Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Dear Fehérgsi!

tudnál nekem küldeni egy pici mintát a kék bőrből??? Már többfélét láttam, de nekem négyzetméterben lenne rá szükségem az ülések oldaltámaszaihoz. :wink:

Légyszi, légyszi, légyszi.......

Üdv.: Atommanó 8)

Nálam jelenleg nincs-ma jártam egy üzletben és ott mindenfajta szín volt.

Link to comment
Megosztás:

Future

Hol tech-eztek? hivatalos szerviz, vagy esetleg ismerös, esetleg mindkettö... nekem is jó lenne megnézni a verdát, csak egyenlöre nincs lém kidobni xezer forintott, arra, hogy csak rámérjenek :)

Szeva Laci4!

Egy haver-haverja fogja nekem megnézni az autómat Tech1-el , még nemtom mennyit kér érte, de az bizti hogy valamennyi lét ott kell azért hagynom!!!

Ha jól müködik majd a dolog, és nem vészes az anyagi oldala se, akkor majd még írok a dologról!!!

Üdv, Future. :wink:

Link to comment
Megosztás:

SXP!!!!

Holnap megyek Bp-re,megyek a Kárászyhoz, nem tudom mikor ,de ha nem gond legyen nálad a kiegyenlítő tartály kupak, hívlak és majd elmegyek érte ha neked jó!!!

Köszi

oké

asszem bent van a csomag tartoban ..

de holnap meg nezem

egyébként mikor jössz mert olyan 10-12 körül szoktam kelni

mert ilyen tájt jövök haza melobol ..

itt a szamom biztos ami biztos 20/9254008

Link to comment
Megosztás:

Mélykék!

Már lassan egy egész CD-nyi kép van. :)

Tomi!

Láttam már a gyári kartervédőt. Németországban tényleg elég lenne. :lol:

Viszont azt is láttam, hogy a pesti utak mit műveltek a 4mm-es acél

kartervédőmmel... Nem semmi, mit kapott a pofájába... :D

Pedig vigyázok a pesti utakon. Szal szerintem ide Pestre nem elég az

a gyári védőburkolat.

Semseyp!

Injektoros Astrán szerintem mindenképp kell mennie az ECU-hoz

fordszámjelnek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ..

Lenne egy SOS kérésem ..

ha valaki tud valamennyit németül akkor

latogasson el az alabbi cimre

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...&category=61372

és az lenne a kérdés hogy a srác most melyik for szam mérös verziot arulja ami a képen is vagy vagy sem ??

szal a kerek vagy a nyomaték görbéset

elöre is köszi....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ..

Lenne egy SOS kérésem ..

ha valaki tud valamennyit németül akkor

latogasson el az alabbi cimre

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...&category=61372

és az lenne a kérdés hogy a srác most melyik for szam mérös verziot arulja ami a képen is vagy vagy sem ??

szal a kerek vagy a nyomaték görbéset

elöre is köszi....

Hi!!!

Bár nem tudok németül, de szerintem csak a fóliát hírdeti.

Link to comment
Megosztás:

Abban teljesen igazad van hogy jobban fog tartani, hiszen mikor felemeled tehermentesíted a tornyokat és ahoz méred fel a merevítőt, s ezáltal sokkal feszesebben fog állni rajta a mevcsi!

DE! Mi van ha terhelés alatt túl sok lesz már ez a merevítés, azaz nagyobb fesz keletkezik a kaszniban a túlságosan merev toronymerevítő véget, ez lehet akár káros is!! Nem??

1ébként meg sztem macerásabb lesz bármilyen szerelés, hisz ha leakarod venni valamiért, akkor mindig fel kell majd emelni a kocsit, hisz fix hogy úgy naturba nem fogod leszedni!!! (én a sajátomat is alig tudom leszedni, úgy rászokot szorulni!! :) )

Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy "előfeszíthető" toronytámaszt kell venni, és minden probléma meg van oldva... :wink:

domstrebe.jpg

Link to comment
Megosztás:

  sztem az,mert kitekeri rendesen de a vége fele elkezd nyikorogni és mikor már teljesen ki van tekerve akkor is csinálja pár másodpercig...

Szerintem is szervo!! Nekem is ezt csinálja!! Ha teljesren kopra kitekerem a kormányt nekem is szokott vinnyantani!! Ez ugyebár attól van hogy a szervó is,mint az autó 12éves és már nem olyan erős álló helyzetben mint fénykorában!! Ettől nem kell parázni, menetközben ugyanolyan fas*a a rendszer!!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Future, drukkolok neked, ahogy megbeszéltük  :wink:

Köszi,de lehetne hogy inkább csütörtökön drukkolj??? :wink: Sajna az Opel-es csávó csak akkor tud majd jönni,mert ma valami továbbképzés van állítólag a szakszervízben!!! :twisted: :twisted:

Laci4!

Majd akkor csak Csütörtök este tudok neked valami okosat mondani Tech1 ügyben!!! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.