban, hogy a nálunk bevezetett jogsi mint irat, nem EU-s norma. Tehát aki később hosszabbitja meg az már az újnál is újabb jogsit fog kapni. :)

U.i: ezekkel a kártyás jogsikkal érdekes lenne segget törölni :lol: :D :lol: :lol: vagy neked nem olyan van? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na szóval, ha csak B-s jogsid van azt a háziorvos is meghosszabítja, 10 évvel, de ha C is van, vagy ettől feljebb akkor, már csak 5 évvel, +komolyabb orvosi vizsgálat is kell.

Én tavaly nyáron hosszabítottam, és nem kellett okmányirodába mennem, a doki pecsételt én fizettem, és szevasz :)

Ja és ha lejárta jogsi akkor még egy hónap türelmi idő is van, de nem szabad reckírozni.

Én tavaly kaptam egy csekket, mert 1 nappal léptem át a türelmi időt, persze rendes fószer volt, mert a családra való tekintettel "csak" 2000 Ft lett bírság, pedig be is vonhatta volna.

Eu normás jogsiról csak annyit, hogy faterom dolgozott németbe' 2*2 évet, és a jogsiját is megcsináltatta náluk, na abba nem kell hosszabítás, a tulaj ha úgy érzi, nem megy az vezetés szépen leadja és game over :twisted:

A magyar zsernyák, meg sasol, hogy ennek milyen irata van :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

Háj!

Jogsi dolog. Én még '95ben szereztem, ugyhogy nekem is a jó kis 2laos van 8) és hivatásos. Megvan a C is... köszönet a magyar honvédségnek :wink: nekem 2000 ben járt le, akkor kellett érvényesitenem. Viszont mázlim volt, mert bementem az üzemorvosomhoz, akinél pár hónapja voltam éves alkalmassági vizsgán, igy csak annyit kérdezett, hogy minden oké-e? mondom, persze...és már pecsételt is... :shock:

De mostmár biztos nem usznám meg ennyivel....kellene fitzetni is, meg lehet járogathatnék millió dokihoz...majd jövö márciusban kiderül... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg a doki bejegyezte a hosszabbítást? És biztos nem kellett

volna a hivatalba menni? Ez király lenne így...

hát nekem ez már a 3. hosszabításom volt és eddig a zsaruknak mindig megfelelt, (de nekem hivatásos jogsim van, hála az MHSZ-nek) amit komolyabb doki vizsgál, mint a háziorvos

ha lenne szkennerem, beraknám. :)

igaz az én jogsim még rózsaszín és kétlapos ti már ilyet nem is láttok csak múzeumban a dinó kiállítás mellett :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem hivd fel a kerületed polgármesteri hivatalát...telefonkönyvben biztos találsz vmi jogsis "ügyosztályt" 8) A fene tudja ebben a nagy EU mizériában....

Engem tavaly megbüntettek, h késön mentem a súlyadót intézni... :evil: erre idén hülyén néztek rám, amikor betoppantam, h szeretném elintézni. :shock:

Mondták, h nyugodtan üljek le a nemesebb részemre, és várjak, ök fognak értesíteni... :idea: Kérdem:tuti, mert nincs kedvem büntit fizetni :!: ...

-Tuti. Mondom: akkor jó..csak nyugodtan...nem kell sietniük :wink:

Link to comment
Megosztás:

Bazzz!!! TÉNYLEG!!

Most. h szizso kollega mondja, rémlik h valahol olvastam ilyet! Söt, h minden lejáratnál ujjat csinálnak.. és mintha elég huzos összeget is irtak volna.... bár én már öreg vok...lehet szenilis is... már azt se tom, emlékszem-e :shock:

gepard

Jófej kölök lehet..szegény nejed hogy dijjazta? :?

Link to comment
Megosztás:

Gepard!

Kedves gyerek! Szerintem hozd a legközelebbi nagytalira, ott tovább

lesz fejlesztve... :) Már van pár jófajta Opeles utánpótlás. :lol:

fogékony mindenre az tuti :lol: 3 évesen már netezett :!:

amikor megvettük a kocsit kijelentette, hogy ő mostmár nem lehet beteg, mert akkor nem mehet az opellel óvodába :D

Link to comment
Megosztás:

Nahhh... Holnap belevetem magam a bürökrácia sűrűjébe...

Hogy Én hogy utálom a papírmelót... :lol:

vigasztaljalak?

amikor a régi kocsim rendszámát leadtam, két napomba került.

8-kor nyit az iroda 9-re értem oda, erre a portá...bocsi biztonsági őr :) aszongya', hogy ma már csak az információhoz kapok sorszámot, nézek hülyén, oda meg minek? csak!

Link to comment
Megosztás:

Kösz... Nekem ehhez amúgy is le kell mennem Kaposvárra.

De hogy még az utolsó bőrt is lehúzzák az emberről egy jogsi

hosszabbításért? Lehet hogy nekiállok ötezrest fénymásolni...

Mennyiért számolják meg az új jogsit? Tudja valaki? És ha Én

ragaszkodom a régihez, hogy inkább abba pecsételjenek? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.