Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali!

Megjöttem...HÁt..lehet hiba volt, mégis lemosattam. De olyan GYÖNYÖRŰ LETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

Most már harmadik hete csillaggarázsban áll a kocsi mert el van foglalva a garázs más cuccal...kapott vizet rendesen, sz@rok rá lemosni..majd eccer. ;)

Link to comment
Megosztás:

Most már harmadik hete csillaggarázsban áll a kocsi mert el van foglalva a garázs más cuccal...kapott vizet rendesen, sz@rok rá lemosni..majd eccer. :D

:D Nekem mindíg garázsba van, tehát éccaka eshet eső. Csak akkor holnap tiszta víz minden ;) És megyek vele el

F_nyk_p028_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Milyen? :rolleyes:

( az üléshuzat nem rózsaszín, csak telefonos kép )

Link to comment
Megosztás:

:D Nekem mindíg garázsba van, tehát éccaka eshet eső. Csak akkor holnap tiszta víz minden :D És megyek vele el

http://kepfeltoltes.hu/100522/F_nyk_p028_w...ltoltes.hu_.jpg

Milyen? :D

( az üléshuzat nem rózsaszín, csak telefonos kép )

Cééép :D , de tetősínt még mindig nem akarsz rá?? Olyan, olyan...nem is tudom milyen nélküle ;)

Holnap délután mosom én a verdát...linkeljek képet? :D :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Kajlácska :D

Most már értem miért kell másik rugó :D

igen :D Ezért.

Cééép ;) , de tetősínt még mindig nem akarsz rá?? Olyan, olyan...nem is tudom milyen nélküle ;)

Holnap délután mosom én a verdát...linkeljek képet? :D :rolleyes: :D

Köszi :D ;)

ááá...ennek védjegyévé vált kedves Dáwid barátom által felfedezett, és felerősített tetősíntelensége :P

Linkelj hát! :D

Link to comment
Megosztás:

Ejj, az a sárga index. :rolleyes:

Ugye...az nekem is basz@ a szemem valahogy. ;)

Ha már itt tartunk, mi anno tettünk az ugyanilyen fehér Caravanra fehér indexeket, de valahogy semmilyen trükkel se lehetett olyan szépen, pontosan a helyére tenni, mint az eredeti sárgákat. Tudtok olyan (után-)gyártót, akié pontosan passzol a gyári helyére?

Link to comment
Megosztás:

Ha már itt tartunk, mi anno tettünk az ugyanilyen fehér Caravanra fehér indexeket, de valahogy semmilyen trükkel se lehetett olyan szépen, pontosan a helyére tenni, mint az eredeti sárgákat. Tudtok olyan (után-)gyártót, akié pontosan passzol a gyári helyére?

Nekem a TYC tökjól áll. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.