Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kössz az engedélyt, legalább villoghatok egy kicsit :lol: , már ha másban nem nagyon jeleskedek :oops: !

A Kadetteket eredetileg Astrának szánták, és egyes országokban ilyen névvel is adták ki. A modellfrissítéseket pedig az ABC betűivel jelölték, tehát az F Astra elődje az E Astra, ami nem más, mint az utolsó generációs Kadett. :twisted:

:wav: Mégegyszer köszi a lehetőséget! :wav:

Link to comment
Megosztás:

Csak ha nincs benne légzsák. Az AIRBAG-es kormánynál középen nincs semmi' date=' amit le lehetne pattintani! Ott valahogy másképp oldották meg a felfogatást. :roll:[/quote']

Nemhinnem, hogy Johhnye legzsakos lenne :wink:

Airbagos kormanynal a legzsakot le kel csavarni 2 csavar fogja ...

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem tudtam, de most már okosabb lettem! :twisted:

Ha légzsákos akkor nem fognék hozzá otthon a helyedben, mert ha nem úgy sikrül, ahogy az emberfia szeretné, elég költséges próbálkozás. :?

Egyébként én is akarom bőröztetni a kormányt, de biztos nem fogom itthon kicserélni, inkább fizetek 3000 forintot a márkszervízben.

Úgy gondoltam veszek egy másik ugyanilyen /légzsákos kormányt légzsák nélkül/ azt bebőröztetem, és kicseréltetem a kettőt.

Az opelbonto.hu-n 5000 körül vannak ezek a kormányok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.