Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ja-ja a haver is mondta, tedd be a táskát a csomitartóba (Ignis) felnyitom hátul volt egy perem mögött egy kis bemélyedés. :) Kérdem hol a csomitartó, nekem ekkora a kesztyűtartóm. :( Nade tényleg OFF: :hiya:

Ennek nem kell nagy csomagtartó, ezzel nem a fél műhellyel + tartalék váltóval, motorral, féltengelyekkel, vízpumpával, AC-pumpával, benzintartállyal, + 1000féle kulccsal és szerszámmal kell útra kelni :P

Ez tudod megy és megy :lol:

( A topikokra kicsit figyeljetek már oda, már így is szétoffoltátok a fogyasztást. Lehet válaszolni másik topikban is :D )

Link to comment
Megosztás:

hát nekem tetszene ha krómos csavarom lenne

Aztán egyszer úgy találnád a parkolóban a kocsid, hogy 4 valamin áll, mellette a felnik elborítva, a csavarok meg sehol mert leszedték az orkok.. :P :hiya:

Ezt láttátok már?

Nekem bejön :(

Csini :lol: bár van benne egy kis Subaru Impreza, Nissan Quasqai, Volvo, meg mittudoménmi..de szép.. :D

A topikokra kicsit figyeljetek már oda, már így is szétoffoltátok a fogyasztást. Lehet válaszolni másik topikban is :D

Igenis, moderátor úr.. :D :)

Link to comment
Megosztás:

A rolót mindíg betolom, hogy lehessen látni üres a csomitartó, érték nincs a kocsiban, ha meg vki ebben akar kefélni, miért rontsam el a szórakozását? :) :D

Még tetszene is a dolog, mi? :( :D :hiya: :lol:

Apropó! Nincs valakinek elfekvőben egy ilyen felnibe való kupak véletlenül? :P

www.tvn.hu_03a249884b08459d09ce5d04bb886129.jpg

A hétvégi nagy száguldozás közepette elhagytam valahol.. :D

Link to comment
Megosztás:

Szétbarmoltad a légszűrőt és bekapott egy kutyust a gép? :hiya: ...érdekes, hogy épp a kipuffban szorult meg..pedig már majdnem kiért.. :lol: :) :D :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.