Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az oviban meg kell adni a gyerekek súlyát. Kissebségi nőnek nincs otthon mérleg... Gondolkozik-gondolkozik, aztán elviszi a gyereket a henteshez, hogy ugyan "tössík már mögmérni e " Hentes ember nem nagyon akarja, de aztán a végén nagy nehezen belemegy. Fogja a gyereket, bemennek a hátsó helységbe. 10 perc érdekes zaj után kikiabál előre: "20 kiló lesz csont nélkül, mehet?"

Link to comment
Megosztás:

Az oviban meg kell adni a gyerekek súlyát. Kissebségi nőnek nincs otthon mérleg... Gondolkozik-gondolkozik, aztán elviszi a gyereket a henteshez, hogy ugyan "tössík már mögmérni e " Hentes ember nem nagyon akarja, de aztán a végén nagy nehezen belemegy. Fogja a gyereket, bemennek a hátsó helységbe. 10 perc érdekes zaj után kikiabál előre: "20 kiló lesz csont nélkül, mehet?"

<_< :) :) MEHET!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

######a... <_<

Voltam skj69-nál, oszt akkor láttam, hogy elég idiótán áll a hűtőmaszk. Próbáltuk visszarakni, oszt kiderült, hogy a bal oldalon a lámpa alatt és a melletti pöcök el van törve. Nem a bolha, hanem a hűtőmaszkon lévő pöckök. Remek klímásom van... de nem értem miért vette le... :)

Link to comment
Megosztás:

Szerinted hány kilósnak kell lenni ahhoz, hogy az a csont ebben a beállításban abzsolút ne láccék ? <_< :)

Mondjuk 160 centi magassághoz társul olyan 60 kiló akkor már nem látszik. :lol:

Hejho. Sikerült a bal hátsó lámpámból 4 kisebbet csinálnom. Az a kérdésem, hogy a ráncfelvarrás után kezdtek enyhén füstös lámpákat tenni az Astrákba?

Amugy láttam 3 félét idáig. A világos, a enyhén füstölt (mint az enyém) és a füstösebb ám pirossas lámpa.

Optikai tuning? Nekem jobban tetszik egy darabban. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

######a... <_<

Voltam skj69-nál, oszt akkor láttam, hogy elég idiótán áll a hűtőmaszk. Próbáltuk visszarakni, oszt kiderült, hogy a bal oldalon a lámpa alatt és a melletti pöcök el van törve. Nem a bolha, hanem a hűtőmaszkon lévő pöckök. Remek klímásom van... de nem értem miért vette le... :)

kifizettetném vele :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

&amp;lt;br /&amp;gt;kifizettetném vele &amp;lt;img src=&amp;quot;style_emoticons/default/dry.gif&amp;quot; style=&amp;quot;vertical-align:middle&amp;quot; emoid=&amp;quot;&amp;amp;lt;_&amp;amp;lt;&amp;quot; border=&amp;quot;0&amp;quot; alt=&amp;quot;dry.gif&amp;quot; /&amp;gt; &amp;lt;img src=&amp;quot;style_emoticons/default/sleep.gif&amp;quot; style=&amp;quot;vertical-align:middle&amp;quot; emoid=&amp;quot;:)&amp;quot; border=&amp;quot;0&amp;quot; alt=&amp;quot;sleep.gif&amp;quot; /&amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;
&amp;lt;br /&amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;Mondjuk ígyis-úgyis cserélni kell.&lt;br /&gt;Amúgy adott lóvét, mert nem vette észre elsőre, hogy a kompresszor döglődik, oszt kifizettem egy valag pénzt az ellenőrzésért meg kicserélt két tömítést a tűzfalnál... tehát kifizette...<br /><br />Szerk: asszem a fórum-motor allergiás az olyan postokra, amik kettőskereszttel kezdődnek... nincs több mondanivalóm erről... <_<
Link to comment
Megosztás:

<br /><br /><br />

Mondjuk ígyis-úgyis cserélni kell.

Amúgy adott lóvét, mert nem vette észre elsőre, hogy a kompresszor döglődik, oszt kifizettem egy valag pénzt az ellenőrzésért meg kicserélt két tömítést a tűzfalnál... tehát kifizette...

Ritka az ilyen szaki....A többség előadja az "ilyen volt mikor idehoztad", vagy "nyugi öreg, máshol kétszer ennyit kértek volna" dumát!

Link to comment
Megosztás:

erről a nős vitáról, csak annyit, hogy mindenkinek más az izlése (de hogy Kari mellé pártoljak most, még én se láttam egy olyat se, amire azt mondtam, hogy na igen ez aztán hűha) volt pár jónak mondható, meg pár kevésbé :)

de soha se lesz olyan, aki mindenkinek tetszik.

80ért re meg annyit, olcsó kocsik már ezek, és ha még papírja sincs, akkor a 80 is bőven több a felénél, mint amit ezek már érnek ilyenkor.

kadettra meg annyit, hogy ha stabilabb, ha nem, akkor se cserélném az astrát kadettra, csepkadett nem is tetszik... a kocka, még talán, de egy picit meg kell pszkálni, dehát 30éves kocsit nem kellene már venni, elég lesz egy 15éves is :)

ha meg kevésneked a caravanba a hely, mondom, hogy vegyél waresz turist -ot <_<

Link to comment
Megosztás:

na ja írkálok itt 4kor, meg fél3 kor és senki se ír vissza már, nem is értem miért :)

am nemtudom, ti hogy vagytok, de én mostanság délbe alszom, úgy este 6ig, akkor felkelek, és le se fekszem max egy kicsit zenét hallgatni, meg vagy egy órára, ma is 4kor feküdtem le alvási szándékkal, de 6kor már kintvoltam a kertbe gazoltam kapáltam füvetnyírtam

8ra kész is voltam vele <_<

Link to comment
Megosztás:

Na én meg tegnap este 8-kor szabadultam meg a keverőből, hazaértem, kis kaja, nagy csobbanás aztán ájulás pofával az ágyba. Nem is értem miért.. <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Na én meg tegnap este 8-kor szabadultam meg a keverőből, hazaértem, kis kaja, nagy csobbanás aztán ájulás pofával az ágyba. Nem is értem miért.. <_< :)

én se

még pasziánsz se fáraszt le, mert az se megy azona gépen, bár eléggé fárasztó egy egész napos semmittevés :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.