Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ÚÚÚ ;)

Ez nagyon dúrva,de tényleg az a fontos senki nem volt ott!

És a régi műszeregység :rolleyes:

Jó pakolást,de nem ám visszapakolsz rá :D

Visszapakolok rá, de megerősítem, és hozzádűbelezem a falhoz.

A franc,nem gond,megoldom,azért kösze :D

Mindeképpen ott akarod venni? Szinte mindenhol van elég nagy árszórással. Én itt vettem egy gagyitront Katt ide! de most így utólag inkább bontott gyárit kellett volna vennem.

Link to comment
Megosztás:

Többet fog enni de menni nem fog jobban :D De hogy nyomhat többet?

Hogy többet fog-e enni, azt nem tudom - ehhez nem értek, de szerintem nem feltétlen van igy. :rolleyes: Nem tudom miért nyom neki többet. Lehet rosszul vagy nem megfelelő berendezéssel mérte(k) és/vagy már eleve nem az eredeti pumpa van benne mert valaki előtte már lecserélte valami másra, talán más motorhoz tartozóra...vagy mittomén :D , nem értek semmihez igy ehhez sem. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Visszapakolok rá, de megerősítem, és hozzádűbelezem a falhoz.

Mindeképpen ott akarod venni? Szinte mindenhol van elég nagy árszórással. Én itt vettem egy gagyitront Katt ide! de most így utólag inkább bontott gyárit kellett volna vennem.

Ez az hogy bontottat nem akarok,gagyitront szintén nem,gyári új meg....... :rolleyes:

Majd körűl nézek hétfőn.

Köszönöm mindenki segítségét ;)

Link to comment
Megosztás:

Szintén zenész. :D Ámen! :P

Amikor lementem a pincébe ma reggel fűnyírás után ez a kép fogadott:

http://kep.psharing.com/369688.jpg

http://kep.psharing.com/369689.jpg

Az alkatrészes szekrényem összedőlt. Belegondolni is rossz, hogy mi lett volna ha a gyerekek, vagy az asszony pont ott van. Én voltam a balf@sz mert túlterheltem. Mindíg csak pakoltam bele akocsiból kikerült cuccokat, eddig bírta. Hallottam a robajt a fűnyíró mellett, de azt hittem az utcáról jön. A padlón üvegszilánk-alvázvédő-fáradtolaj mix, a régi műszeregységem odalett:

http://kep.psharing.com/369690.jpg

De nem érdekel, fő hogy nem sérült meg senki, de még így is rohadt szarul érem magam, mert nagyon felelőtlen voltam. :rolleyes:

Na megyek romeltakarítok.

Baszki Zotya, ez nem semmi... Vót ööm bódottá, mi? :D Látom 125 km/h-val dőlt el az a szekrény- tán gyorsulást rendeztek az alkatrészek... :D

Ősszel nálunk a gyerekszobában dőlt el a szekrény, fiam felmászott az ágy végébe, hogy levegyen egy játékot a szekrényről- sikerült, csak a szekrény is dőlt vele. A szemben lévő szekrény megfogta, pont nem esett a srácra- amikor hallottam a robajt, átszaladtam, Levi csak pislogott ;) a szekrény és a leesett játékok-fiókok alól. Nem lett semmi baja, csak meglepődött. Siettem vissza a telefonért, hogy csinálok gyorsan képet, de az asszony nem engedte, ki kellett "menteni" a gyereket. Ééés még én voltam a hülye, hogy le akartam fényképezni... De hát ilyet mégegyszer nem lesz módunk megörökíteni :D De asszonyt ez sem érdekelte :D

Azóta biztonsági okokból mindkét szekrény falhoz van rögzítve- tipli, csavar, lemez :D

Link to comment
Megosztás:

Baszki Zotya, ez nem semmi... Vót ööm bódottá, mi? :D Látom 125 km/h-val dőlt el az a szekrény- tán gyorsulást rendeztek az alkatrészek... :D

Ősszel nálunk a gyerekszobában dőlt el a szekrény, fiam felmászott az ágy végébe, hogy levegyen egy játékot a szekrényről- sikerült, csak a szekrény is dőlt vele. A szemben lévő szekrény megfogta, pont nem esett a srácra- amikor hallottam a robajt, átszaladtam, Levi csak pislogott a szekrény és a leesett játékok-fiókok alól. Nem lett semmi baja, csak meglepődött. Siettem vissza a telefonért, hogy csinálok gyorsan képet, de az asszony nem engedte, ki kellett "menteni" a gyereket. Ééés még én voltam a hülye, hogy le akartam fényképezni... De hát ilyet mégegyszer nem lesz módunk megörökíteni ;) De asszonyt ez sem érdekelte :D

Azóta biztonsági okokból mindkét szekrény falhoz van rögzítve-tipli, csavar, lemez :D

Most már nekem is. Én a helyedben megvártam volna amíg az asszony elmegy melózni, és újrarendeztem volna a helyszint a kép kedvéért. :D Most kezdek grillezni, de lehet átbactak, mert ######én helyett valami brikettet adtak, utoljára a kazánba használtam ilyet. :rolleyes:

He-he kimoderálta a fórum a fa-sze-net. :D

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Most már nekem is. Én a helyedben megvártam volna amíg az asszony elmegy melózni, és újrarendeztem volna a helyszint a kép kedvéért. :D Most kezdek grillezni, de lehet átbactak, mert ######én helyett valami brikettet adtak, utoljára a kazánba használtam ilyet. ;)

He-he kimoderálta a fórum a fa-sze-net. :D

Jóóóvilág,de imádom a grilleket :D :rolleyes:

De hát itt a társasház erkélyén mégse gyújtogathatok :D

Link to comment
Megosztás:

Jóóóvilág,de imádom a grilleket :D :rolleyes:

De hát itt a társasház erkélyén mégse gyújtogathatok ;)

Ha ez vigasztal, én itt lakom 2004-óta, de ez a első ilyen akció. Egyszer volt szalonnasütés tábortűznél. Amúgy meg megbeszélhetünk valamikorra egy kerti partit. Kert van, enni-innivalót meg veszünk. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha ez vigasztal, én itt lakom 2004-óta, de ez a első ilyen akció. Egyszer volt szalonnasütés tábortűznél. Amúgy meg megbeszélhetünk valamikorra egy kerti partit. Kert van, enni-innivalót meg veszünk. ;)

Többet kellene,tiszta nyugis,lazító!

Jajj hát nem kell ááám,nem ezt akartam elérni :D

De egye fene,ha már így erőlteted ^_^

Majd jövőhéten megbeszéljük,de naonfaxa lenne :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Hy! az lenne a kérdésem ha vkinek van Angel Eyes fényszórója mienek vele a tapaszataltok meg egyéb ilyesmik! mert vmikor én is akarok venni bele és szeretném tudni azért a véleményeket! :D

Köszöntem ^_^

Nekem volt FK különindexes. Én nem ajánlom. Fényereje még emelt fényerejű izzókkal sem éri el a gyári lámpáét. Plusz beállítani sem sikerült rendesen, elég kancsal volt, rossz minőségű... nagyon utáltam. Amikor jött az ősz, és egyre többet vezettem söstétben, ideges lettem és visszacseréltem a gyárira. Így nem néz ki olyan jól, de legalább én látok.

Link to comment
Megosztás:

Többet kellene,tiszta nyugis,lazító!

Jajj hát nem kell ááám,nem ezt akartam elérni :D

De egye fene,ha már így erőlteted :P

Majd jövőhéten megbeszéljük,de naonfaxa lenne ;) ;)

Nyugtató?!?! Amior a brikett nem akar meggyulladni aztán meg olyan lángal ég, hogy a szigetelés majd csöpög rá a tűzre, amikor a kölykök löködik az asztalt, kborul az üdítő, meg orron szúrom magam villával, a kutyák meg itt lihegnek a fülembe? Mi ebben a nyugtató? ^_^ Majd beszélünk róla, az a baj most az időm a legkevesebb. A romeltakarítást is félbehagytam a pincében, majd holnap befejezem.

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt FK különindexes. Én nem ajánlom. Fényereje még emelt fényerejű izzókkal sem éri el a gyári lámpáét. Plusz beállítani sem sikerült rendesen, elég kancsal volt, rossz minőségű... nagyon utáltam. Amikor jött az ősz, és egyre többet vezettem söstétben, ideges lettem és visszacseréltem a gyárira. Így nem néz ki olyan jól, de legalább én látok.

nem passzolt gondolom a lámpatest pontosan és így az izzó is félre nézett? :D

Link to comment
Megosztás:

nem passzolt gondolom a lámpatest pontosan és így az izzó is rosszul működőtt?

Passzolt és az izzó is jó volt. De sajnos a vetítőlencsés fényszórók fényereje ilyen gyatra. A Mazda Xedos6 és 323F tulajok is sokat panaszkodnak rá, sajna ez ilyen a felépítéséből adódóan.

Maga a lámpa nem tudom miért volt kancsal, sokat bajlódtam a beállításával, de nem sikerült összehozni. Megjegyzem, a gyárit 5 perc alatt beállítottam, plusz a 2 próbakör.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.