Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen-igen ezt is meglestem...és valóban jól néz ki.

Csak én úgy gondolkodnék, hogy van 500e, de úgy szeretném, hogy az 500-ból jusson az átírásra és egyéb költségekre. Meg igazából ha magamnak venném nem lenne semmi gond...de egyrészt családi is lenne, ahhoz meg egy kissé sportos sztem...bár lehet rosszul gondolom.

Én is egyetértek az elhangzottakkal a hasnyál autós téren.

Hát az ismerősök terén nem is tudom, hogy hirtelen kiket kérdeznék meg...mert az ismerettségi köröm nagy része, hozzám hasonszőrű fiatalokból áll, autó nélkül stb...nézegettem az forumon belül lévő rovatot is, de nem találtam semmit, vagy lehet, hogy elkerülte a figyelmemet.

Nem tudom, szerintem rosszul gondolod! :) De azért próbállak megérteni! Szóval jusson az 500-ból autóra, átíratásra, egyén költségekre..... Figyusz barátom?? Te most tényleg autót akarsz venni? :D

Link to comment
Megosztás:

De méé'r?

Hiszen fémig le van tisztítva, a lemez alatta jó, akkor is? Mint hozzánemértő kérdezem ám... :)

Mert a pólusokba a rozsda benne marad amit szabad szemmel nem fogsz látni, de attól még ott van. És festés után az a rozsda tovább fog dolgozni, és egy idő után megint hasonlóképpen fog kinézni. Sajnos a rozsda a legallattomosabb dolog ami létezik.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, szerintem rosszul gondolod! :D De azért próbállak megérteni! Szóval jusson az 500-ból autóra, átíratásra, egyén költségekre..... Figyusz barátom?? Te most tényleg autót akarsz venni? :D

500ért én is inkább a jól megcsináltat venném meg. :D

De én nem tudnék ennyit szánni autóra, főleg mostanában... :)

Link to comment
Megosztás:

Én inkább rágnám a cipőtalpat,küszöböt meg kukáznék esténként,minthogy eladjak egy ennyi munkával átdolgozott, felújított autót. :D

Anyagárban nem jön ki ne mán. :)

Én se adnám el semmiképp. Tuning csak saját magának ér valamit ha megcsinálja az ember nem eladható dolog, vagyis egy gyárinál nem sokkal ér többet. Ezért kell olyan kocsit tuningolni amit tud az ember, hogy nem fog eladni. Láttam szép felújításokat ahol mindenhol az utolsó csavart is kicserélték és átfestettek mindent ezért dolgozni rajta, hogy más szét fingja hát nem tudom.

Amúgy meg tök egyértelmű, hogy tápiét kell venni. Egyáltalán nem sok az a 110 le egy 1.4es motortól a másik autó meg X14XE 16 szelepes én nem venném az tuti.

Link to comment
Megosztás:

500ért én is inkább a jól megcsináltat venném meg. :D

De én nem tudnék ennyit szánni autóra, főleg mostanában... :)

Van már Neked jó autód, minek vennél mégegyet? Egy seggel úgyse tudnál "két lovat" megülni egyszerre :D Ráadásul egyikse überelné alul a mostani alacsony fogyasztását :D

Link to comment
Megosztás:

Én se adnám el semmiképp. Tuning csak saját magának ér valamit ha megcsinálja az ember nem eladható dolog, vagyis egy gyárinál nem sokkal ér többet. Ezért kell olyan kocsit tuningolni amit tud az ember, hogy nem fog eladni. Láttam szép felújításokat ahol mindenhol az utolsó csavart is kicserélték és átfestettek mindent ezért dolgozni rajta, hogy más szét fingja hát nem tudom.

Szerintem egyszer mindenki eljut odáig, hogy már nem nagyon érdekli a dolog, sőt ha sok probléma akad, akkor még az is rátesz egy lapáttal...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem egyszer mindenki eljut odáig, hogy már nem nagyon érdekli a dolog, sőt ha sok probléma akad, akkor még az is rátesz egy lapáttal...

Jó hát biztos van olyan indok amiért meg lehet tőle válni csak ezek a kocsik már nem érnek 1 fillért se csak nekünk max más országba bele tolják az árokba.

Link to comment
Megosztás:

Van már Neked jó autód, minek vennél mégegyet? Egy seggel úgyse tudnál "két lovat" megülni egyszerre :D Ráadásul egyikse überelné alul a mostani alacsony fogyasztását :lol:

A fogyasztást biztos nem, de szépen meg van csinálva az a fehér, és szinte minden variálható dolog ki van cserélve. :D

Marad az astra, a fábia meg megy, így sem volt sok értelme a kettőnek, mindössze egy olcsó dízelt kerestem 2009-be (az olcsó gázolaj miatt :) ), nem is gondoltam, hogy ez lesz aztán a napi használatos. :D De egy percig sem bántuk meg, hogy astrát vettünk, főleg, hogy ezt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, szerintem rosszul gondolod! :) De azért próbállak megérteni! Szóval jusson az 500-ból autóra, átíratásra, egyén költségekre..... Figyusz barátom?? Te most tényleg autót akarsz venni? :D

Nem lehetetlen,én átírással olajcsere,friss műszakival vettem egy 190E mercit.

Eddig 460-ban van.

Viszont ismerőstől, garázsban állt az utóbbi 5évben,van benne 250ekm,sérülésmentes.Nem hirdetésből.

20110801617_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

A fogyasztást biztos nem, de szépen meg van csinálva az a fehér, és szinte minden variálható dolog ki van cserélve. :D

Marad az astra, a fábia meg megy, így sem volt sok értelme a kettőnek, mindössze egy olcsó dízelt kerestem 2009-be (az olcsó gázolaj miatt :) ), nem is gondoltam, hogy ez lesz aztán a napi használatos. :D De egy percig sem bántuk meg, hogy astrát vettünk, főleg, hogy ezt. :D

Én sem bántam meg, hogy megvettem :lol:

Link to comment
Megosztás:

De méé'r?

Hiszen fémig le van tisztítva, a lemez alatta jó, akkor is? Mint hozzánemértő kérdezem ám... :D

Mert a pólusokba a rozsda benne marad amit szabad szemmel nem fogsz látni, de attól még ott van. És festés után az a rozsda tovább fog dolgozni, és egy idő után megint hasonlóképpen fog kinézni. Sajnos a rozsda a legallattomosabb dolog ami létezik.

Yes! :D :lol:

Nem lehetetlen,én átírással olajcsere,friss műszakival vettem egy 190E mercit.

Eddig 460-ban van.

Viszont ismerőstől, garázsban állt az utóbbi 5évben,van benne 250ekm,sérülésmentes.Nem hirdetésből.

http://kepfeltoltes.hu/110802/20110801617_...ltoltes.hu_.jpg

Nem is azt mondtam, hogy lehetetlen..... :) Szép "kis" autó...Gratula!

Korkki!! Talán ez..... http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...mentes_-4993096

Itt is van halandzsa duma, (nagy betűkkel odaírják hogy rozsdamentes....az utolsó előtti képen mégis lehet rozsdát látni) de ez 500ezer alatt van, talán le tudod köpködni 300-ra..... És ha van valami hibája....Hmm istenem: 300ezerért ne várjunk csodákat! Ez is csurom vizes...utálom ha vizesen készítenek fényképet az autóról!! :D

Link to comment
Megosztás:

Yes! :D :lol:

Nem is azt mondtam, hogy lehetetlen..... :) Szép "kis" autó...Gratula!

Krokki!! Talán ez..... http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...mentes_-4993096

Itt is van halandzsa duma, (nagy betűkkel odaírják hogy rozsdamentes....az utolsó előtti képen mégis lehet rozsdát látni) de ez 500ezer alatt van, talán le tudod köpködni 300-ra..... És ha van valami hibája....Hmm istenem: 300ezerért ne várjunk csodákat! Ez is csurom vizes...utálom ha vizesen készítenek fényképet az autóról!! :D

Ha vizesen fényképezed sokkal szebb állapotúnak tűnik a fényezés :D

Link to comment
Megosztás:

Hát pontosan ezért utálom!!! Ezzel kezdődik egy jó használtautó hirdetés!!! A vásárló a képet, és persze az árat nézi meg először....És ha már az elején átbaccák az embert, az nagyon gusztustalan!!!

Át hát és ha még havertól veszed az is képes átbaszni. :) Persze ez nem minden emberre vonatkozik de halottam már ilyen haveros sztorikat, ez magyarország ja és itt egy ilyen kocsit eladnak 300-500 ezerért máshol letolják a bontóba kb :D

Link to comment
Megosztás:

Hát pontosan ezért utálom!!! Ezzel kezdődik egy jó használtautó hirdetés!!! A vásárló a képet, és persze az árat nézi meg először....És ha már az elején átbaccák az embert, az nagyon gusztustalan!!!

Szegény kereskedőknek valamiből meg kell élniük, tudod milyen sokat fogyaszt a 30millás terepjáró? :)

Link to comment
Megosztás:

Át hát és ha még havertól veszed az is képes átbaszni. :D Persze ez nem minden emberre vonatkozik de halottam már ilyen haveros sztorikat, ez magyarország ja és itt egy ilyen kocsit eladnak 300-500 ezerért máshol letolják a bontóba kb :D

Síralmas....

Korkki!! http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._ecotec-5028686 Talán ezt is le tudod köpködni 350-re.... :) Ki van pucolva mint szaros Pista neve napján!!!!

Szegény kereskedőknek valamiből meg kell élniük, tudod milyen sokat fogyaszt a 30millás terepjáró? :D

Szegény szerencsétlen!!! Megszakad a szívem...mindjárt telesírom az Opelos kispárnámat....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.