Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hi! Rég jártál errefelé.

A legegyszerűbb, ha a levétel előtt kihúzod a 0-állás pöckét, és megnézed, hova áll be a mutató, ugyanoda kell visszatenned utána ^_^

Sok Boldogat kívánok a ma ünneplőknek! :P

Pont az a bajom, hogy nem mutat pontosan. Szóval meg akarom nézni, hogy nem mozdult e el a mutató. Belövöm a mutatót 70re, és a TID szerint akkor megyek 50-el. Amúgy írtam ezt a problémát tegnap a sebességváltó topicba. Ha oda beleolvasol, akkor átláthatod a problémámat :D

Link to comment
Megosztás:

Dáwid...Ajándékkal nemtok szolgálni, de régen ígértem 1 képet a kis tárolóról ami van az astrában.

Tele van mindennel... :D van benne lőőőszer, olaajosdobozka, biztosítékok, injekciós izé, 1 kesztyűben a téli felnik csavarjai.stb... ^_^

378062.jpg

És láttam 1 ilyen astrát.... Segge felemeleve az egekbe.

Ott az enyémnek a széle :P ;)

378063.jpg

Link to comment
Megosztás:

Pont az a bajom, hogy nem mutat pontosan. Szóval meg akarom nézni, hogy nem mozdult e el a mutató. Belövöm a mutatót 70re, és a TID szerint akkor megyek 50-el. Amúgy írtam ezt a problémát tegnap a sebességváltó topicba. Ha oda beleolvasol, akkor átláthatod a problémámat :D

Sztem nem kéne a TID-re hagyatkoznod, szerezz kölcsönbe egy GPS-t, vagy valahol az út mentén egy sebességmérővel hasonlítsd inkább össze.

Link to comment
Megosztás:

Sztem nem kéne a TID-re hagyatkoznod, szerezz kölcsönbe egy GPS-t, vagy valahol az út mentén egy sebességmérővel hasonlítsd inkább össze.

Vagy stopperral mérjed az útszéli oszlopkat, és számold ki ahogy Zotya ^_^ :D Hülyeséget félretéve FPepe módszerét ajánlom én is :P

Link to comment
Megosztás:

Na figyu srác :P Norcinak van egy jó hawtolója, sztem olcsón megszámítja neked :P mostmár úgyis fullos a mocija úgyhogy bírni fogja :D azt toszogathatod a cityben csak nem ártana megültetni is.. ^_^ :P

hmmm... ;) Nem kell az :D Fater a klinikán télen ifával tolja. Ilyen seprűs ifával... ;) elejére felteszik a nagy tolót és mehet a buli. Bár lehet Norci hótolója is tolná annyira mint az arra kitalált hótoló az ifán :D

ilyen :P

Link to comment
Megosztás:

Boldog születésnapot Dáwid tesónak, és a fórumunk egyetlen női tagjának, Editnek ^_^

Hűha, mentségemre legyen, hogy itthon is mindíg elfelejtem a nők szülipanját/névanapját, gratula Edit, a legszebb kor! :D

(Az elektromosból hoztam át.)

A tapasztalt szemeket nehéz megtéveszteni. :P

Még az enyém, de a kép kb. 5 éves. Nem tudom hol lelte meg.

Halihó, ha azt mondom hiányoztál elhiszed? ;)

Ha él addig...

Egyébként ennél japánban durvább csak: ott a középsulis csajok nagy része ebből fedezi az új telefon, meg egyéb játékszer árát, vannak utcák, ahol kinn állnak. Sajna messze van... ;)

Ahol voltunk Budepesten a Lidlibe melózni van egy utca kint állnak a lányok, volt jópár 16-18-éves gyönyörű arcú lányka, kicsit el is szomorodtam milyen világ van. :D

Link to comment
Megosztás:

Húszéves koromban is ezt mondták, csak azóta eltelt 14 év. ...és megöregedtem. :P

Bezzeg amikor azt mondták nyanya, az meg nem tetszett. ;) Furcsa, én meg nem veszem észre a koromat, a multkor is mentünk a suliba a lányok elé, jöttek anyukák, mondom csókolom! Erre az asszony: B+ vagy 10 évvel fiatalabbak nálad! ^_^ :D Nem érzem magam 34 évesnek. ;) Anyukám is szokta mondogatni, már 5 éves korodban annyi eszed volt mint most. :P Már akkor is egy géniusz voltam. :D

Link to comment
Megosztás:

Bezzeg amikor azt mondták nyanya, az meg nem tetszett. :P Furcsa, én meg nem veszem észre a koromat, a multkor is mentünk a suliba a lányok elé, jöttek anyukák, mondom csókolom! Erre az asszony: B+ vagy 10 évvel fiatalabbak nálad! :P ^_^ Nem érzem magam 34 évesnek. ;) Anyukám is szokta mondogatni, már 5 éves korodban annyi eszed volt mint most. :P Már akkor is egy géniusz voltam. :P

Nem lehet a kedvembe járni, mi? :D Csak viccelődtem az előbb. :D Kedves volt amit írtál. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.