Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

PetiGSI

Csatlakozom!! én ugyis életveszélyesebben közlekedem...lehet kicsit még remegne is amikor kiszáll :wink: ( meg lehet,hogy még én is :wink: :mrgreen:

Ezt Sonique Gsi 16V is sejtheti..vele már nyomtunk egy kis racsinget... igaz, az árpád hid lehajtója majdnem rövid lett :oops: 8)

Nagyon hesszöltem a lámpánál elöttem álló autó vonohorgát :?

Amugy a fék tényleg lehetne erösebb....de majd ha csere lesz, kap vmi tisztességesebbet....no meg nem mindegy, hogy 140röl vagy csak 80ról kell megállni :wink: láttam itt opel16v ajánlatait(fékbetét)...ö márcsak tudhatja nem igaz jedi mester? :mrgreen:

Jah, és nembeszélve arról, hogy legalább kicsit informálnám, hogy még '96 decemberében!!! is gyártottak le 150 pacis c20xe motoros, és "szerény" kinézetü GSIt!!

Én azért sose huznék le igy egy autót! Igaz, én pl szeretem az OFF Alfákat is. :oops: 8) Kövezzetek meg érte....igaz, csak a OFF 155ös 2.0 TS-t tudom hogy megy....háát...be kell vallanom, nemrossz...(fékje talán mintha jobb lenne)

Viszont egyel már sikerült nyomnom egy versenyt is....fej fej melletti volt....csintén 150paci...nah de nem OFFolok

Még a végén jön pizo és ráébreszt hogy nem kellett volna abbahagynom a gyúrást :twisted: bár nekem sok kellene hogy úúúúúgy nézzek ki... :wink:

Pizo: ha jol látom te komolyan nyomod a dolgot... versenyzel is?

Link to comment
Megosztás:

Hi all!

Tegnap volt egy élményem, beültem egy francia kocsiba (céges) és mentem vele 30 km-t, hogy ezzel a tipussal megnyerték a rali vb-t?

Pedig nem egy öreg járgány volt, 2 éves és 1.4-es mint az én astrám, de menni nem akar, a váltója pontos, de csak nagyon szögletesen lehet vele váltani, az egész kasztni zörög, és a kormány sem áll kézre, nem ragozom borzalom volt. :evil:

És ami külön tetszett, már 15km után koszosabb volt mint az astra 120 után :)

Persze az ilyenről nem cikkeznek, merthát jó gép nyert a vb-n :?

Link to comment
Megosztás:

gsi.tamás és all!

http://www2.carstyling.hu/car_shower.php?id=1154

Nézzétek meg az utolsó képet, milyen színű?

Én amikor először megláttam írtam neki, hogy az utolsó kép miért más szinű, ő meg rinyál nekem, hogy színvak vagyok, és miért kötözködöm.

Meg persze azt hiszi, hogy Tomi én vagyok :)

Szerintetek milyen szinű, szerintem nem a bordó, hanem (egy másik képen) a mellette álló piros bömös lett fotózva.

Link to comment
Megosztás:

Gepard!

A WRC-n szinte nincs is olyan vagy még hasonló alkatrész egy sem,

mint az utcai autóban. A spéci cuccokat általában neves tuning világcégek

készítik, úgyhogy az autó márka szinte mellékes...

Nem ellenkezni akarok, de azért 1-2 van. :)

Na jó, mondjuk kb. 10. :lol:

Link to comment
Megosztás:

mélykék76!

a képeket, hogy vágtad be ide?

Szia !

Gépről nem tudod közvetlenül felnyomatni. Csak olyan képet tudsz beilleszteni a hozzászolásodba, amely fent van a weben. Ja és persze mindeki számára elérhető oldalon. :) Jelen esetben gyártottam egy hozzáférést a http://tar.hu oldalán, ott vannak a képek. Ha szükséges - túl nagy méretűek lennének -, akkor átméretezed, optimalizálod a képek méretét, majd feltöltögeted a létrehozott tárhelyedre. Majdan bepötyögöd a hozzászólásod és a ahol a képet szertnéd látni, ott ezt a szöveget kell beilleszteni: [img Ami most pirossal lett kijelölve - piros használata persze nem kötelező - oda kell beírnod a kép elérhetőségét. Ezt hogy lehet előcsalogatni ? Képen az egér farkincája + jobb klikk > "Tulajdonságok" > "Cím" / "URL".

Előnézetben megnézed, hogy minden stimmel-e, majd ha minden ok, akkor mehet is az új hozzászólás.

Tessék, már lehet próbálkozni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.