Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A kuplung pedálon hogy lehet állítani? Mert nincs egy szintben a fékkel. Az utastérben van határoló amivel oda-vissza állíthatom? Csak a bowdent is utána kell engedni...

A motortérben a bowden végén van egy műanyag anya. Azzal lehet állítani.

Nem is kell, hogy egy szintben legyen, a lenyomott és a kiengedett pedál közötti eltérésnek kell 125-132 mm között lenni.

Ez pont azt jelenti, hogy a helyesen beállított kuplung pedál feljebb van. <_<

Link to comment
Megosztás:

Erre ne vegyél mérget. :angry:

Gondolod? <_<

ÁH...

Most eléggé lelombozódtam.

Két embert hívtam, már sehol nincs meg a motor. Bár lenne egy teljes autó 100ért, de az meg külföldi papíros.

Vagy lenne egy 62ért de ahhoz meg nincs motorvezérlő. se kábel...

Mondjuk a 100at meg összetudom szedni, de azt meg átíratni, meg regisztrációs adó, meg minden f@szom.

Vagy erre van más megoldás?

Hát ha csak alkatrésznek hozod be, akkor nem kell regisztrációs adó. Kiveszed belőle ami neked kell, a többi meg megy a vaterára, duen-re, racingbazárra...stb :P

Link to comment
Megosztás:

A motortérben a bowden végén van egy műanyag anya. Azzal lehet állítani.

Nem is kell, hogy egy szintben legyen, a lenyomott és a kiengedett pedál közötti eltérésnek kell 125-132 mm között lenni.

Ez pont azt jelenti, hogy a helyesen beállított kuplung pedál feljebb van. :P

Kíváncsi leszek arra a 12-13cm-re. De lemérem és megnézem a szomszédéban hogy áll a padál. Az enyémben zavaróan magasnak tűnik <_< Azért köszi :angry:

Link to comment
Megosztás:

Villogasd ki a kódot. (Egyébként egy tápot kapnak. :P)

Igaz, de a tiedé nem játszik, mert nem is a gyári helyen van nálad a feszítőgörgő, ahol lennie kéne, ha csak klíma van. Sőt, ha jól tévedek, kettő feszítő van a tiedben. :P Valamint 5 bordás szíj. :angry:

A tűzfal felőli oldalán van a motoron a helye. Tartóbaknál kell, ha klíma+szervó, blokkon a vezérlés burkolat között, ha csak szervó, hátul meg ha csak klíma. <_<

Nem nyert, az 5-bordás szíjas verzióban egyetlen feszítő sincs.

Link to comment
Megosztás:

Ez már sok(k)..

Mire leszervezem, hogy hogy fogom elhozni az autót, és Dáwid szabit kapott arra a napra...

Kiderült, hogy a "kolléga" elnézte... És csak C14NZ.. "Mondom nekik telefonba, akkor ez nem 82Le. Honnan vették ez infót? "

"Nem tudom, a kolléga rakta fel a hirdetést..."

Ezek után eldobtam az agyam.

( Alig használt férfi agy eladó, ha megtalálja vki )

Link to comment
Megosztás:

Mennyik az Angel lámpák? elektromos ablakok-tükör ? + a motor?

Valaki épp mostanában nézegetett motort... gondoltam beírom...

Angel egy 20as, elablak szintén. Tükröt inkább a kukába dobd. Motor se egy nagy tétel, feltéve ha jó, mert ugye szar az ac, de a motor biztos jó, hisz tudja az ember... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok volna egy olyan kérdésem hogy a biztositásom vagyis a csekken 04 01ig van biztositás .De uj csekket még nem küldtek .Használhatom még igy az autot?

Nekem volt hogy 2 hónapig nem jött semmi, utána meg egy hónapon belül kaptam kettőt. (allianz póver :angry: ) de egy hónapot el szoktak nézni. Engem is állítottak már meg akkor, megmondtam hogy itt a legutóbbi, amelyik rákérdezett hogy miért ez a legutóbbi, annak elmondtam hogy még nem küldtek újat, de egyetlen egy ilyen volt. A többi rá se kérdezett <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok volna egy olyan kérdésem hogy a biztositásom vagyis a csekken 04 01ig van biztositás .De uj csekket még nem küldtek .Használhatom még igy az autot?

Nekem meg a fateromnak is csak akkor küldött igazolást az alijansz mikor kértük. Van a honlapjukon egy űrlap erre...

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt hogy 2 hónapig nem jött semmi, utána meg egy hónapon belül kaptam kettőt. (allianz póver :angry: ) de egy hónapot el szoktak nézni. Engem is állítottak már meg akkor, megmondtam hogy itt a legutóbbi, amelyik rákérdezett hogy miért ez a legutóbbi, annak elmondtam hogy még nem küldtek újat, de egyetlen egy ilyen volt. A többi rá se kérdezett <_<

retkek! rá is kérdezek az ügyvédnél h áll a per :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.