Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pl. 5ezerért cserélt termosztátot(vezérlés le,vissza),úgy hogy másik termosztátházat is adott,mert az elrepedt.

Aki ennél olcsóbban megcsinálja az már kontár kategória.

Igen tudok olcsóbbat! Te magad otthon, a fórum társak segítségével :D

Haverodat nem érdekli egy nagyon jó állapotú Corsa cserébe ? :)

Még motorhibával is jó lenne az e38 bömös.

Nem...szerintem nem él e remek lehetőséggel, de majd megkérdezem :D :D

Link to comment
Megosztás:

Most nem is a vásárlással lenne gondom hanem a fentartással. :D Majd egyszer remélem.... :) Klikk!

Itt van hasonló NEKED a negyedéért: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega...a_b_mv6-4417984 Az árkülönbözetből 1 évig tankolhatod! :D

Vagy ez: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega...utomata-4430397

Istenuccse, ha a garázsomba beférne, lecserélném a jó öreg Fastrát erre! (Gondolkozom rajta, hogy lukat vágjak-e neki a garázs ajtón... :D )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!Én ehhez csak annyit füznék hozzá,hogy tavaly mikor autóvásárláson törtem a buksimat,(mert ugye németbe nem járhatok busszal)gondoltam hogy piros autó nem kell,kombit nem vennék,astrát meg pláne...és tessék..milyen verdám van????beletiportam már egy év alatt nem kevés kilómétert,meg ráköltöttem a vételárát már simán,de nem hagyott ott még egyszer sem,nemúgy mint a kollégáim "új" autói:seat toledo,skoda fabia,renault scenic.mindegyik gondolt egyet és megállt a pályán,se előre se hátra,úgyhogy én inkább maradok az astrámnál!!!!!Na meg persze az enyém se mai csirke de annak idején minden kényelmi extra megvolt benne,ami a mai autókhoz is csak tetemes felárért adnak,és még 16 év után sem zörög benne semmi,nem úgy mint a 2 éves műanyag "csodákban....egyszónak is 100 a vége,:egy év alatt szerelem lett belőle,és nem is akarok tőle megválni,még ha néha borsot is tör az orrom alá... WIR LEBEN AUTOS...

Link to comment
Megosztás:

Itt van hasonló NEKED a negyedéért: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega...a_b_mv6-4417984 Az árkülönbözetből 1 évig tankolhatod! :)

Vagy ez: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega...utomata-4430397

Istenuccse, ha a garázsomba beférne, lecserélném a jó öreg Fastrát erre! (Gondolkozom rajta, hogy lukat vágjak-e neki a garázs ajtón... :D )

Ha Corsára,Astrára a vásárlást követő rövid időn belül rá lehet költeni a vételárat,akkor ezen az analógián elindulva vajon hányszorosát kell egy Omegára költeni? (három,négyszeresét ?)

Link to comment
Megosztás:

Nekem most lesz meg három éve az Astrám. Nem volt kifejezetten cél, hogy Opelt vegyek, de ez lett, mert ezt kaptam anno olcsón (810-ért árultak egy ugyanilyet használtautón, 500-ért megvettem). Nem is egy fapad és a legjobb évjáratból származik. 3 év alatt egyszer sem hagyott cserben, pedig lenne rá oka, mert 2009 szeptember óta rossz a hengerfej. :) Tök kúvára mindegy, hogy milyen autót veszel, az előző gazdin is múlik a dolog, ahogy rajtad is. :D Persze vannak autótípusok, amiknél vannak idegesítő szériahibák. Opelnél talán ilyen a rohadás, de az ha rendesen meg van csinálva (lásd EPK), akkor utána jópár évig semmi baj. Enyémnek is csak a jobb hátsó sárvédő, meg itt-ott a küszöbvégek és az ajtók alsó sarkai rohadnak, de így is elvisz A-ból B-be. Persze, meg lesz csináltatva az is... :D Idén biztos ráköltöm a vételárat, mert a motort meg kell csinálni, aztán a futóműt is, majd a kasztni és a végén a klíma... :D Ezután jöhet az alufelni és a CDX felszereltség beépítése, ami szerintem csak jövőre lesz meg. :D Ja és idén műszakiztatni kell megint.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem aki bontott féktárcsát,fékbetétet,tömítéseket,vízpumpát,lengéscsillapítót,benzinszivattyút,l

ambda szondát... stb épít be az sikeres ember nem lehet! :D

De a bontóban leflexelt,majd behegesztett küszöbök is érdekesek lennének.

Nagyon olcsó szervizbe hordom.

Akkor légyszives dobj egy linket hol tudok venni új első taposólemezt. :)

Pl. 5ezerért cserélt termosztátot(vezérlés le,vissza),úgy hogy másik termosztátházat is adott,mert az elrepedt.

Aki ennél olcsóbban megcsinálja az már kontár kategória.

Hát kösz, én 3000-ért kétszer beszerelem neked. :D

Itt van hasonló NEKED a negyedéért: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega...a_b_mv6-4417984 Az árkülönbözetből 1 évig tankolhatod! :D

Vagy ez: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega...utomata-4430397

Istenuccse, ha a garázsomba beférne, lecserélném a jó öreg Fastrát erre! (Gondolkozom rajta, hogy lukat vágjak-e neki a garázs ajtón... :D )

A másodikat néztem én is, csak nem értem miért harmadannyi mint amit én linkeltem. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért a vezetési élmény nem egyenlő azzal, hogy ha hajtod akkor félsz. Meg azzal sem, hogy csak padlógázra gyorsul. :D

Akinek ez a vezetési élmény, vegyen négyütemű Trabit... Na, az már vmi. :) Tudom, mert volt. 130-140 környékén már adrenalinbomba. :D

Link to comment
Megosztás:

Csakis arra! Másra se!!! :)

Egyébként ez a bömbi testvérek között is 12 lityit eszik ha jó kedve van akkor is..... Ha kap az ember egy defektet az egy gumi többe kerül, mint a corsára a garnitúra :D

Amúgy nevetni fogsz, egyik ismerősömnek van egy gyári állapotú, 60ezer km-t futott e36-os 328i-je. Ésszel közlekedve 6,5 litert eszik. Nemrég volt a szerkesztőségnél a legfrissebb 535i, ami azért nehéz is meg erős is, meg benne is van minden, a normafogyasztása mégis 7 liter körül lett. Attól, hogy nagy a motor, még fogyaszthat jó.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nevetni fogsz, egyik ismerősömnek van egy gyári állapotú, 60ezer km-t futott e36-os 328i-je. Ésszel közlekedve 6,5 litert eszik. Nemrég volt a szerkesztőségnél a legfrissebb 535i, ami azért nehéz is meg erős is, meg benne is van minden, a normafogyasztása mégis 7 liter körül lett. Attól, hogy nagy a motor, még fogyaszthat jó.

Igazad van! Nevetek.... :) :D

Link to comment
Megosztás:

5 éve a Netriskkel kötöm, egyszer regisztráltam náluk, a kocsi minden adata bent van náluk, én csak évente egyszer kattintok rájuk, amikor váltani akarok. Ennyi.

Pénzt nem kérnek érte, automatikusan jönnek a papirok. Mindig a legolcsóbbat választom. Tök jó! :D

Én is őket preferálom. :)

Gondolom a biztosítók tejelnek nekik a kötések után, azért nem a mi zsebünkben kotorásznak. :D

Én meg a biztosító oldalán kötöttem meg az online kedvezmény miatt.

Az alkuszok se adták volna olcsóbban, igaz drágábban se, de akkor se náluk kötök. Utálom az ügynököket. :D

Link to comment
Megosztás:

Omegát csak akkor vegyetek,ha nincsen elég bajotok és van felesleges elkölteni való pénzetek. :)

Engem a legtöbb ismerősöm csak lebeszélt róla.

Az Astra előtt B Omit nézegettem de külső hatásra letettem róluk.

Így van, sok velük a vellanyos baj is... Veled meg még jel ügyben beszélni fogok, csak nem sikerült a vizsgám a héten ezért nem tudtam átugrani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.