Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hát... ki mire költi..

és igen tenni kell érte... csak a bibi ott van, ha már amit csak tudsz megtettél és mégis ugyan ott vagy

Na igen, nekem se kocsma, se diszkó se egyéb kiruccanás és biza a sok kicsiből egy nagyobb maradt meg másra :lol:

Az meg, hogy nem haladsz előre az nem feltétlenül a te hibád ha valóban mindent megteszel érte -erre mondtam, hogy mások az igények, mások a lehetőségek..

szüleimnél lakom, nem tartok el senkit, és autót sem én fizetek. Így valahogy könnyebben gyűlik

És macskával alszol, kölcsön-dízelkocsival jársz (ha már nem babettával :lol: :D ) szal úgy se nehéz félre rakosgatni némi zsetont :D

Link to comment
Megosztás:

Na igen, nekem se kocsma, se diszkó se egyéb kiruccanás

És macskával alszol, kölcsön-dízelkocsival jársz (ha már nem babettával : :D ) szal úgy se nehéz félre rakosgatni némi zsetont :D

Tudom, csak azért ellátok addig hogy ez nem megy így a végtelenségig :lol: szal az első luxusvillámat, meg a Bugattit, nem így fogom megvenni ;) Ez most így jó, de már nem sokáig. Sőt bármilyen hülyeségnek is tűnik, azért gyűjtök, hogy minél kevesebb ideig menjen ez így :D :D :lol:

Jah, és nem macskával :) ;)

Link to comment
Megosztás:

az első luxusvillámat, meg a Bugattit, nem így fogom megvenni ;) Ez most így jó, de már nem sokáig, bármilyen hülyeségnek is tűnik, azért gyűjtök, hogy minél kevesebb ideig menjen ez így :D :lol: :D

Jah, és nem macskával :) ;)

SÜN! SÜN!! :lol: :D

A macskát értsd metafórikusan vagy hogy.. "csaj" is lehet.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez egy vaddiszno :1.6 os svift 2.0 vectra vicc muhaha emelkedön felfelé . A vége 220 as ora kiakadt bár ott a fordulat is brulál de veszi a labot gázadásra 2 es 135 3 170 lehet hogy mashogy van áttételezve mert töbet megy amit tudni kéne de nem baj:) rozsdásodik nagyon meg zörög de hát 1982 ben látott napvilágot 5 személyel 195-7 végsebesség = halálfélelem a többieken nagyábol ennyi

Népítélet... Mi más? :D

Ki találja meg az összes helyesírási- és stilisztikai hibát? :lol:

Bónusz kérdés : mekkora lehet az IQ-ja?

Milyen iskolát végezhetett? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én nem azért keresek, hogy minél gazdagabb halott legyek, kell idő elkölteni is azt a pénzt :lol:

Úgy ismersz, mint aki otthon gubbaszt a garasain? :D

Én sem szeretném sokáig ezt a 2-3 meló állapotot, de ha nem albérletezni szeretnék életem végéig, akkor muszáj.

Mindenki a saját szerencséjének a pogácsa. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de mazoista hajlamaim nincsenek :lol:

Pedig kinéztem belőled.. :D :lol:

Poénnak jó.. :)

Ez olyan, hogy az enyémmel állva hagyom Schumit a 2003GE Ferrarijával együtt, ráadásul emelkedőn -ha ő épp telefonál és ezért félre állt.. :D

Úgy ismersz, mint aki otthon gubbaszt a garasain?

Nem -úgy mint aki veri a kavicsot a pályán és villanykarókat jelöl körbe.. :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

2 szerelmem van :D és még mindig nincs kép róluk együtt :lol: :D :lol: nah majd este ;)

nah az jó kis kép lesz két nő... van pénz tartani őket ;)

hm tegnap Mayáék azon tanakodak, hogy a HRRkém lány e vagy fiú... ilyen redszámmal biztos lány :D

Link to comment
Megosztás:

nah az jó kis kép lesz két nő... van pénz tartani őket ;)

hm tegnap Mayáék azon tanakodak, hogy a HRRkém lány e vagy fiú... ilyen redszámmal biztos lány :lol:

Egyiket sem én tartom el :D :lol: Viszont egyikbe belefér a másik, és még én is mellé :D

HRR-lány? :D én inkább valami kardfogú-véregérnek nézném. Egér az tuti, me' szürke (tudomtudom, nemszürkemetálezüst... ;) ) A kiskori képregényes tapasztalataimból kiindulva pedig akihez az van podaírva hogy "HRRRRRRRR" az éppen gyilkolni készül :D

Link to comment
Megosztás:

Egyiket sem én tartom el :D :lol: Viszont egyikbe belefér a másik, és még én is mellé :lol:

HRR-lány? :D én inkább valami kardfogú-véregérnek nézném. Egér az tuti, me' szürke (tudomtudom, nemszürkemetálezüst... :D ) A kiskori képregényes tapasztalataimból kiindulva pedig akihez az van podaírva hogy "HRRRRRRRR" az éppen gyilkolni készül ;)

http://www.imdb.com/title/tt0357111/ ;)

Link to comment
Megosztás:

nah az jó kis kép lesz két nő... van pénz tartani őket :lol:

hm tegnap Mayáék azon tanakodak, hogy a HRRkém lány e vagy fiú... ilyen redszámmal biztos lány :lol:

Az ismerőseim tudják, hogy a autóm lány! Azért is hívják Gizinek! A feneke formás, a szíve jó elvisz mindenhová és meg is hálálja a törődést! :D CSak most duzzog egy kicsit, mert lenne mit csinálni rajta, de megmagyaráztam neki, ha lesz pénzem, költök rá is! :D

Link to comment
Megosztás:

Az ismerőseim tudják, hogy a autóm lány! Azért is hívják Gizinek! A feneke formás, a szíve jó elvisz mindenhová és meg is hálálja a törődést! :D CSak most duzzog egy kicsit, mert lenne mit csinálni rajta, de megmagyaráztam neki, ha lesz pénzem, költök rá is! :D

Ezt a kijelentést a nők nagyon meg szokták ám érteni :lol: ;) Kicsit simogasd meg, mert a végén még bosszúállhatnéka lesz :)

Ez is benne van a pakliba! A Ribi hogy muzsikál? :D

Ahogy kell :P kicsit traktorosan, kicsit füstölősen, de biztosan ;) Az egeret még mindig nem csuktam be, ugye az idő... Mindegy, szépen lassan, de meglesz minden :lol: Egy fél beltér még itt dekkol mellettem-mögöttem, de nincs időm belecsinálni... lassan megeszik a molyok :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt a kijelentést a nők nagyon meg szokták ám érteni :D ;) Kicsit simogasd meg, mert a végén még bosszúállhatnéka lesz :D

Ahogy kell :D kicsit traktorosan, kicsit füstölősen, de biztosan ;) Az egeret még mindig nem csuktam be, ugye az idő... Mindegy, szépen lassan, de meglesz minden :lol: Egy fél beltér még itt dekkol mellettem-mögöttem, de nincs időm belecsinálni... lassan megeszik a molyok :lol:

Az enyém most traktorosan, mert el van törve a katalizátor előtt lévő flexibilis cső! Lehet hallani, hogy merre járok! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.