Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

..és az milyen, amikor én beállok 90-re és a fószer 4x előzött vissza kecskemétig a régi 5-ön...ment kb 70-nel, megelőztem, ő a városokban vissza.

Aztán meguntam kecskemét előtt és ott már elpattant a húr. <_<

Merő óvatosssan vezet! Nem száguldozik mint TE! :angry: Ja, és kalapban! :P

Link to comment
Megosztás:

..és az milyen, amikor én beállok 90-re és a fószer 4x előzött vissza kecskemétig a régi 5-ön...ment kb 70-nel, megelőztem, ő a városokban vissza.

Aztán meguntam kecskemét előtt és ott már elpattant a húr. :P

Szokványos. Tudod hányszor van az, hogy beállok stabil 90-re hosszabb távon, és 5 km-enként előzget ugyan az a májsztro? <_< Letol 110-el, mert nehogy előtte menjek, de aztán kúszik 80-al mert f.sik a trafitól, meg nem tudja hogy nem kötelező beleállni a fékbe csak azért, mert az út kanyarodik egy minimálisat. Amikor tempóra mögé érek, és elmegyek mellette 90-el, akkor meg megint elpattan a hülye agya hogy őt megelőzték, és megint letol 110-el, aztán előről az egész. Időnként kezet rázok velük amikor véletlenül egy helyen állunk meg, és akkor nem értik hogy mihez gratuláltam... (én meg nem mondom meg :angry: :P )

Link to comment
Megosztás:

Ebben is van valami...

Én meg szoktam... (Van pár kamionos is, aki még él ezzel a lehetőséggel - és "segít" az előzésben)...

Akkor lehet, hogy már előztél engem is? <_<

Amúgy Soprontól csak 50 km, nagyon szép vidék, akár csak családdal kirándulni, sátorozni is.

Ezeken a sziklákon? :angry:

Kérdezd csak meg Gepárdot, hogy a sárga matiz hogy pattant majdnem le az astráról enying közelében, amikor előzésem közben rám előzött. :P

Na mesélj, ez mivolt ez?

Link to comment
Megosztás:

Ha már előzés: főúton mentem 90-el utolértem egy cangás családot, index ki, tükör, jött valaki mögöttem, de mivel olyan gyorsan közeledet nem voltam benne 100%-ig bizto hogy nem előz kapásból, ezért villogó indexel a cangások mögött maradtam, vártam mi lesz , utolért lassított kirakta ő is az indexet. Ekkor elkezdtem előzni a bicajosokat , ebben a pillanatba rámelőzött. Ugye 3-an normálisan nem fértünk volna el az úton ha megfelelő oldaltávolságra kihúzodok ezt a nyomit nyomom az árokba cangást meg nem előzök 30-centi légrést hagyva. Satufék, vissza a cangások mögé, a nyomi elzúgott. Az út végén utolértem a lámpánál, ezért volt értelme királykodni. Kiszálltam, remélve hogy nem egy nagydarab tahó vezeti a kocsit, hát nem, egy csajszi volt talán ha 20-éves. Tök normális hangon megkérdeztem, ugye tudod hogy indexelő előzést kezdő járműre nem előzhetz rá? Tudja, de úgy látta még nem indexelek ( nehazudja bammeg már akkor villogtam amikor beértél mögém 120-al), meg amúgy is úgy gondolta , hogy annyival gyorsabb nálam, hogy mire a cangásokhoz érünk rég elhúz mellettem. De elnézést kér, jó semmi gond, és visszültem a kocsiba.A történet ennyi. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha már előzés: főúton mentem 90-el utolértem egy cangás családot, index ki, tükör, jött valaki mögöttem, de mivel olyan gyorsan közeledet nem voltam benne 100%-ig bizto hogy nem előz kapásból, ezért villogó indexel a cangások mögött maradtam, vártam mi lesz , utolért lassított kirakta ő is az indexet. Ekkor elkezdtem előzni a bicajosokat , ebben a pillanatba rámelőzött. Ugye 3-an normálisan nem fértünk volna el az úton ha megfelelő oldaltávolságra kihúzodok ezt a nyomit nyomom az árokba cangást meg nem előzök 30-centi légrést hagyva. Satufék, vissza a cangások mögé, a nyomi elzúgott. Az út végén utolértem a lámpánál, ezért volt értelme királykodni. Kiszálltam, remélve hogy nem egy nagydarab tahó vezeti a kocsit, hát nem, egy csajszi volt talán ha 20-éves. Tök normális hangon megkérdeztem, ugye tudod hogy indexelő előzést kezdő járműre nem előzhetz rá? Tudja, de úgy látta még nem indexelek ( nehazudja bammeg már akkor villogtam amikor beértél mögém 120-al), meg amúgy is úgy gondolta , hogy annyival gyorsabb nálam, hogy mire a cangásokhoz érünk rég elhúz mellettem. De elnézést kér, jó semmi gond, és visszültem a kocsiba.A történet ennyi. :angry:

Legközelebb meg ne habozz, mikor ilyen műveletet hajtasz végre. <_< Az is probléma volt. :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, lenne egy kérdésem. A váltóról hogyan tudom leszedni a km óra spirálját? 7végén kiszedtem a műszerfalat, mert a csekkendzsín lámpa nem világított gyujtás ráadásnál (ki volt lazulva az izzó fém lába vagy mi és nem érintkezett) meg ha már ott voltam kék ledesítettem a műszerfal világítást:). Szóval összerakás után valami égtelen hülye hangja volt a km órának. Újra szétszedtem, kapott WD40-et a spirál. Azóta nincs hangja, viszont 70-ig kicsit ugrálva megy fel, mintha cidrizne:). Gondoltam leveszem a váltóról a spirált, jól átmozgatom, megnézem, hátha ott nem oksa valami, de nem ment:(.

Tudnátok segíteni?

Ha véletlen rossz helyre írtam, elnézést kérek:)

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, lenne egy kérdésem. A váltóról hogyan tudom leszedni a km óra spirálját? 7végén kiszedtem a műszerfalat, mert a csekkendzsín lámpa nem világított gyujtás ráadásnál (ki volt lazulva az izzó fém lába vagy mi és nem érintkezett) meg ha már ott voltam kék ledesítettem a műszerfal világítást:). Szóval összerakás után valami égtelen hülye hangja volt a km órának. Újra szétszedtem, kapott WD40-et a spirál. Azóta nincs hangja, viszont 70-ig kicsit ugrálva megy fel, mintha cidrizne:). Gondoltam leveszem a váltóról a spirált, jól átmozgatom, megnézem, hátha ott nem oksa valami, de nem ment:(.

Tudnátok segíteni?

Ha véletlen rossz helyre írtam, elnézést kérek:)

Üdv.

Ha ugrál a mutató, akkor sanszos hogy eltört a spirál <_<

Link to comment
Megosztás:

lehet itt túl jó dolgunk van...

kutyás fórumon:

én: és te a képpel idézést kitől tanultad?

modi: Egy képet vissza szabad idézni...

ezen az oldalon egy hsz 5 képpel - 2 válaszban az összes kép idézve, egy kép meg külön 6 hsz-ben 6x :P

<_< Az oldal fél óra alatt be is töltődik gyengébb eszközzel/nettel, és még remekül áttekinthető is :angry:

Link to comment
Megosztás:

:angry: Az oldal fél óra alatt be is töltődik gyengébb eszközzel/nettel, és még remekül áttekinthető is :P

nagyon nevetséges...

az egyképet szabad idéznire irtam h: jah és akkor ha esetleg rajtad kivül más is irna rá (ha mondjuk nem én lennék és másik kutya lenne a képen) akkor még 127478x szerepelne ugyan az a kép a lapon. de te vagy a modi <_<

erre az admin: Én pedig az admin és ez eddig még nem zavart, legalább tudja mindenki, hogy ki, miről beszél. Úgy is max négy hozzászólást lehet idézni, a képekhez meg aztán ráérnek a tagok tekergetni az egeret..

:P :P :P

(a négy hozzászólást lehet idéznihez meg már inkább nc...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.